دانشمندان به شدت در حال کار بر روی یک Coronavirus واکسن

دولت ایالات متحده اعلام کرده است که این سرعت دنبال توسعه یک واکسن برای 2019-nCoV از کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین است و پس از شروع به گسترش در سراسر جهان است.

مقامات آزمایشی گذاشته بلند پروازانه گاهشمار: هدف این است که برای راه اندازی یک کارآزمایی بالینی در سه ماه با توجه به CNBC. در حالی که به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی در مقایسه با چگونه به سرعت شیوع ویروسی پدید آمده و به یک نقطه جهانی نگرانی آن به مراتب سریعتر از معمول روند توسعه و آزمایش یک دارویی جدید.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سریع روشن است که یک کارآزمایی بالینی است که فقط یکی از بسیاری از مراحل در طول راه — و که در آن می تواند یک سال قبل از یک عملکرد واکسن در دسترس می شود.

“آن را سه ماه به آن را به دادگاه سه ماه به ایمنی ايمنی زايی اطلاعات” Fauci گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور CNBC. “سپس شما را در حرکت به فاز دو. آنچه ما از آن نقطه مشخص خواهد شد که چه اتفاقی افتاده است با شیوع بیش از آن ماه.”

“ما در حال اقدام به عنوان اگر ما را مجبور به استقرار یک واکسن,” او اضافه شده است. “به عبارت دیگر ما در حال کار در بدترین سناریو است که این می شود یک بزرگتر شیوع.”

همه از آن است که با فرض این که coronavirus واکسن در وهله اول — مواد مخدر نمی تواند سریع ردیابی اگر آن را نمی کند در واقع پاک کردن هر مرحله از توسعه و آزمایش است. اما حتی اگر واکسن نیست 100 درصد موثر آن خواهد شد از اهمیت زیادی برخوردار است که مردم در واقع دریافت عکس های خود را.

“وجود دارد یک سناریو که در آن است که واکسن کامل نیست چرا که از آن ساخته شده بود به سرعت در پاسخ به این شیوع” الکسیس Kaushansky یک محقق اصلی در کودکان سیاتل مرکز جهانی تحقیقات بیماری های عفونی گفت: فوتوریسم. “و هنگامی که یک واکسن است نه کامل آن متکی بر تعامل جامعه — بیشتر افرادی که واکسینه بهتر برای جامعه است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net