روسیه آزمایش ضد ماهواره ای و موشکی و فضایی آمریکا نیروی گریه ناپاک

روسیه فقط راکت ضد موشک ماهواره در آزمون از فن آوری است که ایالات متحده در فضا نیروی نظر یک تهدید برای آمریکا مداری دارایی.

دیروز (15 آوریل) روسیه انجام آزمون از آن مستقیم-صعود ضد ماهواره (دا-ASAT) سیستم موشکی طراحی شده است که برای نابود کردن ماهواره ها در مدار زمین کم.

این تست به دنبال این کشور در مدار تست مانور از دو ماهواره که “به نمایش گذاشته ویژگی های یک فضا سلاح” کیهان 2542 و کیهان 2543 که ایالات متحده شده است را از نزدیک دنبال ایالات متحده در فضا نیروی در بیانیه ای گفت: دیروز. در ماه فوریه در ایالات متحده فضایی نیروی خال خال این ماهواره روسی پس از آمریکا جاسوسی, ماهواره, رفتار که فضا فرمانده نیروی ژنرال جان “جی” ریموند توضیح داده شده در آن زمان به عنوان “غیر معمول و نگران کننده است.”

ویدئو: سازمان دیده بان روسیه راه اندازی مرموز دو ماهواره
مرتبط با: محرمانه جاسوسی آمریکا ماهواره ای عکس ها و طرح های

ایالات متحده در فضا نیروی نیز نگرانی های جدی در این مورد اخیر DA-ASAT آزمایش موشکی. “روسیه دا-ASAT آزمون را فراهم می کند و در عین حال مثال دیگری که تهدید به ایالات متحده و متفقین سیستم های فضایی واقعی و جدی و در حال رشد” ریموند گفت: روز گذشته در بیانیه ای. “ایالات متحده آماده است و متعهد به جلوگیری تجاوز و دفاع از ملت ما متحدان و منافع آمریکا از اعمال خصمانه در فضا.”

“این تست بیشتر ضد روسیه حمایت ریاکارانه از فضای بیرونی کنترل تسلیحات طرح های طراحی شده برای محدود کردن قابلیت های ایالات متحده در حالی که به وضوح داشتن هیچ وجه قصد توقف خود را counterspace سلاح برنامه های” ریموند اضافه شده است. “فضای حیاتی برای همه ملت ها و راه ما از زندگی است. مطالبات در سیستم های فضایی ادامه در این زمان بحران که در آن جهانی تدارکات حمل و نقل و ارتباطات کلیدی برای شکست دادن COVID-19 بیماری همه گیر.”

“این یک منافع مشترک و مسئولیت همه spacefaring سازمان ملل برای ایجاد امن و پایدار و عملیاتی پایدار شرایط فضا برای فعالیت های تجاری از جمله مدنی و ملی فعالیت های امنیتی,” او گفت:.

پس از ادای سوگند به عنوان اولین رئیس عملیات فضایی توسط معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس ژنرال جان ریموند آدرس مخاطبان در اجرایی آیزنهاور ساختمان اداری در واشنگتن دی سی در ژانویه. 14, 2020. (اعتبار تصویر: عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط اندی Morataya)

در ماه فوریه زمانی که دو ماهواره دیده می شد به ظاهر “وسیله” ایالات متحده spysat شد اولین بار در تاریخ است که ارتش ایالات متحده علنا نشان داد یک شناسایی تهدید مستقیم از یک کشور دیگر به ایالات متحده ماهواره ای. دیروز آزمون به عنوان شرح داده شده توسط Raymond است یک تهدید برای ایالات متحده سیستم های فضایی و منابع در مدار زمین کم.

اما ضد ماهواره سلاح نیز مطرح شده غیر مستقیم تهدید به ایالات متحده ماهواره به دلیل مداری باقی مانده و یا “فضا” از آسیب دیده و نابود فضاپیما می تواند در برخورد با دیگر ماهواره ها در مدار. برای مثال هند راه اندازی یک ضد ماهواره ای تست در آوریل 2019 که ایجاد شده حداقل 60 قطعات بزرگ مداری باقی مانده است که ناسا گفته اند می تواند به طور بالقوه آمار ایستگاه فضایی بین المللی قرار دادن فضانوردان’ زندگی در خطر است.

فضا و نیروی آن اختصاص داده شد $15.4 میلیارد دلار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2021 بودجه پیشنهاد ایجاد شده در بخش برای محافظت از منابع است. ماهواره و تکنولوژی در مدار زمین کم تبدیل شده اند به طور فزاینده ای با ارزش تر به عنوان پیشرفت تکنولوژی و به عنوان کشور به طور فزاینده اتخاذ فن آوری های فضایی برای امنیت ملی اهداف است.

این تبدیل شده است به خصوص مربوط به ایالات متحده به روسیه و چین همچنان به پیشبرد برنامه های فضایی خود را و توانایی های خود در مدار زمین کم. علاوه بر این اقدامات توسط روسیه می تواند اضافه کردن به تنش های سیاسی که در حال حاضر ساختمان بین روسیه و ایالات متحده به دلیل این اتهام که روسیه دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

علاوه بر این مقامات روسی در ادامه به صور توسعه پیشرفته به طور بالقوه تهدید نظامی از جمله یک hypersonic سلاح و 100 megaton هسته ای اژدر.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>