روسیه باری می رسد در ایستگاه فضایی با حدود 3 تن لوازم

یک فضاپیمای باری وارد شده در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در بسته بندی تا یک مختصر مداری تعقیب است.

رباتیک پیشرفت 75 خودرو لنگر انداخت با مدار آزمایشگاه در 1:12 p. m. EDT (0512 به وقت تهران) امروز (25 آوریل) کمتر از 3.5 ساعت پس از راه اندازی در بالای یک موشک سایوز از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است.

میعادگاه رخ داده است که هر دو مهارت در پرواز بودند حدود 260 مایل (418 کیلومتر) بیش شمال غربی چین ناسا, مقامات گفت.

مرتبط با: روسیه پوتین: ISS عرضه کشتی

پیشرفت 75 بسته بندی شده است با نزدیک به 3 تن (2.7 تن متریک) از مواد غذایی و سوخت و دیگر تجهیزات برای فضانوردان روی مدار آزمایشگاه که تعداد فقط سه در لحظه: ناسا کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

اما ISS جمعیت افزایش خواهد یافت دو ماه از هم اکنون اگر همه می رود با توجه به طرح. SpaceX خدمه کپسول اژدها است که برنامه ریزی برای راه اندازی در مه 27, لگد زدن به نسخه ی نمایشی-2یک تست که ماموریت ارسال فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به مدار آزمایشگاه.

نسخه ی نمایشی-2 خواهد بود که برای اولین بار crewed مداری spaceflight برای راه اندازی از ایالات متحده پس از ناسا, شاتل فضایی ناوگان بازنشسته در ماه جولای سال 2011. اگر تست پرواز به خوبی می رود, SpaceX پاک خواهد شد برای شروع پرواز عملیاتی crewed ماموریت های به و از ایستگاه فضایی برای ناسا که ایلان شرکت انجام خواهد شد تحت $2.6 میلیارد دلار قرارداد امضا شده با سازمان فضایی در سال 2014.

پیشرفت خواهد شد در ISS برای نسخه ی نمایشی-2; روسیه محموله سادگی نمی خواهد ترک در مدار آزمایشگاه تا دسامبر, ناسا, مقامات گفت. که خروج خواهد املا پایان برای پیشرفت 75 که می سوزاند تا در جو زمین در مدت کوتاهی پس از آن.

سه دیگر روبات فضاپیما در حال حاضر fly cargo ماموریت به ISS است. دو نفر از آنها یکبار مصرف مانند پیشرفت: ژاپن H-II نقل و انتقال خودرو و ماکیان است که ساخته شده توسط ویرجینیا مستقر در شرکت نورث روپ گرومن. تنها قابل استفاده مجدد یکی SpaceX محموله اژدها به پایان می رسد که ماموریت های خود را با چتر نجات به کمک اقیانوس splashdowns. (هر دو نورث روپ گرومن و SpaceX نگه ناسا ISS تدارکات و قراردادها.)

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de