دانشمند: استعمارگران مریخ نیاز به کمپوست مرده بدن انسان

فضای مرگ

یک دانشمند و یک طراح مد باید تیمی را برای مقابله با یکی از این کمتر مورد بحث و بررسی مشکلات در آینده مریخ استعمارگران: چه با مرده خود را اصحاب’ بدن.

Space.com‘s چلسی Gohd — سابق فوتوریسم کارمند راه — گزارش می دهد که این جفت ارز در حال بررسی راه حل های که آدرس هر دو عاطفی و لجستیکی پس از یک مریخ کسیکه در تاسیس مستعمرهای مرگ است. و ایده های خود را می تواند تحت تاثیر قرار چگونه رفتار ما مرحوم در اینجا بر روی زمین ،

که یک بسته بندی

Bioengineer J. J. هیستینگز و طراح مد Pia Interlandi تقسیم خود را در “مریخ مرگ پروژه” به دو بخش است. این اولین بار است که یک لباس است که می تواند در خدمت به عنوان بخشی از یک مراسم که به استعمارگران فرصت برای پیدا کردن بسته های زیر همراه خود را به مرگ فکر می کنم مریخ معادل آن از خواب بیدار و یا مراسم تشییع جنازه.

برای این جفت ارز ایجاد لایه های زیست تخریب پذیر جامه از ابریشم که هیستینگز پس از آن نشان داد برای Space.com در هاوایی اکتشافات فضایی آنالوگ و شبیه سازی (HI-SEAS) یک مریخ مانند زیستگاه در نزدیکی هاوایی مانوالوا آتشفشان.

انسان Recycler

این جفت ارز هنوز هم در حال توسعه قسمت دوم از پروژه خود را که Gohd لقب “انسان recycler.”

این سیستم خواهد کمپوست مرحوم بدن تبدیل آن به مواد اولیه است که می تواند پس از آن می توان برای چنین چیزهایی به عنوان لقاح گیاهان است. که ممکن است صدای مرضی اما با توجه به کمبود منابع در مریخ, آن را حس برای استعمارگران به استفاده از بدن بعد از مراسم.

هنگامی که هیستینگز و Interlandi پایان توسعه سیستم آن را حتی ممکن است به اطلاع ما چگونه رفتار “سبز تدفین” در اینجا بر روی زمین است.

بیشتر بخوانید: چگونه به مرگ در مریخ [Space.com]

بیشتر در مریخ استعمار: در اینجا این است که چگونه ما می تواند خوراک یک میلیون نفر در مریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de