روسیه جایگزین دو فضانورد در ایستگاه فضایی خدمه با استناد به دلایل پزشکی

دو فضانورد روسی حذف شده از برنامه ریزی شده بعدی پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی “دلایل پزشکی” با توجه به فضایی روسیه آژانس Roscosmos.

در بیانیه ای که به وب سایت خود را در روز چهارشنبه (فوریه. 19), Roscosmos گفت که نیکولای Tikhonov و آندره Babkin دیگر نمی خواهد پرواز به ایستگاه فضایی در ماه آوریل شد و به جای آن جایگزین پشتیبان خدمه.

“مواضع فرمانده و مهندس پرواز از سایوز MS-16 فضاپیما در حال حاضر خواهد شد گرفته شده توسط Roscosmos فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner,” آژانس گفت. “تغییرات را تحت تاثیر قرار تنها روسیه بخشی از خدمه.”

مرتبط با: ایستگاه فضایی بین المللی: در داخل و خارج (infographic)

Roscosmos cosmonauts Anatoli Ivanishin (at left) and Ivan Vagner have replaced Nikolai Tikhonov and Andrei Babkin on Russia's Soyuz MS-16 crew to the International Space Station.

Roscosmos فضانوردان آناتولی Ivanishin (در سمت چپ) و ایوان Vagner را جایگزین نیکولای Tikhonov و آندره Babkin در روسیه سایوز MS-16 خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: Roscosmos)

یک سخنگوی ناسا تایید کرد که ایالات متحده فضانورد کریس کسیدی ادامه خواهد داد به آماده شدن برای ماموریت که در حال حاضر با دیدن او Ivanishin و Vagner عنوان اعزامی 63 خدمه در هیئت مدیره ایستگاه فضایی است.

Roscosmos ارائه چند جزئیات در مورد نگرانی های پزشکی که منجر به خدمه تغییر دهید. آژانس مدیر بشر spaceflight سابق فضانورد Sergei Krikalev گفت: در یک جلسه مطبوعاتی است که این موضوع درگیر یکی از این دو جایگزین خدمه.

“با توجه به اطلاعات شخصی ما نمی خواهد آن را فاش و در عین حال گفت:” Krikalev با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

رسانه های روسی گزارش با استناد به منابع بی نام گفت که آن را Tikhonov که تا به حال از آسیب رنج می برد. Roscosmos به نظر می رسد برای حمایت از این که با تایید است که Babkin همراه با فضانورد سرگئی Ryzhikov شده بود reassigned به عنوان جدید سایوز MS-16 پشتیبان خدمه.

Ivanishin, Vagner و کسیدی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در 9 آوریل بالای یک سایوز-2.1 یک تقویت کننده از سایت 31 در روسیه بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. از آن خواهد شد برای اولین بار پروازهای فضایی برای Vagner و سوم برای هر دو Ivanishin و Cassidy.

این سایوز MS-16 راه اندازی شده اند و برای اولین بار هر دو Tikhonov و Babkin اما این اولین بار نیست که هر دو فضانورد مواجه شده است و تاخیر به spaceflight.

انتخاب به عنوان فضانورد در سال 2006 Tikhonov قبلا اختصاص داده شده به پرواز سایوز MS-04 در مارس 2017 و پس از آن سایوز MS-10 در ماه اکتبر 2018. روسیه با کاهش بودجه و سپس تاخیر به راه اندازی یک آزمایشگاه چند منظوره ماژول منجر به حذف شدن از هر دو زودتر خدمه است.

Roscosmos cosmonauts Nikolai Tikhonov (at center) and Andrei Babkin (at right) had been assigned to fly with NASA astronaut Chris Cassidy on Russia's Soyuz MS-16 spacecraft.

Roscosmos فضانوردان نیکولای Tikhonov (در مرکز) و آندره Babkin (در سمت راست) اختصاص داده شده بود به پرواز با ناسا فضانورد کریس کسیدی در روسیه سایوز MS-16 فضاپیما است. (اعتبار تصویر: Roscosmos)

“در حال آماده شدن برای این تغییرات بخشی از کار ما” گفت: Tikhonov در نوامبر سال 2019 مصاحبه با collectSPACE.com. “گاهی اوقات آن را واقعا غم انگیز و گاهی اوقات آن را واقعا خوشحال, مانند,” اوه, من در خدمه!’ اما این بخشی از کار است.”

برای Babkin, سایوز MS-16 بود که اولین ماموریت خود را انتساب پس از غلبه بر دو دهه از پزشکی و آموزش تاخیر پس از تبدیل شدن به یک فضانورد در سال 2010.

“این یک مسیر طولانی با بسیاری از موانع” Babkin گفت collectSPACE در سال 2019. “موانع تغییر کند اما این سفر ادامه داد.”

Tikhonov و Babkin قرار گرفته بودند اضافی راهپیمایی فضایی و رباتیک آموزش با توجه به انتظار که همراه با کسیدی آنها خدمت می کنند بیشتر وقت خود را به سه نفر خدمه به عنوان یک نتیجه از تاخیر به راه اندازی هر دو SpaceX خدمه اژدها و بوئینگ Starliner فضاپیما. همان وضعیت وجود خواهد داشت زمانی که کسیدی راه اندازی با Ivanishin و Vagner که به عنوان پشتیبان گیری به Tikhonov و Babkin دریافت برخی از همان آموزش است.

هر چند نادر است, این اولین بار نیست که یک موضوع پزشکی مورد نیاز را تغییر دهید به یک خدمه. اخیرا فضانورد الکساندر Skvortsov جایگزین شد در سال 2017 سایوز MS-07 خدمه توسط آنتون Shkaplerov به دلیل آسیب. او بعدها reassigned و فقط در بازگشت از 200 روز اقامت سرنشین ایستگاه فضایی در اوایل این ماه.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de