دانشمند کشف ناخالص جدید قارچ در توییتر

زیست شناس آنا سوفیا Reboleira از دانشگاه کپنهاگ را در موزه تاریخ طبیعی دانمارک کشف قبلا ثبت نشده گونه از قارچ است که دوست دارد به سوار شدن در سطح millipedes — و نام آن را پس از چیزی به همان اندازه نفرت انگیز است.

آن را جدید و رسمی نام لاتین: troglomyces twitteri را, قصیده به رسانه های اجتماعی پلت فرم است که اجازه آن کشف شود.

Reboleira کشف قارچ در حالی که به دنبال در یک عکس از آمریکای شمالی هزار پا آپلود به توییتر توسط همکار درک Hennen یک محقق در ویرجینیا.

نقطه های کوچک در سطح هزار پا برای اولین بار توجه خود را.

“من می توانم چیزی به دنبال مانند قارچ در سطح هزار پا, Reboleira در بیانیه ای گفت. “تا آن زمان این قارچ ها هرگز بر آمریکا millipedes. بنابراین من به همکارم و به او نشان داد تصویر. این زمانی است که ما زد به مجموعه موزه و شروع به حفر شده است.”

در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله MycoKeys, Reboleira و همکاران او در توضیح این قارچ می تواند سوراخ هزار پا شل به طوری که نیمی از آن هنوز هم چوب.

قارچ بخشی از یک دستور به نام labouls یک ضعیف درک منظور از گونه. محققان امیدوارند این کشف می تواند روشن جدید در این موجودات کوچک و رابطه خود را با میزبان خود.

“تا آنجا که ما می دانیم این اولین بار است که یک گونه جدید کشف شده در توییتر” Reboleira گفت. “این نشان از اهمیت این سیستم عامل برای به اشتراک گذاری تحقیقات – و در نتیجه قادر به دستیابی به نتایج جدید.”

این یک نوع کشف بیشتر مربوط تر از همیشه.

“من امیدوارم که آن را ایجاد انگیزه و حرفه ای تازه محققان برای به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی,” او اضافه شده است. “این چیزی است که شده است به طور فزاینده ای آشکار در طول coronavirus بحران یک زمان هنگامی که بسیاری از جلوگیری از وارد شدن به میدان و یا آزمایشگاه.”

ادامه مطلب: بد بو جدید گونه های انگلی به نام بعد از توییتر که در آن کشف شد [CNET]

بیشتر در قارچ ها: این محققان می خواهم شما را به زندگی می کنند در یک قارچ Megastructure

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>