ماهواره جاسوسی عظیم ‘<url>’ ابر پخش كردن, نزدیکی سواحل استرالیا

یک فرد lounging در پچ چمن خواب تا تصاویر در ابرها به طور معمول تنها آشنا پاف و رگه برای کار با. اما عبور ماهواره سربار می توانید ببینید کاملا متفاوت بوم.

در Jan. 29 یک ابزار در ماهواره Aqua ناسا گرفته شده یک عکس از فرم های ابر که شبیه ترکیدن fuzzballs در نزدیکی سواحل غرب استرالیا با توجه به رصدخانه زمین ناساکه منتشر شد تصویر جمعه (Feb. 7). این fuzzballs یا actinoform ابرها هستند غیر ممکن است برای دیدن از زمین چون آنها خیلی بزرگ و گاهی کشش تا آنجا که 180 مایل (300 کیلومتر) در سراسر است که کمی بیش از عرض فلوریدا.

Actinoform ابر اسلحه به نام “actiniae” است که رسیدن به در همه جهات اما ابرها می تواند در اشکال مختلف مانند بیشتر برگ مانند ساختار با توجه به رصدخانه زمین. ابرها گاهی اوقات به نظر می رسد به صف و گاهی پراکنده در مورد آسمان به عنوان آنها در این تصویر جدید.

مرتبط: ببینید عکس های زیبا و تشکل های ابر

این نوع ابرها به طور معمول به شکل نسبتا پایین تر در فضای اطراف 6,600 پا (2000 متر) بالا در یک منطقه معمولا تحت سلطه stratocumulus ابرها کسانی که superpuffy و ضخامت ابرها. “این صحنه جالب است زیرا آن را کمی به سمت شمال معمولی stratocumulus منطقه به غرب استرالیا” مایکل Garay ابر محقق ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت گفت: رصدخانه زمین.

Actinoform ابرها بودند گرفته شده توسط ناسا, تلویزیون, مادون قرمز, مشاهده ماهواره ای V در سال 1962 اما نه چندان شناخته شده در مورد چگونه آنها را تشکیل می دهند; دانشمندان دیدم یک لینک بین actinoform تشکیل ابر و استفاده از ذرات معلق در هوا با توجه به رصدخانه. اما در این مورد ابرها بیش استرالیا یافت شد که تا کنون از زمین است که آن را دشوار است به نقطه به ذرات معلق در هوا به عنوان علت, Garay گفت.

این ابرها معطل می تواند تا 72 ساعت و به طور معمول به انتشار برخی از قطرات باران بر روی daydreamers زیر.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im