ماهواره سقوط سیارک اثرات و فضا آب و هوا مطرح خطرات بزرگ نمایندگان کنگره آمریکا می گویند

یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن وقتی که می آید به نگه داشتن سیاره ما ایمن از فضای تهدید داده است که برای تلفن های موبایل بسیار ساده است به آدرس.

آن را نمی. همین دلیل است که ایالات متحده آمریکا و کمیته تجارت, علم و حمل و نقل صرف 90 دقیقه جلسه روز چهارشنبه (فوریه. 12) درخواست کارشناسان چه اولویت باید وقتی که می آید به تهدیدات مانند فضا آب و هواو سرکش سیارات و فضای باقی مانده.

“این برای تلفن های موبایل مانند یک اسکریپت فیلم” شوخی صندلی راجر ترکه یا چوب کوتاه R-Miss., در livestreamed شنیدن از واشنگتن دی سی در مورد موضوع خود در نظر گرفته است. “اما این واقعیت است” او افزود: “و که در آن ما هستند.”

مرتبط با: 5 دلیل برای مراقبت در مورد سیارک ها

وجود دارد, البته, بسیاری از راه های جمع آوری اطلاعات در مورد همه این تهدیدات است. ناسا ماهواره در مدار اگر چه بسیاری از آنها (مانند 24 سال خورشیدی و Heliospheric Observatory که به تماشای شعله های از خورشید) در حال پیری و نیاز به زودی جایگزین می شود. وجود تلسکوپ های روی زمین, اگر چه گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن تلسکوپ به اندازه کافی زمان برای نظارت بر آسمان.

سپس داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل شود. دانشمندان تکیه بر شبیه سازی های کامپیوتری و ظهور اشکال از یادگیری ماشین به پیش بینی آنچه تهدید, ما باید در تمرکز ، این مدل تنها به عنوان خوب به عنوان داده ها که به آنها اطلاع داده تا اطلاعات دقیق تر را تولید مدل های بهتر برای دانشمندان و مهندسان را به تصمیم گیری.

آینده از جمع آوری داده ها در ایالات متحده نیز نیاز به ادارات دولتی و خصوصی صنعت برای همکاری که آنها فقط شروع به بحث در مورد. اما هنگامی که یک مدل است که تاسیس آن را “اجازه می دهد تا برای یک واقعا باز تبادل تجاری بین فروشندگان [ایالات متحده] متحدان و دیگران” کوین اوکانل, مدیر وزارت بازرگانی را از فضای تجارتگفت: کمیته. آن بخش است که یک بازیکن کلیدی در این تلاش با توجه به آن تجربه مدیریت دیگر صنایع در حال ظهور مانند اینترنت در 1990s.

این جلسه با تمرکز بر سه تهدید برای ساکنان زمین است. یکی خورشید است. در حالی که خورشید نگه می دارد ما سیاره قابل سکونت برای زندگی از زمان به زمان به آن می اندازد بداخلاقی در فرم عود یا انفجار ذرات شناخته شده به عنوان تاجی mass ejections. اگر این ذرات به سوی زمین می آیند آنها می تواند سرخ ماهواره و تاثیر شبکه برق. ناسا و دیگر آژانس های نگه داشتن چشم در خورشید استفاده از انرژی خورشیدی-نظارت بر ماهواره های اخیر خورشیدی ماموریت های مانند ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر و خورشیدی مدارگرد. دومی یک همکاری بین آژانس فضایی اروپا و ناسا و پرواز بسیار نزدیک به خورشید به جمع آوری اطلاعات و حتی بیشتر.

موضوع دیگر این است که فضای باقی مانده و “فضای آگاهی موقعیتی” به معنی دانستن که در آن فضای جنس اوراق و شکسته است و اینکه آیا این تهدید به کار ماهواره. فقط دو هفته پیش دو از بین رفته ماهواره ها گذشت در عرض چند ده پا از یکدیگرو تهدید است که انتظار می رود به بدتر به عنوان OneWeb SpaceX و شرکت های دیگر راه اندازی فلکی ماهواره است که می تواند تعداد در هزار.

وزارت دفاع و حفظ یک فروشگاه اشیاء در فضا اما کوچکتر اشیاء می تواند فرار از توجه و آن را نادیده طبقه بندی اشیاء است. و ردیابی اشیاء پیچیده است زیرا مدار خود در حال تحت فشار قرار دادند در اطراف خورشید فعالیت های.

در نهایت وجود دارد چندساله مشکل از سیارک ها و دیگر سنگ فضایی که به صورت دوره ای با شدت بهم زدن به زمین. سیارک ها مقصر شناخته شده اند برای انقراض دایناسورها در 66 میلیون سال پیش و اجسام کوچکتر باعث آسیب در سیبری در سال 1908 و در چلیابینسک روسیه در سال 2013. ناسا سیاره ای دفاع هماهنگی دفتر نظارت بر مسیرهای بالقوه تهدید اشیاء با کمک تلسکوپ در سراسر جهان; اگر هر گونه خطر است خال خال این کار را هماهنگ با امداد رسانی سازمان ها و گروه های دیگر برای کمک به مردم از راه دریافت و مقابله با پیامدهای.

نظارت بر هر یک از این تهدیدات به تولید بسیار زیادی از داده ها و دانشمندان امیدوارند برای بیشتر تلسکوپو ماهواره ها و ماشین های دیگر برای تولید داده های بیشتر. مدیریت و به اشتراک گذاری تمام اطلاعات کلیدی است. اما این بیش از حد پیچیده است از فضایی است که دامنه از تمام کشورهای روی زمین است و قوانین هنوز در مراحل ابتدایی خود به خصوص برای موقعیت های مانند اجتناب از برخورد بین ماهواره ها.

“هیچ چیز تضمین حفاظت از این چیزها است” گفت: شاهد Moriba Jah یک فضای دانشمند و مهندس هوا فضا در دانشگاه تگزاس در آستین. برای ایجاد جامع ترین تصویر ممکن از ماهواره گردان زمینJah منجر به ایجاد یک crowdsourced فضا-ترافیک-سیستم نظارت که ترکیب اطلاعات در زمان واقعی از دولت و دانشگاه و صنعت است.

و از نظر راه حل های ماهواره ای برخورد هستند ساده ترین از سه تهدید به مقابله با. مقایسه کنید که به یک تست ماموریت ناسا در حال برنامه ریزی به نام دو سیارک تغییر مسیر آزمون (DART)که خواهد شد راه اندازی در سال 2021 و با شدت بهم زدن به سیارک Didymos’ ماه. آن را سال به انجام آزمون و ارزیابی چگونه به خوبی این کار را قبل از ما می تواند ایجاد آینده سیاره ای سیستم های دفاعی اشاره سرکش یک سیارک از راه.

بنابراین هنگامی که توماس Zurbuchen ناسا دانشیار مدیر برای علم ماموریت ریاست خواسته شد آنچه سازمان انجام می دهد در مورد یک تهدید بزرگ گفت: در پاسخ به تمرکز بر حرکت جمعیت به جای حرکت سیارک. “در بسیاری از موارد,” او گفت: “جواب درست به ما چگونه واکنش نشان می دهند به که ؟ در واقع در حال اجرا چرا که بسته به زاویه [سیارک روش های زمین] ایده این است به خارج شدن از راه آسیب است — درست مثل ما تخلیه جمعیت ما با یک طوفان.”

به طور مشابه وجود دارد هیچ راه شناخته شده برای منحرف کردن ناگهانی, طوفان خورشیدی به رهبری نسبت به زمین به طوری که ملی اقیانوس شناسی و جوی (NOAA) خواهد تمرکز بر کاهش اثرات زیرساخت ها برای تحت تاثیر جمعیت آن نماینده گفت: این کمیته است.

“ما هشدار شبکه برق [مقامات] به طور خاص آنها را به عنوان مقدار توجه کنید که ممکن است آنها اقدام لازم برای کاهش از جریان ناشی از” تولید شده توسط برخورد ذرات خطوط برق گفت: William Murtagh, مدیر NOAA آب و هوا فضا مرکز پیش بینی.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im