دانشمندان در حال ساخت یک کوانتومی Teleporter بر اساس سیاه چاله ها

عملکرد کرم چاله

یک تیم از فیزیکدانان برنامه ریزی برای ساخت یک برنامه کاربردی کرمچاله است که می تواند مانند یک پل در سراسر دو نقطه در فضا است. و تمام آن را در حال… دو کوانتومی گرفتار سیاه چاله ها.

عقل متعارف می گوید که هیچ چیز همیشه در حال فرار از یک سیاه چاله بسیار زیاد کشش گرانشی. اما با توجه به نظری تحقیق از چند سال قبل دو به طور کامل گرفتار سیاه چاله ها باید قادر به انتقال اطلاعات کوانتومی بین آنها — به جای از بین بردن آن — پس از عبور از آن یک رویداد افق کوانتوم مجله گزارش.

در این معنا, سیاه چاله ها را از نو خلق کردن یک پدیده به نام quantum teleportation که مهندسین بهره برداری از زمانی که آنها در ساخت کامپیوترهای کوانتومی. فیزیک کوانتومی انتقال می شود غیرممکن متراکم اما اساسا شامل انتقال اطلاعات رمزگذاری شده از یک ماشین به ماشین دیگر.

مقیاس آزمایشگاهی نسخه

ایجاد و ارتباط واقعی سیاه چاله ها در یک آزمایشگاه توسط یک لمس فراتر از مدرن علمی, قابلیت, اما در حال حاضر دانشگاه مریلند محققان کریستوفر مونرو و برایان Swingle گفت کوانتوم آنها فکر می کنم آنها می توانند در ساخت مدارات کوانتومی که رفتار چگونه گرفتار سیاه چاله ها خواهد بود.

بیشتر گیج کننده است که با توجه به مدل های قبلی مدارات خواهد رفتار دقیقا چه کوچک-tiny سیاه چاله ممکن است, کوانتوم گزارش. که است که می گویند که در نتیجه سیستم نیست فقط در تلاش برای از نو خلق کردن یک سیاه چاله فعالیت آن غیر قابل تشخیص خواهد بود از چیزی که واقعی است.

اگر آن را با این نسخهها کار آنها خواهد بود قادر به ورودی اطلاعات کوانتومی به یک “سیاه چاله” مدار که تقلا و سپس آن را مصرف. بعد از کمی در حالی است که اطلاعات را پاپ از مدار دوم در حال حاضر unscrambled و رمزگشایی. که از آن مجموعه جدا از موجود کوانتومی, انتقال, تکنیک های کوانتوم گزارش به عنوان انتقال اطلاعات پدیدار هنوز به طور کامل درهم و پس از آن نیاز به رمزگشایی روند را طولانی تر می شود و کمتر دقیق به عنوان یک خطا مستعد کامپیوتر کوانتومی در تلاش برای از نو خلق کردن پیام اصلی است.

دستگاه انتقال

در حالی که این ایده گرفتار سیاه چاله ها و بستند conjures sci-fi مفاهیم از کاشفان بی باک تاب در سراسر جهان هستی است که نه کاملا آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

به جای آن یک خاطره انگیز راه برای بهبود محاسبات کوانتومی تکنولوژی. بازآفرینی و درگیری عجیب و غریب, خواص سیاه چاله ها, دانشگاه کالیفرنیا, Berkely محقق نورمن یائو گفت کوانتومرا “اجازه می دهد تا انتقال از راه دور در سریع ترین امکان زمانبندی.”

ادامه مطلب: بستند فاش کردن یک راه برای دستکاری سیاه چاله اطلاعات در آزمایشگاه [کوانتوم Magazine]

بیشتر در درهمتنيدگی کوانتومی: دانشمندان ضبط اولین تصویر از درهمتنيدگی کوانتومی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im