روسیه موشک سایوز تولید در برگزاری با توجه به کروناویروس

Spaceflight مانند هر بخش است و احساس اثر از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروسو صادق در روسیه نیز که تولید آن یابو موشک سایوز دارای متوقف کردند.

یکی از این راکت سایوز 2.1 یک تقویت کننده اخیرا پرواز در 9 آوریل به حمل سه فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی در یک راه اندازی شد که اساسا تحت تاثیر این بیماری همه گیر. خبر از این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر تولید آن می آید از یک زبان متن منتشر شده در مارس 10 توسط روسیه دولت از تماس های برگزار شده توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور و گروهی از مرکز فضایی رهبران.

در آن تماس پوتین هشدار داد در برابر استفاده از همه گیر به عنوان یک قربانی برای مسائل در صنعت. “واضح است این واقعیت است که ما باید به مبارزه با کروناویروس است که ما را وادار به ایجاد تنظیمات در کشور ما اقتصاد به طور کلی و Roscosmos به طور خاص” پوتین گفت: در پایان از بخش تماس با توجه به متن. “در همان زمان من می خواهم به شما هشدار می دهند در برابر وسوسه سرزنش مسائل حل نشده و سست به پایان می رسد — که هنوز هم به وفور در coronavirus.”

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس و spaceflight: پوشش کامل
بیشتر: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم

فضایی روسیه تولید نگرانی از کوچک نشت هوا بر روی یک فضاپیمای سایوز لنگر انداخت به ایستگاه فضایی در ماه اوت سال 2018 و موفق سایوز پرتاب موشک در ماه اکتبر 2018 ارسال دو فضانورد غلت بازگشت به زمین در طول یک اورژانس سقط جنین (آنها فرود با خیال راحت). از آن پس همه crewed راه اندازی رفته و هموار و در هفته گذشته راه اندازی متکی در مدل های مختلف از سایوز 2 موشک از نسخه ای که شکست خورده است.

اما در حال حاضر سایوز 2 تولید در برگزاری Dmitry Baranov مدیر کل پیشرفت موشک و مرکز فضایی که در آن موشک ساخته شده است گفت: در طول تماس. Baranov گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود به دلیل 52 تکمیل سایوز 2 راکت در دست در تاسیسات و راه اندازی سایت در سراسر جهان است. (هر دو فضایی روسیه آژانس Roscosmos و اروپا شرکت Arianespace پرتاب سایوز وسایل نقلیه.) “در اینجا ما باید یک درجه خاصی از ایمنی” او گفت:.

جنبه های دیگری از موشک کار ادامه دارد و به طور معمول از جمله تعمیر و نگهداری و تست کامل سایوز 2 راکت و تولید سایوز 5 سنگین-آسانسور راه اندازی خودرو برنامه ریزی شده برای ایجاد اولین پرواز خود را در اواخر 2022, Baranov گفت. تسهیلات را نیز در نظر بگیرید بازسازی کامل نیروی کار با اقدامات حفاظتی در محل مدتی پس از هفته آینده, او گفت:.

این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز ممکن است شروع به داشتن بیشتر اثرات شدید در راه اندازی Roscosmos مدیر Dmitry Rogozin گفت: در طول تماس.

39 راه اندازی برنامه ریزی شده برای سال پنج جای گرفته اند و نه هستند “در معرض خطر” Rogozin گفت: با استناد به این بیماری همه گیر و دو مربوط به موضوعات: ورشکستگی از اینترنت ماهواره ای شرکت OneWeb و تاخیر در راه اندازی ماموریت ExoMarsیک پروژه مشترک از Roscosmos و آژانس فضایی اروپا (ESA).

“این مشکل این است که نه جدی آقای رئیس جمهور به خاطر این فضاپیما قرار بود ما را به راه اندازی از ما cosmodromes به سادگی نمی تواند وارد در روسیه” Rogozin گفت. “Roscosmos است که شاید تنها آژانس فضایی در جهان امروز است که همچنان مشغول به کار است.” (NASA و ESA باید هر دو اجرا coronavirus پاسخ که نه به طور کامل تعطیل آژانس اما آیا صرفا با محدود کردن در محل کاربه خصوص برای غیر ضروری ماموریت.)

از امروز (مارس 13) روسیه گزارش داد بیش از 18,000 تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از جدید coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یکی از Roscosmos’ کلید راه اندازی سایت ویژه برای ماموریت های مربوط به ایستگاه فضایی واقع در قزاقستان است که گزارش شده نزدیک به 1000 موارد است. Arianespace راه اندازی موشک سایوز از گویان فرانسه است که در گزارش 86 موارد تایید شده.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im