تعطیلی مدارس ممکن است به افزایش چاقی در دوران کودکی

چاقی دوران کودکی رای در ایالات متحده ممکن است با افزایش 2.4% اگر تعطیلی مدارس در ادامه به ماه دسامبر بر اساس یک مطالعه جدید.

“داشتن مدارس بسته در سراسر کشور کودکان در آمریکا از دست رفته خود فرصت را به شرکت در کلاس های تربیت بدنی و مدرسه دیگر مبتنی بر فعالیت های فیزیکی مانند زنگ تفریح و بعد از مدرسه برنامه های ورزشی می گوید:” Ruopeng یک دستیار استاد در قهوه ای در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“آنها همچنین کمتر احتمال دارد به آن را تحت اقامت در خانه سفارشات به عنوان پارک ها و مناطق تفریحی در سراسر ایالات متحده در حال بسته که محدود کردن فعالیت فیزیکی فرصت خارج است.”

در حال حاضر تمام 50 ایالت و واشنگتن دی سی را با صدور دستور اجرایی بر تعطیلی مدارس و بسیاری متحده صادر شده و این دستور مارس 13-23. تا به امروز هیچ دولت برداشته مدرسه بسته شدن سفارشات و بسته شدن در اکثر نقاط خواهد شد به احتمال زیاد ادامه برای بقیه 2019-2020 سال تحصیلی یک می گوید.

“هنوز معلوم نیست که آیا و در چه مقیاس مدارس را بازگشایی پس از تعطیلات تابستانی به چنین تصمیم گیری مشروط بر نحوه COVID-19 همه گیر تکامل می یابد و در ماه های آینده,” او می گوید.

1.27 میلیون چاقی در دوران کودکی موارد

در ایالات متحده شیوع چاقی در دوران کودکی با افزایش سه برابر بیش از چند دهه گذشته. در 2017-2018, 18.5% یا 13.7 میلیون کودک در سن 2-19 سال تا به حال چاقی یک می گوید.

“فاقد فعالیت بدنی یکی از عمده رفتاری عوامل خطر ابتلا به چاقی در دوران کودکی,” او می گوید. “فعالیت بدنی دستورالعمل برای آمریکایی ها توصیه 60 دقیقه یا بیشتر از حد متوسط تا شدید فعالیت بدنی روزانه در میان کودکان است.

“بیش از سه چهارم از کودکان در ایالات متحده را برآورده نمی رهنمودهای روزانه توصیه می شود و سطح فعالیت بدنی. در عین حال نزدیک به نیمی از ما کودکان بیش از دو ساعت در هر روز در رفتار بی تحرک.”

برای مطالعه منتشر شده در مجله ورزش و علوم بهداشت, یک استفاده microsimulation مدل برای پروژه تغییر در ما کودکان BMI (شاخص توده بدن) و چاقی در دوران کودکی تحت COVID-19 ناشی از عدم قطعیت.

مطالعه شبیه سازی های مختلف حالات آینده در مورد مدت از بسته شدن مدرسه و تغییر در هنجارهای اجتماعی و تاثیر ممکن است در کودکان فعالیت بدنی روزانه سطح.

“مدل پیش بینی کرد که حتی دو ماه از بسته شدن مدرسه به تنهایی می تواند منجر به افزایش چاقی در دوران کودکی نرخ 0.64%” او می گوید.

“اگر تعطیلی مدارس در ادامه به پایان 2020 با توجه به unsubdued جامعه انتقال COVID-19 چاقی در دوران کودکی رای در ایالات متحده ممکن است بیشتر افزایش 2.4%. در این صورت در ماه مارس سال 2021 حدود 1.27 میلیون چاقی در دوران کودکی موارد را توسعه تحت COVID-19 همه گیر از در غیر این صورت.”

نابرابری های سلامت

در مقایسه با دختران و غیر هیسپانیک سفیده برآورد تاثیر COVID-19 در چاقی دوران کودکی می تواند نسبتا بزرگتر در میان پسران و غیر هیسپانیک سیاه پوستان و اسپانیایی بود.

“ما نیاز به آدرس بهداشتی به افزایش نابرابری ناشی از COVID-19 همه گیر” است می گوید. “سفارشی سیاست مداخلات ضروری برای جلوگیری از وخامت بیشتر از وزن مربوط به سلامت در میان این دو socioeconomically محروم نژادی/گروه های اقلیت های قومی.

“واقعیت تلخ این است که برای ماه های آینده و یا دیگر اکثر کودکان در ایالات متحده به طور کامل ممکن است رزومه خود را به فعالیت های بدنی روزانه روال با توجه به سراسری بسته شدن مدارس و سالن های ورزشی و مراکز تفریحی و پارک ها و لغو فعالیت های ورزشی است که می گوید.

“مداخلات بهداشت عمومی ضروری به نام به ترویج یک سبک زندگی فعال و مشارکت در فعالیت های بدنی در میان کودکان برای کاهش تاثیر نامطلوب COVID-19 روز ناسالم افزایش وزن و چاقی در دوران کودکی.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de