امن ماشین الکتریکی باتری طول می کشد برای 1 میلیون مایل

جدید لیتیوم-یون باتری برای خودروهای برقی امن است دارای قدرت بالا و می تواند برای یک میلیون مایل است.

برق باطری ماشین به طور معمول نیاز به یک معاوضه بین ایمنی و چگالی انرژی. اگر باتری دارای انرژی بالا و چگالی قدرت که مورد نیاز است برای سربالایی رانندگی و یا ادغام در اتوبان احتمال وجود دارد باتری را آتش گرفتن یا انفجار در شرایط بد.

اما مواد که کم انرژی/قدرت تراکم و در نتیجه ایمنی بالا تمایل به عملکرد ضعیف. هیچ مواد را برآورده هر دو. به همین دلیل باتری مهندسین انتخاب برای عملکرد بیش از ایمنی.

“در این کار ما تصمیم گرفتیم ما بودند رفتن به یک رویکرد کاملا متفاوت می گوید:” چائو یانگ وانگ دانشکده مهندسی شیمی و علم مواد و مهندسی و صندلی در رشته مهندسی مکانیک در پن استیت.

“ما تقسیم استراتژی ما به دو مرحله است. برای اولین بار ما می خواستیم برای ساخت یک بسیار پایدار باتری بسیار با ثبات مواد.”

خود را در مرحله دوم به معرفی اپلیکیشن گرم. حدود چهار سال پیش وانگ توسعه خود-گرمایش باتری برای غلبه بر این مشکل از عملکرد ضعیف در آب و هوای سرد. این باتری با استفاده از یک جریان الکتریکی برای گرم کردن در ثانیه در مقایسه با ساعت های خارجی بخاری مورد نیاز است.

با حرارت دادن این باتری از دمای اتاق در حدود 140 درجه فارنهایت—60 درجه سانتیگراد—باتری می شود افزایش فوری در واکنش به این دلیل که قانون سینتیک است که واکنش نمایی با افزایش دما است.

“با این دو قدم من می توانم ایمنی بالا زمانی که باتری در حال استفاده و قدرت بالا هنگامی که آن را” وانگ می گوید.

محققان تست ایمنی باتری با استفاده از ناخن نفوذ تجهیزات: آنها درایو ناخن به داخل سلول باعث اتصال کوتاه و سپس نظارت بر تلفن همراه برای دما و ولتاژ. تفاوت در درجه حرارت برای passivated همراه بود 212 درجه F—100 درجه سانتیگراد—در مقایسه با یک باتری استاندارد همراه بود که 1,832 درجه F—تا 1000 درجه C زیادی بهبود.

چون باتری های جدید در حال ساخته شده با استفاده از پایدار مواد آنها یک چرخه طولانی زندگی است. حتی در 140 درجه فارنهایت چرخه خود را تعداد بیش از 4000 که ترجمه به بیش از یک میلیون مایل است.

تیم آینده توسعه solid-state باتری که به احتمال زیاد نیاز به گرمایش و همچنین.

این مطالعه جدید به نظر می رسد در علم پیشرفت. وزارت انرژی تامین می شود ،

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>