تصاویر ماهواره ای نشان می دهد ایران در گورهای دسته جمعی برای coronavirus قربانیان


یک تصویر از Maxar را WorldView-3 ماهواره ای نشان می دهد که بهشت معصومه) س (گورستان در قم, ایران در تاریخ 1 مارس سال 2020 است. گورستان در حال آماده سازی برای این بیماری همه گیر با حفر دو “ترانشه” گور حدود 100 متری (90 متر) ، (اعتبار تصویر: تصویر ماهواره ای ©2020 Maxar فن آوری)

جدید تصاویر ماهواره ای از Maxar نشان می دهد مقامات ایران حفر تعداد زیادی از گور در قم منطقه است که گزارش های رسانه ای می گویند که با توجه به تعداد رو به رشد از coronavirus قربانیان در کشور است.

واشنگتن پست که به ذکر است که قبرها آنقدر گسترده شما می توانید آنها را از فضا گفت: coronavirus باعث چند با مشخصات بالا و میر در ایران رهبری است. “در میان کشته شدگان اعضای مجلس, یک دیپلمات سابق و حتی یک مشاور ارشد رهبر معظم انقلاب” پس از گزارش گفت:. “حداقل دو دوجین دیگر از مقامات از جمله معاون رئیس جمهور متاثر شده اند.”

Coronavirus طبقه بندی شده به عنوان یک جهانی همه گیر اما در بسیاری از موارد شده است در چین. دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار – در اکثر موارد – دارای جیب عفونت به گفته سازمان بهداشت جهانی هر چند استثنا وجود دارد. ایتالیا به عنوان مثال تحت سراسر کشور مستند به گفته بی بی سی.

مرتبط با: اثر دراماتیک از coronavirus مستندات از فضا دیده می شود

تصاویر از WorldView-3 ماهواره ای نشان می دهد حضرت معصومه حرم در قم ایران قبل و بعد از شیوع کروناویروس. اولین مورد از coronavirus در ایران گزارش شد در قم در فوریه. 19, 2020. (اعتبار تصویر: تصویر ماهواره ای ©2020 Maxar فن آوری)

سازمان بهداشت جهانی خواستار کشورها در سراسر جهان به سرعت رو به جلو حرکت با مهار روش. این در حال حاضر اتفاق می افتد در ایالات متحده, که در آن تعداد بی شماری از رویدادهای لغو شد در چند روز گذشته و اشخاص اعم از دیزنی لند به انجمن ملی بسکتبال را به حالت تعلیق در حوادث. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز به حالت تعلیق در اکثر مسافرت هوایی از اروپا برای 30 روز آینده.

یک تصویرسازی تحلیلگر در Maxar فن آوری در کلرادو نشان داد واشنگتن پست یک تصویر که به نظر می رسد به یک توده بزرگ از آهک. آهک ماده ای است که اغلب استفاده می شود برای مدیریت و بوی پوسیدگی در بدن. ایران سلامت مقامات گفته اند که آنها با استفاده از آهک برای coronavirus قربانیان این پست اضافه شده است.

مقامات ایران در حال حرکت بوده است به سرعت ایجاد دو خط از گورهای 100 متری (90 متر) هر که را کمی کمتر از عرض یک زمین فوتبال. پست های طبقه بندی شده این گور به عنوان “ترانشه” هر چند که اصطلاحات اختلاف شد در رسانه های اجتماعی.

بررسی اجمالی از قم و ایران به عنوان دیده می شود توسط کوپرنیک نگهبان-2 ماهواره در فوریه. با 27 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: تصویر ماهواره ای ©2020 Maxar فن آوری)

گور نیز دیده شده است توسط رسانه های ایران از نزدیک در هفته های اخیر نوشت: اسفندیار Batmanghelidj در توییتر موضوع; او موسس و ناشر از بورس & Player یک شرکت رسانه ای است که پشتیبانی از کسب و کار دیپلماسی بین اروپا و ایران.

مقامات محلی گفت: بیش از دو هفته پیش (در فوریه. 25) که آنها را بیشتر تهیه قبر در پاسخ به coronavirus Batmanghelidj گفت: بنابراین تصاویر نمی آمد به عنوان یک شگفتی است.

“چه جدی این تصاویر منعکس تا آنجا که من می توانم بگویم این است که این وضعیت بسیار غم انگیز که در آن مقامات محلی تا به حال به مرحله غیر معمول از حفر ترانشه از قبرها در بهشت معصومه) س (گورستان به منظور ارائه بسیاری از کسانی که در حال مرگ هستند به موقع کفن و دفن,” او نوشت.

اسلامی و آداب و رسوم و Batmanghelidj افزود: برای تماس سریع تدفین است که اغلب رخ می دهد در عرض 24 ساعت از مرگ است. او شامل چندین محلی اخبار و گزارش در موضوع خود از جمله یکی از ایلنا به نقل از گفته مقامات تصمیم به قرار دادن تمام قربانیان در یک محل واحد برای دلایل بهداشتی از جمله توانایی برای قرار دادن بدن در ذخیره سازی سرد تا زمانی که آنها می تواند به خاک سپرده شد.

Coronavirus مبانی

ایران دارای بیش از 11,000 شناخته شده coronavirus موارد با 514 گزارش مرگ و میر با توجه به اعداد از دانشگاه جانز هاپکینز. هر دو پست و Batmanghelidj گفت: مرگ و میر است به احتمال زیاد underreported.

مانند هر جای دیگری در جهان, مردم ایران با بستگانی که فوت کرده اند از این بیماری در حال دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن عزیزان خود و همچنین محدودیت های مورد نیاز در طول تدفین.

“عموی من در ایران گذشت از coronavirus” نوشت: رامتین Arablouei میزبان برای رادیو عمومی ملی تاریخچه پادکست Throughline در توییتر. “او آرام و مهربان است. او شده است می خواهم مبارزه با سرطان برای چندین سال. خانواده اش مجبور به ایستادن در یک صد متر دور و تماشای او بود به خاک سپرده شد توسط مردان در hazmat دنده. عمه من در حال حاضر بیمار است. لطفا به این ویروس به طور جدی.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im