با عجله به محل کار خطرات صدها هزار نفر از زندگی

تحقیقات جدید به تشریح اثرات آن بر اقتصاد و سلامت از سه مجزا قرنطینه حالات.

بهداشت جهانی سازمان رسما اعلام کرد COVID-19 بیماری ناشی از SARS-Cov-2 ویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. نزدیک به دو ماه بعد, بسیاری از شهرداری ها و دولت ها در سراسر این کشور تصمیم گرفته اند برای استراحت و برخی از محدودیت ها در محل قرار داده برای جلوگیری از این بیماری از گسترش در سرعت است که تهدید به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

مدل های جدید نشان می دهد که از حالات آنها در نظر نگه داشتن سخت خود قرنطینه سیاست برای سالمندان تا تعدادی از عفونت های جدید به شدت کاهش می یابد در حالی که به تدریج شل شدن سیاست برای بقیه جمعیت را به بهترین اقتصادی و سلامت است.

An infographic lays out the researchers 3 scenarios
(اعتبار: شستن. ایالات متحده در سنت لوئیس)

یک کلید نتیجه این مدل پیش بینی از راه های که در آن حالات مختلف تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری است. در دو سناریو حداکثر تعداد همزمان با بستری شدن در بیمارستان است که در مورد 189,000. در یکی حدود 4.4 میلیون نفر نیاز به بستری در یک بار.

در کل این تیم به دنبال پاسخ به این سوال: “چه شده است موثر ترین راه برای رسیدگی به یک کشور گسترده قرنطینه برای 76 هفته ؟” که در آن زمان در این مدل فرض می شود یک واکسن در دسترس است.

“عجله برای بازگشایی فضاهای عمومی و کسب و کار بزرگ است برای چند هفته اما پایین خط آن را بسیار بدتر است.”

“هدف این است که به کمیت و کاهش تاثیر زمان همه گیر” با توجه به آری Nehorai استاد مهندسی برق در برق و سیستم های مهندسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

این گروه آغاز شده و با در معرض, در معرض عفونی بهبود (SEIR) مدل معمولا با استفاده از ابزار ریاضی برای پیش بینی گسترش عفونت است. پویا این مدل اجازه می دهد تا مردم را به حرکت در بین گروه های شناخته شده به عنوان محفظه و برای هر محفظه به نوبه خود تاثیر دیگری است.

در ابتدایی ترین این مدل تقسیم جمعیت به چهار محفظه: کسانی که مستعد ابتلا, در معرض عفونی و بهبود.

محققان با استفاده از محفظه با داده ها از منابع کارشناسی منابع:

  • جمعیت مستعد
  • قرنطینه جمعیت مستعد
  • در معرض جمعیت
  • قرنطینه در معرض جمعیت
  • آلوده بستری جمعیت
  • آلوده بدون علامت جمعیت
  • قرنطینه آلوده بدون علامت جمعیت
  • مرده جمعیت
  • بهبود جمعیت
  • قرنطینه بهبود جمعیت

فراتر از آن 10 دسته محققان تقسیم شده و هر یک به سالمندان 60 ساله و مسن تر و nonseniors و همچنین به کسانی که قادر به کار از خانه و کسانی که بهره وری رنج می برد بیشتر در خانه و کسی که درآمد کمتر برای شروع با.

“و سپس ما چیزی اضافه شده بسیار مهم می گوید:” Goldsztejn. “بخش بزرگی از جمعیت است بدون علامت باشد. این حرکت مردم زیادی و مسری هستند, به عنوان مخالف به ابولا به عنوان مثال که در آن بیمار بسیار آسان است به نقطه و منزوی.”

این تیم مدل قادر به ترکیب این افراد به عنوان به خوبی. آنها را با تغییر contagiousness از افراد بدون علامت به آینه بهداشت عمومی اقدامات فردی و تغییرات رفتاری در پاسخ به شدت همه گیر. به حساب برای بهبود سلامت دانش در طول زمان آنها مدل بهتر سلامت برای کسانی که بیمار شدن بعد.

در پایان, این مدل نشان می دهد که سه امکانات مختلف چگونه قرنطینه ممکن است بازی کردن در اقتصاد و در سیستم مراقبت های بهداشتی مبتنی بر سه سیاست متفاوت پاسخ.

آنچه که آنها در بر داشت در کوتاه: “عجله برای بازگشایی فضاهای عمومی و کسب و کار بزرگ است برای چند هفته اما پایین خط آن را بسیار بدتر” Goldsztejn می گوید.

در هر سه سناریو وجود دارد ثابت: 85 درصد از nonseniors قرنطینه می شوند هیچ محدودیتی در حال سست اول هفته 40 واکسن در دسترس است در 76 هفته و اکثر سالمندان قرنطینه باقی می ماند تا زمانی که این واکسن در دسترس است.

در اولین سناریو نسبتا محدود اقدامات قرنطینه نگهداری می شوند و در محل 76 هفته. که منجر به افزایش شدید اقتصادی کاهش و در حدود 200 ، 000 مرگ و میر.

“…این مهم است برای باز کردن بازار به تدریج در حالی که در ادامه قرنطینه از سالمندان است.”

در دوم محدود قرنطینه اقدامات باقی می ماند برای 40 هفته در آن نقطه nonseniors بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. این امر منجر به سریع اقتصادی و به دنبال آن یک دوم شیوع. سخت قرنطینه اقدامات نیاز به دوباره که خنثیسازی هر گونه منافع اقتصادی و در نتیجه در حدود 700000 مرگ و میر.

سومین سناریو شبیه به دوم اما به جای رفتن مستقیم به کسب و کار به عنوان معمول nonsenior جمعیت برگ قرنطینه به میزان 0.1% در هر روز. مدل سازی نشان می دهد که این سناریو به فاستر آهسته و مداوم بهبود اقتصادی و حدود 220000 مرگ و میر—با هیچ دوم شیوع.

علاوه بر این از افراد بدون علامت تا به حال تاثیر عمیقی به عنوان به خوبی نشان می دهد که بهداشت عمومی اقدامات همه—اجتماعی مانند فاصله و محدود کردن تجمعات—نیز کمک خواهد کرد که برای محدود کردن گسترش این بیماری است.

این حالات در نظر گرفته شده توسط این مدل به اشتراک گذاشته یک نتیجه: هیچ قرنطینه رویکرد می تواند اقتصادی و سلامت بازگشت به قبل از همه گیر مراحل قبل از واکسن در دسترس می شود.

“تحقیقات ما در مدل سازی COVID-19 گسترش و اقتصاد نشان می دهد که بسیار مهم است برای باز کردن بازار به تدریج در حالی که در ادامه قرنطینه از سالمندان” Nehorai می گوید. در دنیای واقعی از لحاظ این به معنی محدودیت های بلند در محل کار و صنایع مختلف در یک زمان و یا به تدریج اجازه بیشتر در خطر ابتلا به کم مردم جمع آوری در یک مکان.

با این حال او می گوید: “اگر سیاستگذاران اولویت بندی کوتاه مدت اقتصادی و بهره وری بیشتر خود را قرنطینه سیاست ممکن است منجر به چند بار بیشتر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان با حداقل کوتاه مدت اقتصادی به دست آورید.”

این کار به نظر می رسد در MedRxiv و در حال حاضر تحت بررسی است.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>