موشک روسی تجزیه در فضای ترک مداری باقی مانده

فضای فروپاشی

روسیه و آژانس فضایی Roscosmos اعلام کرد در روز یکشنبه که تانک موشک که راه اندازی یک علمی ماهواره در سال 2011 را از هم پاشیده در مدار زمین در بالای اقیانوس هند.

18 کنترل فضای اسکادران از نیروی هوایی ایالات متحده روز شنبه گفت که در حال حاضر ردیابی 65 قطعه جداگانه ای در ارتباط با موشک فوقانی مرحله. “هیچ نشانه ای ناشی از برخورد” اسکادران نوشت: در مارس 9 توییت تایید این خبر.

“در حال حاضر ما در حال کار برای جمع آوری داده ها برای تایید این مقدار و مدار پارامترهای قطعات” روسیه آژانس فضایی گفت: در بیانیه ای که به نقل از خبرگزاری فرانسه.

موجود در مسئله

فروپاشی است اضافه کردن به یک مشکل بسیار واقعی: بیش از نیم میلیون قطعه باقی مانده به طور جدی در حال پیگیری در مدار زمین توسط ناسا زباله مداری برنامه ، اضافی 100 میلیون اشیاء هر یک میلیمتر در اندازه و یا کمتر برآورد شده به مدار زمین نیز هست.

حتی قطعات کوچک باقی مانده می تواند در نهایت باعث یک فاجعه است. بسیار با سرعت بالا از برخورد با یک فضاپیما یا ماهواره ای قرار می تواند نه تنها امنیت ملی عملیات در معرض خطر اما انسان به خوبی زندگی می کند.

ماهواره ای راه اندازی شده توسط این موشک که از هم پاشیده بود و یک رادیو تلسکوپ که متوقف پاسخ در ژانویه 2019. یک نسخه جدید از ماهواره های روسیه و آلمان در فضا رصدخانه به نام Spektr-RG راه اندازی شد در ماه ژوئیه سال گذشته است.

ادامه مطلب: موشک روسی می شکند تا در مدار زمین: آژانس فضایی [خبرگزاری فرانسه]

بیشتر در فضای باقی مانده: انگلی فضاپیما اسکله با مرده ماهواره به ارمغان می آورد به زندگی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>