دانشمندان در حال ایجاد ماوس-انسان ارقام

ماوس توانا

یک تیم از دانشمندان ایجاد کرده است بیشتر به طور کامل یکپارچه ماوس-انسان ترکیبی است.

در نهایت پزشکان امیدوارند که این واهی — موجودات زنده طراحی شده به سلول های متعدد حیوانات — می تواند به عنوان دقیق تر مدل برای تحقیقات پزشکی و یا حتی مزرعه بدن انسان برای بیماران اهدا کننده waitlists, اخبار علمی , گزارش. آن روزها هنوز اما بیولوژیکی کلاهبرداری آموخته در حالی که ایجاد این واهی می تواند طلیعه چیزی بودن در یک چنین آینده.

پیچ در پیچ پشت

انسان سلول های بنیادی هستند دشوار به ادغام حیوانات دیگر به دلیل گونه های مختلف سلول های توسعه در نرخ متفاوت است. این ترفند که باعث به این واهی با توجه به تحقیقات منتشر شده روز شنبه در مجله علم و پیشرفتبود و به نوبه خود به ساعت روی سلول های انسانی بازگشت آنها را به یک مرحله قبل را در خود توسعه بیولوژیکی.

حتی با این ترفند اگر چه نتایج محدود شد. موفق ترین هیبرید جنین موش بود و تنها چهار درصد انسان از نظر تعداد سلول. اما دیگران در این آزمایش شامل به عنوان کمی به عنوان 0.1 درصد سلول های انسان است.

جدید طبقه بندی

انسان سلول های گسترش و موج خود را به اندام مانند قلب و کبد در حالی که بسیاری به پایان رسید تا به عنوان سلول های قرمز خون.

هیچ کدام از سلول های انسانی با این حال به نظر می رسید به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به اسپرم یا سلول های تخم مرغ, اخبار علمی , گزارش. که بدان معنی است که تا به حال موش آورده شده است به اصطلاح — جنین پایان داده شد و پس از 17 روز — فرزندان خود را می شده اند کاملا طبیعی موش.

ادامه مطلب: هیبریدی جدید جنين ترین اختلاط کامل از انسان و موش در عین حال [اخبار علمی]

بیشتر در ارقام: دانشمندان حرکت و نزدیک به ایجاد اولین “انسان/خوک Chimera”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net