اطلاعاتی روسیه است Snooping اطراف زیراب کابل های اینترنت

استراق سمع

GRU روسیه سرویس اطلاعات خارجی نیز اعزام ماموران به بازرسی زیراب کابل های اینترنت است که برای اتصال اروپا و شمال امریکا است.

این زیراب کابل های فیبر نوری هستند که این مهم زیرساخت های اینترنت و تلفن و دیگر شبکه های دیجیتال. و روسیه با حضور در نزدیکی کابل در ایرلند — مهم hub — دارای ایرلندی پلیس نگران است که GRU عوامل می تواند ضربه بزنید و جاسوسی در کشورهای دیگر با توجه به ساندی تایمز.

حتی بیشتر به شدت آن را احیا کرد که روسیه ممکن است راه اندازی یک حمله در کابل است که کاهش یک هدف ملت از بقیه جهان.

ترک خوردگی طاق

ایرلند است که یک مرکز بزرگ برای تکنولوژی شرکت های کسب و کار خودی ، Facebook, Google, Twitter و Airbnb همه مقر و ذخیره داده ها در دوبلین این کشور یک هدف برای جاسوسان به دنبال استخراج اطلاعات با ارزش.

و با توجه به این که دولت روسیه جریمه Facebook و توییتر در هفته گذشته برای امتناع از ذخیره اطلاعات کاربر در خاک روسیه این امکان وجود دارد که GRU است و با توجه به بیشتر اقدام مستقیم.

هدف نرم

حضور روسیه در سراسر ایرلند زیراب کابل است به خصوص مشکل به دلیل وجود دارد ممکن است خیلی ایرلند می تواند در مورد هر گونه دخالت.

“ایرلند ندارد counter-intelligence قابلیت” علامت Galeotti یک کارشناس امنیتی روسیه گفت: ساندی تایمز. “آن نسبتا نرم و هدف است.”

ادامه مطلب: عوامل اطلاعاتی روسیه گزارش رفت و به ایرلند به بازرسی زیراب کابل و آن را reigniting ترس آنها می تواند آنها را قطع و کل کشورهای آفلاین [کسب و کار خودی]

بیشتر در زیراب کابل: روسیه زیر که گرفتار آتش احتمالا فرستاده شده به قطع کابل های اینترنت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>