دانشمندان در حال کشتن مجازی ستاره برای مطالعه سیاهچاله

قتل اتاق

به باز کردن رمز و راز از سیاه چاله ها یک تیم از استرالیا اخترفیزیکدانان شبیه سازی مجازی stars — و پس از آن بارها و بارها کشتن آنها را خاموش.

یکی از قوی ترین انواع از انفجار یک ستاره می تواند در پایان عمر خود است که به نام هسته-سقوط supernova — آنها در میان اشیاء درخشان در جهان است و می تواند دانه ایجاد یک سیاه چاله است. با شبیه سازی این حوادث مخرب دوباره و دوباره, دانشمندان از استرالیا ARC مرکز تعالی برای موج گرانشی کشف امید به درک واقعی چگونه سیاه چاله ها شکل و رفتار کنند.

پر کردن شکاف

در حالی که ابزار مانند گرانش موج آشکارسازهای بهتر لکه بینی کیهانی واقعی, حوادث مانند تشکیل یک سیاه چاله یا دو سیاه چاله با هم ادغام وجود دارد هنوز هم حوادث آنها نمی تواند پیدا کردن.

که در آن شبیه سازی در آمده است. مدلسازي مرگ ستاره ها ده ها بار بیشتر از خورشید ما محققان می تواند پیش بینی آنچه که امواج گرانشی داده شده توسط این انفجار خواهد بود با توجه به تحقیقات منتشر شده در ماه گذشته در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه.

کیهانی مواظب

این پیش بینی با توجه به آزادی مطبوعات کمک خواهد کرد که راهنمای اخترفیزیکدانان تلاش به نقطه امواج ساطع شده توسط هسته-سقوط ابرنواختر.

هنگامی که نسل بعدی از آشکارسازهای موج گرانشی — مانند برنامه ریزی انیشتین تلسکوپ ساخته شده ستاره شناسان نمی خواهد رفتن در کور.

بیشتر بخوانید: دانشمندان نشان بینش جدید از انفجار عظیم ستاره ها و آینده آشکارسازهای موج گرانشی [ARC مرکز تعالی برای موج گرانشی کشف]

بیشتر در ستاره مرگ و میر: دو ستاره مرده ها در مدار یکدیگر اجساد فوق العاده سریع

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de