زحل عجیب و غریب, زمین, مانند, ماه فقط شکست یک کلید آزمون برای زندگی بیگانه

زحل ترین زمین مانند ماه به نظر می رسد کمی کمتر احتمال دارد به میزبان زندگی با تشکر از مکانیک کوانتومی عجیب و غریب قوانین حاکم بر ذرات زیر اتمی.

تیتان بزرگترین قمر در منظومه شمسی پس از مشتری Ganymede است منحصر به فرد در دو راه که به اعتقاد برخی از محققان که در این ماه ممکن است میزبان حیات فرازمینی: این تنها قمر در منظومه شمسی ما با یک فضای متراکم و آن را تنها در فضای کنار زمین شناخته شده قطعا استخر از مایع بر روی سطح آن. در تیتان مورد کسانی که استخر بسیار سرد دریاچه هیدروکربن ها, نزدیک به بنزین در خودرو از اقیانوس ها بر روی زمین است. اما برخی از محققان پیشنهاد کرده اند که ساختارهای پیچیده می تواند بوجود می آیند در این استخر: حباب های با خواص ویژه که شبیه مواد موجود به توان لازم برای زندگی در سیاره ما است.

در زمین مولکول های لیپید (اسیدهای چرب) می تواند خود به خود ترتیب خود را به حباب شکل غشاء که به صورت موانع در اطراف سلول های شناخته شده اشکال زندگی. برخی از محققان فکر می کنم این اولین عنصر لازم برای زندگی به عنوان آن را شکل گرفته بر روی زمین است.

مرتبط با: 9 عجیب و غریب علمی بهانه ای برای چرا انسان یافت نشد بیگانگان هنوز

در تیتان محققان این باورند در گذشته معادل مجموعه ای از حباب ممکن است پدید آمده اند این متشکل از نیتروژن مبتنی بر مولکول به نام azotosomes.

اما برای آن دسته از سازه ها بوجود می آیند به طور طبیعی در فیزیک به کار درست در این شرایط در واقع در حال حاضر بر روی تیتان: درجه حرارت در حدود منهای 300 درجه فارنهایت (منهای 185 درجه سانتیگراد) بدون آب مایع یا اتمسفر اکسیژن است.

مطالعات قبلی با استفاده از دینامیک مولکولی شبیه سازی — یک روش اغلب استفاده می شود برای بررسی شیمی زندگی — که مانند حباب سازه بوجود می آیند و تبدیل شدن به رایج در جهان مانند تیتان. اما یک مقاله جدید منتشر شده در Jan. 24 در مجله علم پیشرفت نشان می دهد که کسانی که زودتر شبیه سازی در اشتباه بودند.

با استفاده از شبیه سازی های پیچیده مربوط به مکانیک کوانتومی محققان در مقاله مطالعه ساختار در شرایط “ترمودینامیکی زنده ماندن.”

در اینجا آنچه که به معنی: قرار دادن یک توپ در بالای یک تپه و آن را به احتمال زیاد به پایان رسید تا در پایین یک موقعیت پایین تر انرژی است. به طور مشابه, مواد شیمیایی تمایل به ترتیب themseIves در ساده ترین و کمترین انرژی الگوی. محققان می خواستند بدانند که آیا azotosomes خواهد بود ساده ترین و کارآمد ترین آرایش برای کسانی که نیتروژن تحمل مولکول.

تیتان نشان دهنده یک “آزمون سخت مورد محدودیت های زندگی” محققان نوشت: در مقاله خود را. و در این نقش ماه با شکست مواجه شد. Azotosomes این شبیه سازی نشان داد فقط نمی thermodynamically ماندگار در تیتان.

این کار محققان در بیانیه ای گفت: باید کمک به ناسا کشف کردن آنچه در آزمایش های شامل در آن سنجاقک ماموریت به تیتان, برنامه ریزی برای 2030s. آن را هنوز هم به لحاظ نظری ممکن است که زندگی پدید آمده on Titan, محققان گفت: در این مقاله اما چنین زندگی را به احتمال زیاد شامل هر چیزی که ما می خواهم به رسمیت شناختن به عنوان یک غشاء سلول.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de