Sci-fi نویسنده اندی ویر ناسا می گوید: نمی نام “آرتمیس” ماه برنامه پس از کتاب خود

اندی ویر این نویسنده پرفروش از “مریخ” و “آرتمیس” بود و فقط به عنوان تعجب بقیه از ما هنگامی که ناسا به جدید خود را crewed ماه فرود برنامه یک نام آشنا: “آرتمیس.”

ویر در بر داشت خود را فیلدینگ تعداد زیادی از گیج پرس و جو از دوستان و خانواده پس از ناسا اعلام کرد که نام برنامه در مارس 2019حدود 18 ماه پس از سرريز رمان منتشر شد.

“معلوم می شود که آپولو دوقلو, خواهر, آرتمیس. او اتفاق می افتد به الهه ماه” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: با اشاره به اساطیر یونانی در گفتگو با خبرنگاران در آن زمان است. “ما فضانورد اتاق بسیار متنوع و بسیار مجرب است. من فکر می کنم آن است که بسیار زیبا است که 50 سال پس از آپولو آرتمیس برنامه انجام خواهد شد بعدی مرد و زن — به ماه.”

مرتبط با: NASA فارغ التحصیلان کلاس جدید از فضانوردان برای پیوستن به آرتمیس دوران ماموریت

اما Weir گفت: Space.com ناسا برنامه است نه یک مرجع برای خود داستانی moon شهر “آرتمیس” (تاج انتشارات 2017) است که در 2080s و در مورد مسائل مانند فضای تجاری و سرمایه گذاری, فضا, گردشگری و فضای قاچاقچیان.

“این خیلی باحال بود; آن را بسیار خنده دار” ویر گفت. “اما آنها هیچوقت نام آن را پس از کتاب من است. این فقط خالص تصادف است.” ویر اضافه شده که آرتمیس طبیعی است نام نه تنها به این دلیل که او خواهر آپولو اما به عنوان یک الهه یکی از مسئولیت های او بود ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وظیفه ناسا با فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024 در آماده سازی برای crewed ماموریت به مریخ در اواسط 2030s. ناسا با هدف راه اندازی یک uncrewed آزمون ماموریت به نام آرتمیس من در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021, که در طی آن یک Orion spacecraft حلقه در اطراف ماه و بازگشت به زمین است. Crewed آرتمیس ماموریت را دنبال کنید بعد در برنامه است.

مریخ نویسنده اندی ویر دیده ناسا در ماموریت کنترل در هوستون در مارس 2015, نوشتن اسکریپت برای ماموریت کنترل یک تلویزیون جدید سری برای فردا. (اعتبار تصویر: ناسا/جیمز بلر و لورن Harnett)

ویر گفت که او مطمئن بود که اگر ناسا می توانید دیدار با 2024 مهلت و یا اگر این برنامه ریزی فرود ماه اتفاق خواهد افتاد. “بنابراین من امیدوارم اما خواهیم دید” او گفت:. “مشکل با فضایی آمریکا سیاست است که آن را به شدت تحت تاثیر قرار از دولت به دولت … شما نمی توانید انجام دهید عمده برنامه های فضایی در چهار تا هشت سال است.”

او افزود که هر رئیس جمهور مشتاق به تعریف خود فضای سیاست اما با انجام این کار “ناسا می شود شلاق زدن.” از سال 2000 به عنوان مثال جورج بوش تا به حال یک برنامه برای ارسال crewed ماموریت به ماه و مریخ, باراک اوباما لغو شد که در حمایت از “انعطاف پذیر مقصد” برنامه است که می تواند شامل سیارک ماموریت و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو اوباما سیارک قصد دارد در حمایت از یک ماه جدید برنامه با امکان مریخ فرود.

در سال 2019 ناسا نیز پرداخت ادای احترام به سالگرد 50 از آپولو 11 ماه فرود اولین سرمایه گذاری توسط انسان است. ویر گفت که او را از نزدیک دنبال سالگرد برنامه نویسی — “آنها بسیاری از مسائل” — اما افزود که او یک “فن بزرگ” از آپولو برنامهکه فرستاده 12 نفر به سطح ماه را بین سال 1969 و 1972.

“من هرگز بیش از حد انگیزه پمپ و شرایط و مراسم, اما آن را یک دستاورد و ما مردم به عنوان یک سیاره هستند و به آن افتخار می کنم” او گفت:.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>