ماهواره megaconstellations سریع جدید هشدار از نجوم گروه در مورد تاثیر بر علم

بیشتر ستاره شناسان در نظر گرفتن ظهور ماهواره megaconstellations, مضطرب بیشتر به آنها را دریافت کنید.

در حال حاضر اتحادیه بین المللی اخترشناسی (IAU) برتر گروه از ستاره شناسان صحبت کرده است را دوباره ابراز دانشمندان نگرانی در مورد چگونه ماهواره ها را تشکیل می دهند که OneWeb و SpaceX را Starlink خواهد از تداخل با مشاهدات از آسمان شب. این بیانیه به همراه انتشار یک صفحه جدید طراحی شده به صورت عمومی در مورد ماهواره صور فلکی و نوری نجوم است.

“دانشگاه در نظر عواقب ماهواره فلکی نگران کننده” سازمان گفت: در این بیانیه جدید. “آنها خواهد شد که تاثیر منفی در پیشرفت زمینی نجوم رادیویی و نوری و مادون قرمز و نیاز به انحراف منابع مالی و انسانی از تحقیقات پایه به مطالعه و اجرای کاهش اقدامات است.”

مرتبط با: SpaceX فقط راه اندازی ناوگان Starlink ماهواره. در اینجا چگونه آنها را به نقطه در آسمان است.

SpaceX را Starlink صورت فلکی الهام گرفته از خاص بهت و حیرت; در هر راه اندازی 60, ماهواره ها, ستاره شناسان کشف کرده اند که چگونه به شدت Starlink تداخل با نوری مشاهدات. ماهواره ها به طور طبیعی منعکس کننده یک مقدار زیادی از نور و در نتیجه روشن و خطوط در حال اجرا در سراسر تصاویر تولید شده توسط رصدخانه. اعتراض بود به خصوص قوی پس از اولین Starlink راه اندازیو دانشگاه منتشر شده اولیه بیانیه ای در مورد ماهواره صور فلکی به زودی پس از آن در ژوئن 2019.

در بیانیه جدید این سازمان برجسته فوریت این نگرانی ها را جمع آوری کرده اند بیش از سال گذشته است. “دانشگاه اشاره می کند که در حال حاضر وجود دارد هیچ توافق بین المللی قوانین و یا دستورالعمل در روشنایی از مدار ساخته دست انسان اشیاء کردند.” “در حالی که تا به حال این کار در نظر گرفته نمی شد یک اولویت موضوع آن است که در حال حاضر تبدیل شدن به طور فزاینده ای مرتبط است.”

دانشگاه نیز خواسته دو گروه به منظور بررسی راه های این نوع از شبکه از ماهواره می تواند بر ستاره شناسان و برای رسیدن به این شرکت راه اندازی چنین ماهواره. در بیانیه جدید با تمرکز بر وظایف و نتایج ارائه یک نگاه دقیق تر در چه ستاره شناسان می توانید انتظار از این megaconstellations. اخترشناسان دریافتند که بسیاری از ماهواره ها منتقل می کم در طول افق و کسانی که عبور از سربار بالاتر خواهد بود به احتمال زیاد بیش از حد ضعیف به مشاهده با چشم.

این یافته ها همچنین توجه داشته باشید که چون این ماهواره ها بیشتر مزاحم حق بعد از آنها, راه اندازی, تاثیر بر ستاره شناسی بستگی دارد بر اساس چگونه اغلب ماهواره جدید در حال راه اندازی شد: همان تعداد ماهواره ها گروه بندی می شوند به کمتر راه اندازی خواهد شد و تداخل کمتر با ستاره شناسان’ مشاهدات.

دانشگاه بیانیه همچنین بر نگرانی های خاص که صور فلکی خواهد از تداخل با مشاهده برنامه هایی که سازمان دیده بان بزرگ ردیف هایی از آسمان در یک زمان. چرا که ماهواره می تواند به راحتی overexcite آشکارسازهای بزرگ تلسکوپ که انجام این نوع از مشاهده. برخی از تلسکوپ می تواند تا 30 ٪ از گرگ و میش مشاهدات IAU یافت.

و این سازمان قصد ندارم به اجازه دهید آسمان شب روشن بدون مبارزه. جدید بیانیه ای به پایان رسید با یک محکومیت از تداخل با فصل مشاهدات: “دانشگاه تاکید می کند که پیشرفت های فن آوری است که تنها ممکن است به موازات پیشرفت های علمی دانش است. ماهواره خواهد نه کار و نه به درستی ارتباط برقرار کند و بدون کمک های ضروری از نجوم و فیزیک. آن است که در همه علاقه به حفظ و حمایت از پیشرفت های اساسی علوم مانند نجوم سماوی مکانیک مداری دینامیک و نسبیت.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de