صرفه جویی تا 56 درصد در ‘همه چیز در مورد فضا’ اشتراک در حال حاضر

سلام فضای طرفداران! اگر شما را دوست دارم Space.com پس از آن ما باید یک درمان خاص برای شما. ما خواهر, انتشار, همه چیز در مورد فضا ارائه شده است رایگان خود را نگاه کنید چاپ مجله و شما می توانید آن را در اینجا در حال حاضر!

همه چیز در مورد فضای یک مجله ماهانه اختصاص داده شده به آوردن تعجب از فضا به زمین است. در علاوه بر این به در عمق مقالات (از جمله برخی از خود ما Space.com تیم شما در پیدا کردن نقشه های دقیق فضا ارائه می دهد و خیره کننده عکس و تصویر اکتشافات فضایی و ماموریت.

شما می توانید به اشتراک همه چیز در مورد فضای اینجا و صرفه جویی تا 56% برای اشتراک سالانه در چاپ و یا فرمت های دیجیتال. در ضمن یک نگاهی به این شماره رایگان زیر. فقط پایین بزرگنمایی به روی صفحه نمایش کامل و لذت بردن از!

ایجاد شده توسط کارشناسان فضای, همه چیز درباره فضا برش-مجله edge است که ویژگی های آخرین تحولات فضای علم و پیشرفت های تکنولوژیکی در تلاش ما برای کشف جهان.

از منظومه شمسی به دور می رسد از فضا و زمان, همه چیز درباره فضای تیم از اخترفیزیکدانان سیاره دانشمندان و ستاره شناسان و فضانوردان فاش کردن اطلاعات منحصر به فرد از طریق عکاسی, تصاویر و در عمق توضیحات در هر ماه. مشترک شدن در اینجا و ثبت نام برای خبرنامه خود را در اینجا!

پیشنهاد: دریافت 13 مسائل و صرفه جویی تا 56 درصد!

همه چیز در مورد فضا مجله شما را در هیبت الهام بخش سفر را از طریق سیستم خورشیدی ما و فراتر از آن از فن آوری های شگفت انگیز و فضاپیما را قادر می سازد که بشریت به سرمایه گذاری به مدار به پیچیدگی فضای علم است.
مشاهده معامله

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im