روستایی کودکان و نوجوانان سقوط در مدرسه به دلیل بد اینترنت

آهسته قابلیت اتصال به اینترنت و یا دسترسی محدود از خانه ها در مناطق روستایی می تواند کمک به دانش آموزان در حال سقوط و آکادمیک بر اساس یک مطالعه جدید.

آموزشی موانع می تواند اثرات قابل توجهی بر موفقیت تحصیلی دانشگاه, پذیرش و فرصت های شغلی.

“ما شگفت زده شدند که چگونه قدرتمند این یافته ها می گوید:” کیت, Hampton, مدیر دانشیار تحقیق در Quello مرکز و استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان.

“دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت و کسانی که بستگی دارد بر روی تلفن همراه خود را تنها دسترسی نیم درجه نقطه در زیر آن با دسترسی سریع. این فاصله اثر موج دار شدن است که ممکن است کل زندگی است.”

روستایی بچه با فقیر دسترسی به اینترنت

انجام شده در همکاری با شایستگی شبکه و 15 میشیگان مدارس, برای اولین بار از نوع خود گزارش خط نیاز برای زیرساخت های بهبود یافته در جوامع روستایی. این گزارش بر اساس داده های جمع آوری شده از پانزده مدارس پوشش Mecosta, شهرستان St. Clair County, و منطقه شرق فوقانی شبه جزیره پوشا از Tahquamenon منطقه به سنت ایگناس و Sault Ste. ماری.

“این اشتباه است که فرض کنیم که از اکثر گوشی های هوشمند و دانش آموزان کافی دسترسی داشته باشید.”

محققان جمع آوری و تجزیه و تحلیل سه مجموعه از داده ها در دسترسی به اینترنت و عملکرد تحصیلی که شامل کلاس نظرسنجی در 21 مدارس PSAT و نشست نمرات آزمون و تست سرعت اینترنت. حدود 3300 دانش آموزان در کلاس 8-11—در سراسر 173 کلاس درس—بررسی شد بر اساس موضوعات از جمله فعالیت های آنلاین نمرات دیجیتال مهارت های تکمیل تکالیف و منافع حرفه ای.

نتایج نشان داد که بیشترین روستایی و socioeconomically دانش آموزان محروم هستند به احتمال زیاد حداقل به پهنای باند دسترسی به اینترنت در خانه. تنها 47 درصد از دانش آموزانی که زندگی در مناطق روستایی باید با سرعت بالا دسترسی به اینترنت در خانه و نسبت به 77 درصد از کسانی که در مناطق حومه. از کسانی که از خانه دسترسی به 36 درصد در یک خانه زندگی بدون کامپیوتر و 58% زندگی در مزرعه و یا دیگر محیط روستایی.

دانش آموزان با سرعت بالا دسترسی به اینترنت در خانه نیز کمتر احتمال دارد به برنامه ریزی برای حضور در یک کالج یا دانشگاه. از سوی دیگر دانش آموزان با دسترسی به اینترنت قابل ملاحظه ای بالاتر مهارت های دیجیتال که یک پیش بینی کننده قوی از عملکرد در آزمون های استاندارد.

“مهارت های دیجیتال مربوط به مهارت در طیف وسیعی از حوزه های فراتر از ساده استفاده از فناوری از جمله زبان و محاسبات. بهتر است خانه دسترسی به اینترنت منجر به متنوع استفاده از فناوری و بالاتر دیجیتال مهارت” همپتون می گوید.

نتایج نشان می دهد که دانش آموزانی که تکیه بر روی تلفن همراه تنها—یا که هیچ خانه دسترسی به اینترنت—دارای یک شکاف مهارت شبیه به شکاف دیجیتال در مهارت بین 8 و 11 دانش آموزان کلاس.

“ما دریافتیم که دانش آموزان حتی با فروتنی پایین تر مهارت های دیجیتال انجام خیلی بدتر SAT آزمون” همپتون می گوید. “ما اندازه گیری مهارت های دیجیتال در یک مقیاس از 0 تا 64. نمره متوسط در حدود 30 اما یک دانش آموز که انجام شده نسبتا پایین تر در مهارت های دیجیتال به ثمر رساند حدود 7 صدک پایین تر در سراسر کشور در نشسته است. که درست است برای نمرات آزمون های استاندارد در تمام نمرات نه فقط نشسته است.”

پل زدن شکاف دیجیتال

شکاف در عملکرد دانش آموز مربوط به صفحه اصلی دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد صرف نظر از تفاوت در وضعیت اجتماعی و اقتصادی مانند دانشجو نژاد و قومیت درآمد خانواده یا والدین آموزش و پرورش با توجه به یافته.

“خیلی از تمرکز شده است و در نسبت دادن تفاوت در نتایج دانش آموز به sociodemographic عواملی مانند درآمد خانواده و یا پدر و مادر و آموزش و پرورش سطح” بائر می گوید. “برخی استدلال می کنند که همان دلایل توضیح دهد که چرا مردم دسترسی به اینترنت ندارد.

همپتون توضیح می دهد که به مطالعه منحصر به فرد است که در آن داده های گرفته شده از دانش آموزان که از هر دو بالا و خانواده های کم درآمد هستند که بدون دسترسی به اینترنت به دلیل آن را نه فقط در دسترس به آنها.

“معلوم می شود که کمبود در نتایج دانش آموز هستند به هر دو دسترسی به اینترنت و اقتصادی و اجتماعی مسائل” همپتون می گوید.

علاوه بر این دانش آموزان که تنها می تواند دست آوردن دسترسی به اینترنت در خانه بر روی تلفن همراه خود را تلاش برای استفاده از منابع موجود در اینترنت که آیا با توجه به سرعت اتصال و یا کلاه در استفاده از داده های محلی و ارائه دهندگان خدمات.

“این اشتباه است که فرض کنیم که از اکثر گوشی های هوشمند و دانش آموزان کافی دسترسی” بائر می گوید. “معلوم است که این مورد نیست. کسانی که تنها تلفن همراه دسترسی انجام به عنوان ضعیف به عنوان کسانی که هیچ دسترسی به اینترنت در همه.”

مهارت های دیجیتال در خدمت یک نقش کلیدی در بسیاری از بخش های اقتصاد و لازم برای استخدام نیروی کار در سراسر. در مناطق روستایی شکاف در دسترسی پهن باند می تواند منجر به اثرات اقتصادی در تمام جوامع است.

“کسانی که بهتر دسترسی پهن باند را در خانه نیز بالاتر مهارت های دیجیتال به طور کلی” همپتون می گوید. “کسانی که مهارت های دیجیتال و سپس موقعیت افراد بهتر است به صورت مادام العمر از مشاغل. آنها بهتر قرار متوسطه آموزش و پرورش هستند و بیشتر قصد ورود بنیادی مشاغل که اغلب پرداخت حقوق بالاتر.”

در مقایسه با جوامع با اینترنت سریع دسترسی کسانی که با فقیر اتصال پهن باند را تجربه کمتر از سود حاصل از انتقال دیجیتال بائر توضیح می دهد.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

اصلی مطالعه DOI: 10.25335/BZGY-3V91

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im