شرکت سانوفی اعلام آن را با HHS به توسعه Coronavirus واکسن

دارو ساز شرکت سانوفی پاستور در حال ورود به مسابقه به توسعه یک واکسن برای محافظت در برابر کروناویروس جدید فراگیر از طریق چین این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

دیوید Loew, شرکت سانوفی جهانی سر از واکسن اعلام کرد این شرکت که در همکاری با ایالات متحده در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شناخته شده به عنوان بردا—برای ایجاد یک واکسن با استفاده از شرکت های نوترکیب DNA پلت فرم.

Loew گفت: این شرکت کار قبلی به توسعه یک واکسن برای سارس—پسر عموی ویروس—آن را می دهد یک پا تا در این کار.

“پرداختن بهداشت جهانی تهدید مانند این جدیدترین coronavirus در حال رفتن به یک تلاش گروهی است که چرا ما در حال کار با بردا به سرعت پیشرفت بالقوه واکسن نامزد” گفت: Loew.

“در حالی که ما وام تخصص ما که در آن ممکن است ما معتقدیم همکاری با بردا ممکن است ارائه نتایج معنی دار در حفاظت از این آخرین شیوع” او گفت:.

Loew گفت: این شرکت انتظار دارد که به کانديد واکسن—نمونه—برای تست در شرایط آزمایشگاهی ظرف شش ماه و می تواند آماده برای تست این واکسن در افرادی که در عرض یک سال یا 18 ماه.

Loew با اشاره به DNA نوترکيب پلت فرم است که در حال حاضر مورد استفاده برای ایجاد واکسن آنفولانزا دارای مجوز در ایالات متحده که به معنی تنظیم کننده با آن آشنا هستند. شرکت سانوفی نیز در مقیاس بزرگ ظرفیت تولید این نوع واکسن.

شرکت سانوفی دوم عمده واکسن ساز به اعلام آن سعی خواهد کرد برای ایجاد یک واکسن علیه ویروس جدید نیز آلوده کرده است که بیش از 70000 نفر عمدتا در چین است. Johnson & Johnson واکسن تقسیم Janssen همچنین اعلام کرد که سعی خواهد کرد برای ایجاد یک واکسن.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در فوریه 18 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im