ماهواره ‘پلاک’ و دوباره اشتعال سوخت موشک می تواند سر در فضا سقوط

دو از بین رفته ماهواره های نزدیک به برخورد on Jan. 29 و تماس نزدیک (اشیاء از دست رفته هر یک از دیگر توسط حدود 154 پا یا 47 متر) توجه دوباره برای یک مشکل رو به رشد به مراتب بالاتر از زمین: ابر فضا های ناخواسته.

میلیون ها نفر از اشیاء را تشکیل می دهند این مدار بنجل که در آن برخورد قطعات می تواند رسیدن به سرعت های نزدیک به 18 ، 000 مایل در ساعت (19,000 متر/ثانیه) حدود هفت برابر سریع تر از سرعت یک گلوله با توجه به ناسا. حدود 500000 قطعه باقی مانده حداقل سنگ مرمر اندازه و حدود 20,000 اشیاء اندازه سافتبال یا بزرگتر ناسا گزارش در سال 2013.

اضافه کردن به درهم و برهمی است گسترش ماهواره های مینیاتوری به نام cubesats. این 4 اینچ طولانی (10 سانتی متر مکعب وزن فقط 3 پوند. (1.4 کیلوگرم) و راه اندازی هزینه های شروع در $40,000; شرکت های خصوصی کمیسیون آنها را توسط هزاران نفر برای جمع آوری اطلاعات و ارائه اینترنت و رادیو و خدمات و با توجه به ملی لوس آلاموس و آزمایشگاه.

با این تجمع فضا تراکم هوا فضا مهندسین در حال مسابقه به منظور توسعه فن آوری و سیستم های است که می تواند به جلوگیری از تصادفات به منظور حفاظت از کار ماهواره های آینده ماموریت های فضایی و مردم و ملک بر روی زمین لس آلاموس کارشناسان گفت: زنده به علم است.

مرتبط با: چقدر جنس اوراق و شکسته فضایی بازدید زمین ؟

حدود 5000 ماهواره های حمل محموله به مدار اطراف سیاره ما اما تنها در حدود 2000 فعال هستند و در برقراری ارتباط با زمینگفت: David Palmer لس آلاموس فضا و کنترل از راه دور-سنجش از دانشمند.

“در حال حاضر زمانی که چیزی است که راه اندازی و راه اندازی می توانید انتشار 100 یا بیشتر ماهواره ها — اپراتورها و فضای نظارت مردم را به پیگیری هر قطعه از فضای سخت افزاری است که توسط منتشر شد موشک و تعیین به صورت جداگانه آن قطعه که گفت:” زندگی علم

پالمر است که محقق اصلی برای یک پروژه در حال توسعه یک نوع الکترونیکی مجوز بشقاب ماهواره. این اجازه خواهد داد که orbiters به پخش صاحبان خود را و موقعیت خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در فضا حتی پس از این ماهواره متوقف کند.

طراحی و لیزر زننده

به اصطلاح پلاک به اندازه یک دستمالی کردن کاشی به اندازه کافی کوچک انجام شود حتی کوچک cubesats. لقب بسیار کم از منابع نوری شناسه یا ELROI آن را به تولید یک کد شناسایی منحصر به فرد و یک ماهواره شماره مجوز — با یک لیزر است که پلک از 1000 بار در هر ثانیه. الگوهای ایجاد شده توسط چشمک ترجمه به سریال کدهای که می تواند به عنوان خوانده شده توسط تلسکوپ روی زمین شناسایی یک ماهواره مالک و مختصات.

چون ELROI است که طراحی شده توسط خود سلول های خورشیدیآن را می توانید نگه دارید “صحبت کردن” به زمین پس از پایان ماهواره ای طول عمر است. و چون ELROI است کوچک و بسیار سبک وزن و بدون نیاز به قدرت های خارجی آن می تواند به راحتی متصل به قطعه از فضای سخت افزاری که لازم نیست فرستنده های رادیوییمانند راکت که پرتاب ماهواره به فضا و باد به عنوان شناور آزاد آشغال.

سیگنال های از بسیار کم از منابع نوری شناسه (ELROI) کاشی می تواند کمک به کاهش خطر تصادفات بین دست خوش پیشامد میشه بیت فضا سطل زباله. (اعتبار تصویر: Los Alamos National Laboratory)

با ارائه trackable داده برای اشیاء منحصر به فرد در حال افزایش ابر از فضای باقی مانده ELROI می تواند نقش مهمی در عنوان کردن برخورد. آن را حتی می تواند نظارت بر انتقال رادیویی در کار ماهواره ها و هشدار به اپراتور در هنگام ارتباطات مختل پالمر گفت.

“فراتر از آن شناسایی عملکرد آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پهنای باند پایین تشخیصی عملکرد. به طوری که همچنین کمک به کاهش میزان شکسته ماهواره ها در فضا,” او اضافه شده است. “پلاک تکنولوژی تنها بخشی از راه حل — اما این یک بخش مهم است.”

علم موشک

خلاء احتراق آزمایشات نشان می دهد سوخت موشک است که می تواند دوباره برای چند می سوزد. (اعتبار تصویر: Los Alamos National Laboratory)

زمانی که راکت پرتاب ماهواره به مدار آنها به طور معمول رایت کردن تمام سوخت خود را در یک بار. اما پر کردن موشک با یک نوع سوخت است که می تواند بارها و بارها پرسیده می تواند به زمین اپراتورها در عین حال یکی دیگر از گزینه برای نگه داشتن ماهواره امن از فضا, سقوط لوس آلاموس تحقیقات مهندس نیک Dallmann گفت: زنده به علم است.

“آنچه ما کار بوده ام در اینجا در لس آلاموس در حال ساخت یک جامد موشک [که با استفاده از سوخت جامد] که در آن شما می توانید شروع به آن را متوقف کند و سپس راه اندازی مجدد آن را دوباره گفت:” Dallmann یک رهبر پروژه برای توسعه این رمان روش. قادر به دوباره یک موشک سوخت حتی پس از یک ماهواره به مدار را فعال فضای سخت افزاری برای تغییر البته به منظور جلوگیری از پتانسیل برخورد او توضیح داد.

“ما شده اند به بلوغ مفهوم است که در آن ما موشک یک بار یکپارچه ماهواره” Dallmann گفت. “به طور بالقوه بسیاری از سال پس از ماهواره را از هم جدا کرده از راه اندازی خودرو فوقانی مرحله حمل بار ما ممکن است خواسته شود به انجام یک اورژانس مداری باقی مانده اجتناب مانور است.”

پس از دهه 1960 دانشمندان شناخته شده است که به سرعت در حال decompressing محفظه احتراق یک سوخت جامد موشک می تواند خاموش کردن سوختگی پس از احتراق. برای Dallmann و همکارانش چالش این است که برای ایجاد یک قابل استفاده مجدد سیستم جرقه زنی همراه با یک ساز به سرعت در حال خارج کردن سوخت مجلسی.

چالش دیگر این بود که چگونه به دوباره سوخت به عنوان igniters به طور معمول نابود اول سوزاند. برای حل این دانشمندان تصمیم به استفاده از اتش بازی گیرانه. در عوض, آنها تجربه با جدا کردن آب به هیدروژن و اکسیژن در محفظه احتراق و سپس مشتعل آنها را با استفاده از یک الکترود به تولید جرقه. سپس محققان خاموش رایت از طریق فشار.

“ما قادر به توسعه به این نقطه که در آن ما می توانید انجام چندین سوختگی های پی در پی در یک راکت کوچک” Dallmann گفت. مراحل بعدی شامل خواهد شد آزمون در مدار “که در آن ما خواهد انجام چندین سوختگی پردازنده cubesat,” Dallmann گفت.

در اصل منتشر شده در Live علم.

All About Space 2020

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su