Sans Forgetica فونت نیست و در واقع تقویت حافظه

Sans Forgetica فونت نیست افزایش حافظه محققان گزارش.

Sans Forgetica دریافت مقدار زیادی از پوشش مطبوعاتی بعد از محققان در استرالیا ادعا کرد که آنها تا به حال طراحی یک فونت جدید که افزایش حافظه با ساخت اطلاعات است که به نظر می رسد در فونت جدید احساس سخت تر به عنوان خوانده شده—و در نتیجه تقویت حافظه ما از اطلاعات است.

تیم اصلی انجام یک مطالعه بر روی 400 دانش آموزان و نشان داد که 57 درصد به یاد حقایق نوشته شده در بدون Forgetica در حالی که 50% به یاد حقایق نوشته شده در Arial.

برای مقاله جدید در حافظهمحققان با انجام چهار آزمایش و هیچ شواهدی از حافظه را تقویت اثرات.

چهار آزمایش شامل:

  1. احداث حدی که مواد نوشته شده در بدون Forgetica احساس دشوار به روند.
  2. مقایسه حافظه مردم برای کسب اطلاعات نمایش داده شده در بدون Forgetica و با Arial.
  3. تجزیه و تحلیل میزان که Sans Forgetica تقویت حافظه مردم برای کسب اطلاعات در متن آموزشی.
  4. آزمایش مردم درک درستی از مفاهیم ارائه شده در هر دو Sans Forgetica یا با Arial.

در سراسر چهار آزمایش با 882 مردم محققان دریافتند که در آزمایش یک, Sans Forgetica احساس می شود سخت تر به عنوان خوانده شده در مقایسه با Arial.

در آزمایش دو آنها دریافتند که زمانی که آنها نشان داد مردم جفت از کلمات Sans Forgetica یا Arial, مردم به یاد می آورد کمتر Sans Forgetica جفت از Arial جفت.

در آزمایش سه آنها دریافتند که زمانی که آنها نشان داد مردم برخی از اطلاعات آموزشی در Sans Forgetica و Arial و پس از آزمایش آنها در فراخوان خود را از اطلاعات وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که بدون Forgetica بهبود عملکرد خود را.

در آزمایش چهار آنها دریافتند که هنگامی که آزمایش مردم درک درستی از آموزشی معابر ارائه شده در بدون Forgetica یا Arial, مردم تا به حال برابر با درک اطلاعات ارائه شده در بدون Forgetica و Arial, و هیچ مدرکی که Sans Forgetica بهبود درک خود را.

“پس از انجام چهار کارشناسی آزمایش به Sans Forgetica و مقایسه آن را به Arial, ما با اطمینان می توان گفت که بدون Forgetica ترویج یک احساس روانی کلام را افزایش حافظه مانند آن است که ادعا می گوید:” کیمبرلی وید از گروه روانشناسی در دانشگاه وارویک.

“در واقع آن را مانند به نظر می رسد اگر چه Sans Forgetica است که رمان و سخت به خواندن و اثرات آن را به خوبی ممکن است در پایان وجود دارد.”

“یافته های ما نشان می دهد ما باید دانش آموزان را تشویق به تکیه بر قوی نظری-پایه تکنیک های که واقعا افزایش یادگیری به جای سخت به خواندن فونت می گوید:” Andrea تیلور از دانشگاه Waikato در نیوزیلند.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net