کلاهبرداران در لباس پزشکان راه اندازی جعلی COVID تست سایت

در سراسر کشور scammers در حال توسعه طرح های جدید برای سرمایه گذاری در وحشت اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از آنها راه اندازی به طور کامل ساختگی تست سایت و دیگران احتکار لوازم پزشکی و فروش آنها را در یک زشت و ناپسند و نشانه گذاری با توجه به نیویورک تایمز.

“ما شاهد تقلب در سراسر هیئت مدیره همه چیز را از پایین با تکنولوژی بسیار پیچیده طرح” G. Zachary Terwilliger ایالات متحده وکیل برای منطقه شرقی ویرجینیا گفت: NYT.

در یک سایت در لوئیزویل, کنتاکی, کلاهبرداران در لباس پزشکان ارائه شد جعلی coronavirus آزمون از فروشگاه پارکینگ در ازای 240 دلار. آنها همچنین جمع آوری اطلاعات کارت اعتباری و شماره امنیت اجتماعی تجهیز آنها به سرقت از قربانیان خود را’ هویت.

مقامات محلی گفت: اکنون که 100 نفر کاهش طعمه به طرح قبل از scammers فرار کرد.

در همین حال کمیسیون تجارت فدرال (FTC) گزارش یک افزایش عمده در گزارش شکایات مرتبط با این بیماری همه گیر که آیا آنها برای قیمت سنگ آهن در بازار یا دیگر طرح استادانه درست شده. همانطور که از هفته گذشته FTC حدود 8,000 شکایت از مصرف کنندگان پس از این سال آغاز شد.

“کلاهبرداری به دنبال عناوین و این قطعا در مورد این” FTC حمایت از مصرف کننده وکیل مونیکا Vaca گفت: NYT.

به عنوان دولت های فدرال پیگیری کردن بیشتر فاحش موارد مانند کسانی که ذخیره منابع در یک انبار و فروش آنها به پزشکان در 700 درصد از ارزش خود را بیشتر و بیشتر کلاهبرداری حفظ ظاهر.

به عنوان Terwilliger گفت: NYT “این فقط اجازه می دهد تا کلاهبرداران به بوفه خود را به عنوان آن را به طعمه بر مردم آسیب پذیر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>