روسی خدمه مبادله و coronavirus نگرانی وزن در آینده پرتاب به ایستگاه فضایی

با ماموریت سایوز آماده سازی برای پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی خدمه خود را سپری امتحانات نهایی. اما در حالی که ناسا ایستگاه فضایی مدیر ساخته شده است اطمینان داد که زودتر تعویض دو فضانورد روسی در خدمه باید مطرح مسائل مربوط به نگرانی های اطراف coronavirus احتمال تغییر ماموریت استاندارد قبل از شروع پرواز قرنطینه.

در ماه فوریه فضانورد روسی نیکولای Tikhonov و آندره Babkin بودند که در اصل قرار است به راه اندازی در این ماموریت در کنار ایالات متحده فضانورد کریس کسیدی شد جایگزین فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner. دلیل تعویض شد به سمت چپ نسبتا مبهم است, اما آن را شناخته شده است که دو فضانورد شد تعویض به دلایل پزشکی. جدید سه نفر قرار است به راه اندازی در سایوز MS-16 در 9 آوریل.

کرک Shireman این ایستگاه فضایی را مدیر برنامه های ناسا گفت SpaceNews که او انتظار ندارد این مبادله به هر علت عمده مسائل با ماموریت. “در حالی که کریس کسیدی بود آموزش با Ivanishin و Vagner بنابراین او می داند که آنها واقعا خوب” Shireman گفت. “گاهی اوقات تغییر خدمه یک ماه است مخل اما در این مورد آنها را می دانیم هر یک از دیگر بسیار خوب است.”

مرتبط با: کروناویروس در آمریکا; نقشه مورد شمارش و اخبار
بیشتر: NASA مانیتور coronavirus برای اثرات به ما برنامه فضایی

علاوه بر این با وجود این مبادله Shireman گفت SpaceNews که خدمه جدید دریافت کرده است, آموزش های مشابه “بنابراین ما در شکل خوب,” او گفت:. “ما انتظار داریم همه چیز را به هموار.” او افزود که Roscosmos است نه در رابطه با مسائل مربوط به تعویض یا.

از اوایل ماه آپولو ناسا پروژه چند outlier مسائل با فضانوردان گرفتن سرماخوردگی و دیگر خفیف بیماری در فضا به رهبری این سازمان برای پیاده سازی یک دو هفته قبل از شروع پرواز قرنطینه. این انجام شد تا اطمینان حاصل شود که فضانوردان نیست در معرض هر گونه اشکالات که می تواند تداخل با سلامت خود را هنگامی که آنها می رسند در فضا است.

با نگرانی های فعلی در سراسر جهان اطراف گسترش coronavirus که خوانده شده است همه گیر مقامات روسیه پیشنهاد کرده بود که این قبل از شروع پرواز قرنطینه ممکن است تمدید شود و پیش از شروع. Shireman تایید به SpaceNews که آژانس شد بحث در مورد گام های بیشتر و گزینه های هر چند جزئیات در مورد آنچه که دقیقا این ممکن است مستلزم و چه زود قرنطینه شروع خواهد شد هنوز آشکار شود.

“ما انتظار داریم آنها را به اقدامات اضافی را به مطمئن شوید که قرنطینه است کمی تنگ تر” Shireman گفت. “ما آماده برای مقابله با آن اگر آن اتفاق می افتد.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im