روسیه فقط تست شده یک ماهواره نظامی است که جان دیگر ماهواره

جنگ فضایی

هفته گذشته روسیه آزمایش چه مقامات نظامی ایالات متحده که به باور خطرناک جدید ضد ماهواره سلاح.

در روسیه ماهواره کیهان 2543 نشان داده است که آن را قادر به نزدیک شدن به یکی دیگر از ماهواره در مدار و سرنگون کردن آن C4ISRNET گزارش. و نسخه ی نمایشی در میان مذاکرات بین المللی در مورد demilitarizing فضا است که پنتاگون را نگران کرده است.

عروسک های تودرتو

واقعی سلاح مشغول مرتب کردن بر اساس مانند یک روسی تودرتو عروسک: کیهان 2543 اول مستقر sub-ماهواره ای که پس از آن راه اندازی پرتابه در نسبت سرعت 250 کیلومتر در ساعت است. هیچ هدف و ماهواره ای تنها بود در نزدیکی یکی دیگر از روسیه ماهواره ای برای نسخه ی نمایشی اما مقامات نظامی ایالات متحده دیدن این آزمون به عنوان یک نمایش قدرت است.

“این شواهد بیشتر از روسیه در ادامه تلاش برای توسعه و آزمایش های فضایی-سیستم های مبتنی بر” جنرال جان ریموند فضا, نیروی, فرمانده عملیات فضایی در بیانیه ای گفت: ارائه شده به C4ISRNET “و سازگار با کرملین منتشر دکترین نظامی به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر است.”

“ریاکارانه دفاع”

وزارت امور خارجه ایالات متحده می بیند سلاح آزمون به عنوان یک نشانه آن است که فضای جنگ تهدید رو به رشد است شایسته توجه بیشتر C4ISRNET گزارش. و مقامات نمی تواند مقاومت در برابر مصرف واکسن در روسیه در طول راه.

“این رویداد برجسته روسیه ریاکارانه حمایت از فضا کنترل سلاح که با آن مسکو با هدف محدود کردن قابلیت های ایالات متحده در حالی که به وضوح داشتن هیچ وجه قصد توقف آن را counterspace برنامه” دستیار وزیر امور خارجه در امور امنیت بین المللی و منع گسترش کریس فورد در بیانیه ای گفت:.

بیشتر بخوانید: روسیه انجام anti-تست ماهواره در فضا می گوید ایالات متحده فرماندهی فضایی [C4ISRNET]

بیشتر در فضای جنگ: پنتاگون می خواهد ماهواره Sentinel برای جلوگیری از فضای جنگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de