باری صنایع دستی راه اندازی به سوی ایستگاه فضایی

یک فضاپیمای باری را آغاز کرده است مختصر آن سفر به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

رباتیک پیشرفت 75 باری است که بسته بندی شده با نزدیک به 3 تن (2.7 تن متریک) از سوخت و مواد غذایی و دیگر لوازم راه اندازی در بالای یک موشک سایوز از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان امروز (24 آوریل) در 9:51 p. m. EDT (0151 به وقت تهران و 6:51 صبح محلی بایکونور زمان در آوریل 25).

اگر همه می رود با توجه به طرح پیشرفت برسد در مدار آزمایشگاه فقط چند ساعت از هم اکنون در 1:12 p. m. EDT (0512 به وقت تهران) در آوریل 25. شما می توانید پوشش از پیشرفت’ ورود و متصل کردن عملیات در اینجا زندگی می کنند در Space.comحسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا شروع 12:30 a. m. EDT (0430 GMT).

مرتبط با: روسیه پوتین: ISS عرضه کشتی

ورود را علامت شروع یک اقامت طولانی مدت برای پیشرفت آن انتظار می رود به ترک ISS در دسامبر, ناسا, مقامات گفت. این کشتی باری خواهد بود که در دست برای کمک به انجمن خوش آمدید SpaceX خدمه کپسول اژدها در آن اولین crewed پرواز آزمایشی-2 تست میشن.

نسخه ی نمایشی-2 که حمل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی و از مدار آزمایشگاه است که برنامه ریزی برای راه اندازی در مه 27. از آن خواهد شد اولین مداری انسان spaceflight برای راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از ناسا, شاتل فضایی ناوگان بازنشسته شد در ماه ژوئیه سال 2011.

پیشرفت یکی از چهار رباتیک باری است که در حال حاضر بر روی ISS همراه با ژاپن H-II نقل و انتقال خودرو و دو خصوصی آمریکا فضاپیما نورث روپ گرومن است ماکیان و SpaceX محموله اژدها. (SpaceX دارای هر دو محموله و خدمه معاملات با ناسا.)

سه نفر از این چهار وسایل نقلیه یکبار مصرف سوختن در جو زمین پس از ترک آزمایشگاه مدار. استثنا است و قابل استفاده مجدد اژدها که باعث می شود چتر نجات به وسیلهی اقیانوس splashdowns.

سه فضانوردان در حال زندگی روی ISS در حال حاضر: ناسا فضانورد کریس کسیدی که دستورات ایستگاه فعلی اعزامی 63 و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>