شور ممکن است حل یکی از بزرگ COVID-19 تست مشکل

ارزان راه حل شور را می توانید با خیال راحت ذخیره و حمل و نقل coronavirus نمونه گزارش محققان.

این یافته می تواند کمک به حل و فصل در سراسر کشور کمبود راه حل مورد نیاز برای تکمیل COVID-19 تست.

فسفات بافر سالين ساده و محلول نمک معمولا در بیمارستان ها و آزمایشگاه های بالینی این نسخهها کار میکند به عنوان یک ویروس حمل و نقل متوسط تا 18 ساعت به قابل اعتماد ارسال coronavirus-آلودگی نمونه ها به آزمایشگاه محققان گزارش.

“ضرورت مادر اختراع است.”

به رسمیت شناختن است که RNA ویروسی از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند پایدار باقی می ماند در برخی از سطوح به مدت سه روز, محققان بر این باورند که ارزان و معمولا در دسترس محلول نمک می تواند به جای استفاده از پیچیده و سخت به دست آوردن ویروسی متوسط و افزایش تست و حمل و نقل در سراسر کشور در کاهش هزینه ها.

“ضرورت مادر اختراع است” می گوید: شرکت سرب محقق Martin J. Blaser استاد گروه پزشکی در راتگرز رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی و مدیر مرکز پیشرفته بیوتکنولوژی و پزشکی در دانشگاه راتگرز.

“ما در مواجهه با یک مشکل در مورد نمونه های رسیدن به آزمایشگاه دست نخورده به علت در سراسر کشور کمبود ویروسی حمل و نقل متوسط بنابراین ما تلاش برای تست به طور گسترده ای در دسترس است راه حلی برای دیدن اگر آن را می تواند به ما کمک کند.”

محققان با انجام سه روش تجربی با استفاده دور انداخته ترشحات تنفسی از 16 تایید COVID-19 بيمار. آنها کاهش یافته است سواب به ویال حاوی یا محلول نمک یا ویروس متوسط حمل و نقل و حمل و نقل به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل با استفاده از زمان واقعی تست برای تشخیص حضور سه خاص SARS-CoV-2 ویروس ژن در نمونه است.

در این روش محققان در زمان هشت نمونه از دو نفر در همان زمان و حمل و نقل آنها را در هر روش. آنها سپس پردازش نمونه ها بلافاصله و یا پس از دو ساعت در دمای اتاق.

محققان شناسایی SARS-CoV-2 در تمام نمونه های مشابه در سطح برای هر بیمار نشان می دهد که نتایج سازگار برای نمونه به دست آمده و ذخیره شده در یکسان رفتار.

در موازی آزمایش محققان آزمایش نمونه ها پس از باقی مانده در دمای اتاق در هر دو روش برای طول زمان های مختلف تا 18 ساعت است. آنها دریافتند که ذخیره سازی در دمای اتاق به حال اثر کمی بر ارزش شناسایی شده برای سه SARS-CoV ژن در هر دو محيط نشان می دهد که هر دو می تواند مفید باشد برای labs است که آزمون به صورت چند SARS-CoV ژن که باید پردازش های مختلف بار.

در یک سوم آزمایش محققان همچنین دریافتند که میان نمی گذارد کشف این ویروس در نمونه از 12 نفر.

“نیوجرسی شده است ضربه سخت COVID-19 می گوید:” جارد Radbel یک مربی در بخش پزشکی و محقق در راتگرز زیست محیطی و بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم موسسه. “مانند دیگر نقاط کشور ما تا به حال تاخیر در تست. مراحل مانند استفاده از مواد جایگزین برای افزایش شناسایی افراد آلوده مورد نیاز برای کمک به پزشکان در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله Molecular Diagnostics.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>