روسی فضای رسمی تست مثبت برای coronavirus پس از حضور در سایوز خدمه پرتاب به ایستگاه فضایی

یک فضای رسمی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus اما آن را “غیر ممکن” است که هر گونه آلودگی گسترش یافته است به ایستگاه فضایی بین المللیروسیه آژانس فضایی گفت: Space.com.

در 15 آوریل روسیه آژانس خبری TASS تایید کرد که Evegeny Mikrin معاون مدیر عامل و طراح ارشد در RSC Energia آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“Mikrin گذشت دو آزمون برای coronavirus و هر دو مثبت هستند. او شده است در این لیست گنجانده از 30 نفر رسما اعلام کرد به عنوان آلوده در Roscosmos (روسیه آژانس فضایی),” یک منبع گفت: TASS. این منبع افزود که Mikrin است بنا به گزارش نه چندان دور نشان داده شده است هر گونه علائم بالینی این بیماری است.

Mikrin شد و در حال حاضر در تازه ترین crewed پرتاب به ایستگاه فضایی که در آن راه اندازی مارس 9 از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. او دیده نسبتا نزدیک به Dmitry Rogozin سر از Roscosmos ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner قبل از راه اندازی با توجه به New York Post.

مرتبط با: سایوز خدمه اجتماعی فاصله از زمین با پرتاب به ایستگاه فضایی

با وجود نگرانی های اطراف که Mikrin ممکن است با تعامل در حال حاضر که اخبار مثبت خود را تشخيص عمومی, Roscosmos مقامات گفت: Space.com که وجود دارد این است که هیچ شانسی coronavirus گسترش یافته است به ایستگاه فضایی و یا در میان دیگر Roscosmos پرسنل.

“بالقوه ISS آلودگی کاملا غیر ممکن است که تعداد پرسنل درگیر در عملیات مربوط بوده است به حداقل برسد و کسانی که باقی مانده دنبال دقیقترین قوانین و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه تهدید ممکن است به خدمه” Roscosmos امور عمومی نماینده اولگ Bolashev گفت: Space.com در یک ایمیل.

“همان که در مورد تمام Roscosmos کارکنان و کسانی که مسئول عملیات — تعداد پرسنل حاضر در محل کار خود شده است به حداقل برسد با بسیاری از آنها کار از راه دور” Bolashev اضافه شده است. “دیگران موظف به پیروی از دقیقترین اقدامات پیشگیرانه.”

ناسا نیز وزن در تاکید بر این که هر دو ناسا و Roscosmos گرفته اند مناسب اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان از سازمان هستند به عنوان امن از عفونت به عنوان امکان پذیر است.

“مقامات از ناسا و Roscosmos و ما دیگر شرکای بین المللی به طور فعال در بحث ایمنی و سلامت خود را در ترکیب تیم حمایت بین المللی ایستگاه فضایی” ناسا مطبوعات نماینده دن Huot گفت: Space.com در یک ایمیل.

“فضانورد خدمه قرار داده شد در سخت قرنطینه با پزشکی خود را در تیم هفته قبل از راه اندازی” Huot گفت.”در طول این زمان از, اجتماعی, فاصله, شخصی, تجهیزات حفاظتی و بهداشتی نظارت بر مراحل شدند و برای حفاظت از خدمه از هر گونه بیماری عفونی. این استاندارد ناسا در عمل آن را به عنوان با همه شرکای بین المللی برای محافظت از فضانوردان سلامت قبل از راه اندازی و نظارت بر آنها را از نزدیک زمانی که آنها برای اولین بار وارد ایستگاه فضایی بین المللی.”

Huot اضافه شده است که ناسا را نمی خواهد ارسال coronavirus آزمون به ایستگاه فضایی. “حریم خصوصی قانون منع ما از های خدمه اطلاعات پزشکی, اما ناسا است و نه برنامه ریزی برای ارسال coronavirus آزمون به ایستگاه فضایی. ناسا مدعی قوی داروخانه در هیئت مدیره برای درمان بسیاری از بیماری ها در هیئت مدیره ایستگاه فضایی, اما ما در حال حاضر قابلیت انجام تست های عفونی ویروس ها,” او گفت:.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>