پناهگاه اجاره بز Llamas به ادویه تا زوم جلسات

لاما, پارتی

یک دره سیلیکون غیر انتفاعی مستقر در پناهگاه حیوانات به نام مزرعه شیرین است که اجاره کردن حیوانات مزرعه از جمله لاما و بز به ادویه تا خسته کننده زوم جلسات.

برای کمتر از $100 شما می توانید استخدام یک لاما به ظاهر cameo در طول جلسه بعدی خود را با شرکت های بزرگ. پول است که به منظور کمک به مقابله با از دست درآمد مزرعه تجربه با توجه به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

بز 2 جلسه

نام سرمایه گذاری بز 2 جلسه هوشمندانه مرجع به همه جا جلسه کسب و کار نرم افزار GoToMeeting.

“نیاز به یک چهره برای روشن کردن ویدئو کنفرانس جلسات ؟” خوانده شده وب سایت رسمی. “می خواهم یک تجربه سرگرم کننده برای آنلاین ساعت خوشحال ؟ به دنبال یک تور مجازی? شیرین مزرعه حیوانات سفیران در اینجا برای شما.”

شیرین امداد

از بنیانگذاران آنا شیرین گفت: کسب و کار خودی که مزرعه دریافت کرده بود بیش از 300 درخواست پس از راه اندازی این پروژه در اواسط ماه مارس. در یک نمونه وکلا حتی در آورده بچه های خود را در تماس به یک تور مجازی از مزرعه.

“من فکر می کنم همه ما کمی استرس با آنچه در جریان است — بسیاری از ما شده اند نشسته در داخل” شیرین گفت: کسب و کار خودی. “ما فقط امید به ارمغان بیاورد برخی از لبخند به چهره مردم در حالی که آوردن آنها به مزرعه در همان زمان.”

ادامه مطلب: دعوت از یک لاما یا بز خود را به شرکت بعدی زوم ملاقات یا تماس تصویری برای زیر $100 [کسب و کار خودی]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: باغ وحش می گوید Coronavirus ممکن است با زور آن را به خوراک حیوانات به یکدیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>