دانشمند که گفت عنکبوت شخصیت ممکن است جعلی داده

دانشمند Jonathan Pruitt تبدیل شدن به یک رقم قابل توجه در زمینه رفتاری محیط زیست برای گزارش شواهدی وجود دارد که عنکبوت شخصیت.

اما او در حال حاضر ممکن است ساخت انتقال از “قابل توجه” به “بدنام.” به عنوان بخشی از یک رشد علمی رسوایی مجلات مورد بررسی به ضمانت هفت مقاله همكاري با Pruitt.

این همه نیست. همکاران خود درخواست کرده اند retractions برای پنج اضافی مقالات و آنها با توجه به درخواست مجلات به جمع پنج نفر دیگر از جمله یک شخصیت — همه به خاطر Pruitt گفته ساخته او داده جمع آوری شده برای مقالات.

موج retractions زمانی شروع شد که یک همکار هشدار رفتاری بوم کیت Laskowski در مورد غیر منتظره تکراری در داده های مورد استفاده برای کاغذ او با همكاري Pruitt.

یک بار Laskowski حفر شده به داده او کشف کرد که تنها 27 درصد از ثبت مشاهدات نمی رسد به جاهای دیگر تکرار شده در مجموعه داده ها. آن را مانند نگاه Pruitt تا به حال بارها و بارها گرفته شده و داده های او جمع آوری شده برای یک عنکبوت و استفاده از آن برای موارد دیگر عنکبوت.

زمانی که Laskowski قادر به توضیح مشکوک الگوی او به نام برای مقاله جمع شدن و سپس جمع شدن کاغذ دیگری او همکاری و نوشت: با Pruitt پس از کشف ناهنجاری های مشابه.

Pruitt در حال حاضر در حال انجام تحقیقات در دانشگاه مک مستر پشتیبانی شده توسط $350,000 سالانه کمک مالی از دولت کانادا. روز جمعه طبیعت گزارش داد که مدرسه به تایید اندازی رسمی رسیدگی به اتهامات که Pruitt ساخته و داده ها.

Pruitt نشده اظهار نظر در این, اما او در صحبت با مجله ساینس در اواخر ماه ژانویه است.

“هر روز صبح وقتی از خواب بیدار شد مختلف ایمیل ناشناس نظر گرفتن موضوع را با مجموعه داده های مختلف و متفاوت, مقاله,” او گفت: در زمان اضافه کردن “آیا آنها فکر می کنم من فقط کپی کردن و چسباندن یک صفحه گسترده? من فکر نمی کنم من می خواهم انجام دهد.”

بیشتر بخوانید: “بهمن” از spider-کاغذ retractions می لرزد رفتاری-بوم شناسی, جامعه [طبیعت]

بیشتر در retractions: ژن-هک پشه محققان در حال مبارزه در میان خود

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im