جوامع روستایی باید رفتاری بهداشت درمان مشکل

گزارش های اخیر نشان می دهد که یکی در چهار بیمارستان های روستایی در معرض خطر بسته شدن. که به معنی سلامت رفتاری در جوامع روستایی است که به سرعت در حال تبدیل شدن کمتر در دسترس به جمعیت که در حال حاضر مبارزه با نرخ بالاتر از انزوا و اعتیاد و دسترسی به مراقبت مقرون به صرفه. رفتاری و سلامت نیروی کار مرکز تحقیقات دریافتند که 60 درصد از سلامت روان بازديد در مناطق روستایی انجام شده توسط یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه که ممکن است محدود تخصص در سلامت رفتاری.

مطالعات نشان داده اند که فقدان پزشکی همراه با مودیان’ ناتوانی در پوشش جبران نشده مراقبت از اثر مخربی بر سودآوری از بیمارستان های روستایی. مشکل این است که تشدید در جوامع با پیری جمعیت های بیمار.

بدون دولت فدرال تعهد به گسترش مدیکید در بیمارستان تعطیلی ادامه خواهد داد تولید یک اثر موج دار شدن که کارائی این عمل از سلامت رفتاری در جوامع روستایی و با توجه به AARP سیاست عمومی موسسه باعث شده تا هزینه های مراقبت های اجتماعی-جدا مزایای مدیکر با اضافی $134 در ماه است. هزینه اضافی درمان آرتروز $117 یک ماه 13 درصد پایین تر از هزینه های اضافی درمان ذینفع در اجتماعی مناطق جدا شده.

در بسیاری از جوامع روستایی در حال تجربه کاهش جمعیت جوان به عنوان حرفه ای به دنبال مهارت های فنی در حال حرکت به شهر و بیشتر مناطق پر جمعیت برای شروع حرفه خود. به عنوان یک نتیجه, ویژگی های مدارس بسته اند, کاهش, کار, استخر, پزشکی, تکنسین و تأثیر منفی کارکنان جذب و احتباس در بیمارستان های روستایی.

سلامت رفتاری حرفه ای هستند و حتی کمتر در دسترس از تکنسین پزشکی در جوامع روستایی. موسسه ملی بهداشت روان گزارش می دهد که “بیش از 90 درصد از تمام روانشناسان و روانپزشکان و 80 درصد از کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی کار منحصرا در مناطق شهری. بیش از 65 درصد از روستایی آمریکایی خود سلامت روان و مراقبت از مراقبت های بهداشتی اولیه ارائه دهنده و سلامت روانی بحران پاسخ برای بسیاری روستایی آمریکایی توسط یک مامور اجرای قانون.” محدود کارکنان منجر به افزایش زمان انتظار قرار دادن بیماران نیاز به مراقبت مداوم در معرض خطر مواقع در بین قرار ملاقات.

در علاوه بر این به خارجی چالش ساکنان روستایی نیز باید غلبه بر ننگ متصل به سلامت رفتاری. در یک شهر کوچک که در آن هر کس می داند که هر کس این تصمیم به دنبال سلامت رفتاری اغلب می تواند بیشتر مانع از این لایحه مرتبط با آن است. در حالی که به طور فزاینده ای توصیه می شود و حتی تحسین در شهرستانها نارسایی سواحل عمل به دنبال مراقبت های بهداشت روان در جوامع روستایی است که اغلب برابر با ضعف و بی ثباتی و مضر تفرقه برچسب مانند “دیوانه” و “بیمار است.”

این عدم رفتاری منابع مراقبت های بهداشتی خواهد بود به خصوص سخت به عنوان جوامع روستایی همراه با بقیه ملت به دنبال تجدید قوا از فیزیکی و اقتصادی و عاطفی تلفات از coronavirus بحران است.

چگونه به چمپیون سلامت رفتاری در مناطق روستایی

در حالی که بزرگ عوامل خارجی به عدم دسترسی به سلامت رفتاری در جوامع روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند دستیابی به پیشرفت از طریق طرح ها و سرمایه گذاری در فن آوری به منظور تسهیل در تحویل یکپارچه مشارکتی مراقبت و متحد پزشکی حرفه ای در یک رویکرد جامع برای مراقبت از بیمار است.

شناسایی شرکای استراتژیک در سلامت رفتاری تحویل. در پاسخ به بالا بودن نرخ خودکشی روستایی کشاورزان غرب میانه جوامع کشاورزی شده اند به دنبال راه حل های فن آوری است که آنها را قادر به به راحتی و مقرون به صرفه دسترسی به سلامت رفتاری مراقبت از آنها نیاز است. یک گروه رسیده به رشد یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه می دهد آنلاین ویدئو کنفرانس به آدرس مسائل مربوط به سلامت روان.

درست مثل این کشاورزان روستایی امکانات مراقبت های بهداشتی می تواند یک رویکرد پیشگیرانه به سلامت رفتاری با کار کردن با استراتژیک همکاران فنی است که پشتیبانی از کارکنان خود را در ارائه مراقبت. “در یک محیط با فقیر دسترسی به تکنولوژی می تواند عمل به اهرم حرفه ای نیروی انسانی” یادداشت متی فتیله اجرا می شود که یک خانواده پزشکی عمل در Abilene, Texas. “همانطور که در نظامی که در آن فن آوری می تواند به عنوان یک “نیروی چند برابر” ابزار مناسب برای روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند به ضرب زور از مهارت های خود را برای رسیدن به بیشتر بیماران در راه معنی دار بیشتر.”

توانمند سازی ساکنان به مشارکت فعال در مراقبت از خود. سلامت روان است که یک عمل روزانه پس از درمان برنامه ها موفق تر زمانی که آنها را تشویق بیماران به سرمایه گذاری در سلامت روان خود را هر روز از طریق فعالیت های آنها کامل می توانید از راحتی از خانه خود را. فتیله با استفاده از NeuroFlow یک سلامت رفتاری پلت فرم به ماندن با درگیر و فعالانه برای مراقبت از بیماران خود را در بین قرار ملاقات. “من صادقانه شگفت زده هنگامی که با نزدیک شدن توسط چند نفر که روزانه دهید برای روزنامه نگاری و مواد آموزشی به آنها بینش آنها نیاز به پیشرفت در درمان است.”

توسعه روابط معنی دار بین بیماران و ارائه دهندگان خدمات. بیمارستان های روستایی هستند بخشی جدایی ناپذیر از جوامع خود و به عنوان تعطیلی در ادامه به طاعون در خطر جمعیت آن خواهد بود تا هر کس به تولید آگاهی مدافع برای بودجه بحرانی و کمک به راه حل های بهبود دسترسی به مراقبت.

مرتفع صدای کسانی که کار در بیمارستان های روستایی و زندگی اجتماعی جدا جوامع, انجمن بیمارستان های آمریکا روستایی وکالت در دستور کار است حمایت کنگره برای اصلاح اطلاعات قوانین مربوط به بيماران تاریخچه و صندوق به طور کامل برنامه های درمانی که به بهبود نتایج بیمار و تقویت جوامع روستایی.

این تلاش ها به رهبری کسانی که می گفتن دست اول داستان که کنگره نمی تواند نادیده بگیرد. به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ساکنان بیا با هم به قهرمان سلامت رفتاری در جوامع روستایی احساسی موانع آمده است که بین بیماران و شخصی خود پیشرفت محو خواهد شد و در نتیجه قوی تر و امن تر و عادلانه تر جامعه برای همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>