روسیه قرنطينه هسته ای زیر خدمه پس از Coronavirus قرار گرفتن در معرض

زیر آب قرنطینه

خدمه موشک های هسته ای مجهز به زیردریایی متعلق به نیروی دریایی روسیه است که در قرنطینه بیش از نگرانی آنها شده اند در معرض coronavirus با توجه به درایو.

یک پیمانکار غیر نظامی که در هیئت مدیره به عنوان بخشی از یک سفر کسب و کار آمده بود به تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 محلی پورتال خبری B-port گزارش شده است. در پاسخ مقامات نیروی دریایی تصمیم به قرار دادن تمام خدمه به قرنطینه.

عمق شارژ

این هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از خدمه در حال حاضر تحت قرنطینه اما به عنوان درایو امتیاز از این نوع زیردریایی ها به طور معمول دارای یک خدمه در حدود 110.

خبرگزاری روسی TASS گزارش بیش از آخر هفته که “بیش از 3,700 روسی پرسنل نظامی آزمایش شده اند برای coronavirus با همه نتایج به آینده منفی است.”

حامل هوا

نظامی روسیه نیست و این تنها یک احساس اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیروی دریایی ایالات متحده مقامات همچنین هشدار داده است که COVID-19 شیوع در تنگ چهارم از هواپیما حامل می تواند بسیار خطرناک باشد. مقامات نیروی دریایی را تایید کرد و به ایسنا در هفته گذشته که افزایش تعداد ملوانان در هیئت مدیره یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر شد تست مثبت است.virus.

“ما در حال حاضر از تست 100 درصد از خدمه این کشتی به اطمینان حاصل شود که ما قادر به مهار گسترش هر چه ممکن است رخ داده ام” اقدام به کری توماس Modly به خبرنگاران گفت: هفته گذشته در پنتاگون جلسه که به نقل از سی ان ان.

ادامه مطلب: تمام خدمه یک زیردریایی هسته ای است که در قرنطینه پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض [رانندگی]

بیشتر در زیردریایی: نیروی دریایی ایالات متحده می خواهد به بازوی هسته ای زیردریایی با توپ لیزری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>