ماهواره ها ردیابی ضعیف سازمان ملل’ شیوع کروناویروس

بشردوستانه نظارت

به منظور هماهنگی بهتر کمک و امداد رسانی برای coronavirus شیوع بیماری در کشورهای فقیر یک دانشمند است که آموزش الگوریتم های یادگیری ماشین با تلفن داده ها و تصاویر ماهواره ای.

در نهایت هدف این است که برای شناسایی افرادی که نیاز بیشتری با گوشی خود فعالیت و لکه بینی نشانه های بحران اقتصادی و یا محلی COVID-19 شیوع دانشگاه کالیفرنیا در برکلی داده دانشمند جاشوا Blumenstock گفت: در آزادی مطبوعات. که راه چکمه بر روی زمین انسانی کارگران بهتر می تواند اولویت بندی تلاش های خود را.

پر کردن ترک

در حالی که Blumenstock و همکاران از برکلی در حال کار با دولت ها از ملت ها از جمله قرقیزستان و بنگلادش به کمک خود را هماهنگ coronavirus امداد شایان ذکر است که این طرح می تواند به طور بالقوه مورد افراد در آن کشورها را نگران کننده سطح نظارت است. اما Blumenstock می گوید هدف او این است که یک نجیب یک: با مکمل تلاش های دولت با داده های ماهواره ای و تلفن نظرسنجی, او امیدوار است برای شناسایی افراد ضربه coronavirus با دقت بیشتر نسبت به قبل.

“در توگو آنها یک موجود اجتماعی حفاظت از برنامه که بر اساس سنتی دولت رجیستری اطلاعات” Blumenstock گفت: در انتشار. “این یک برنامه قابل توجه, اما آنها نگران است که شاید مردم وجود دارد لغزش از طریق ترک. و به این ترتیب آنها می گویند: آیا می توانید داده های ماهواره ای و داده های تلفن کمک به ما در شناسایی این افراد است؟'”

اطلاعات تکمیلی

اما Blumenthal افزود: راه حل های تکنولوژیکی نیست یک گلوله نقره ای: دانشمندان فقط می توانید آموزش یک الگوریتم را به تصاویر ماهواره ای و در نظر گرفتن مشکل حل شد.

“جدید یادگیری ماشین مدل ها تنها به عنوان خوب به عنوان داده ها که در حال استفاده می شود به آموزش آنها” Blumenstock گفت: در انتشار. “آنها به معنی این نیست به جای اشکال سنتی, اندازه گیری مانند بررسی مبتنی بر جمع آوری داده ها بلکه برای تکمیل آنها است.”

ادامه مطلب: تصاویر ماهواره ای, تلفن, داده ها به کمک راهنمای همه گیر کمک های در معرض خطر کشورهای در حال توسعه [دانشگاه کالیفرنیا در برکلی]

بیشتر بر روی ماهواره: این چیزی است که چین Coronavirus مستندات مانند نگاه از فضا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>