موشک آزمایشگاه راه اندازی ماهواره برای ما spysat آژانس راهنماهای تقویت کننده بازگشت به زمین

موشک آزمایشگاه فقط راه اندازی اولین بار برای ایالات متحده spysat آژانس — و در زمان یک گام بزرگ به سمت موشک قابلیت استفاده مجدد در فرایند.

یکی از موشک آزمایشگاه دو مرحله الکترون بوستر برداشته از شرکت در نیوزیلند راه اندازی سایت امروز (Jan. 30) در 9:56 بعد از ظهر به وقت EST (0256 GMT 3:56 بعد از ظهر محلی نیوزیلند زمان در Jan. 31), حمل NROL-151 بار برای ملی آمریکا شناسایی دفتر (NRO).

الکترون با موفقیت مستقر NROL-151 عنوان برنامه ریزی شده موشک آزمایشگاه موسس و مدیر عامل شرکت پیتر بک تایید از طریق توییتر حدود 70 دقیقه پس از پرتاب.

مرتبط: موشک آزمایشگاه و آن الکترون booster (عکس)

این NRO عمل ایالات متحده ناوگان ماهواره های جاسوسی و تمایل به نگه داشتن اطلاعات در مورد این فضاپیما و ماموریت های خود را مخفی. NROL-151 از این قاعده مستثنی است; ما می دانیم بسیار کمی در مورد حمل بار الکترون فقط toted به مدار زمین.

برای مثال ماموریت زمانی که موشک آزمایشگاه گذاشته شده خود در مطبوعات کیت (که شما می توانید پیدا کردن در اینجا) فاش نمی کند زمانی که و یا که در آن NROL-151 مستقر خواهد شد به فضا درست است که الکترون نهایی predeployment موتور رایت می گیرد حدود 50 دقیقه پس از پرتاب.

امروز راه اندازی شد 11th کلی برای 57-پا بلند (17 متر) الکترونی که می گیم لافت حدود 500 پوند است. (227 کیلوگرم) در هر حدود 5 میلیون پرتاب. کالیفرنیا بر اساس موشک آزمایشگاه با هدف تا حد زیادی افزایش دسترسی به فضا از طریق الکترون در نهایت راه اندازی ماهواره یک بار در هر هفته و یا حتی بیشتر.

تصویر 1 از 2

A Rocket Lab Electron booster launches the NROL-151 satellite for the U.S. National Reconnaissance Office into orbit from Mahia Peninsula on New Zealand's North Island on Jan. 31, 2020 local time (Jan. 31 EST).

(اعتبار تصویر: موشک آزمایشگاه)

یک موشک آزمایشگاه الکترون booster راه اندازی NROL-151 ماهواره ای برای ملی آمریکا شناسایی دفتر به مدار از Mahia در شبه جزیره شمالی نیوزیلند جزیره در ژانویه. 31, 2020 به وقت محلی (Jan. 31 EST).

تصویر 2 از 2

A view from the second stage of a Rocket Lab Electron booster after launching the NROL-151 satellite into orbit for the U.S. National Reconnaissance Office on Jan. 31, 2020 NZDT (Jan. 30 EST).

(اعتبار تصویر: موشک آزمایشگاه)

نمایی از مرحله دوم موشک آزمایشگاه الکترون تقویت کننده پس از راه اندازی NROL-151 ماهواره به مدار ملی آمریکا شناسایی در Jan. 31, 2020 NZDT (Jan. 30 EST).

این چشم انداز کلی شامل استفاده مجدد از موشک اولین مرحله یک هدف است که موشک آزمایشگاه نزدیک است در مد گام به گام. مثلا در الکترون قبلی راه اندازی است که رخ داده است در ماه دسامبراین شرکت موفق به راهنمای تقویت کننده به پایین در یک کنترل تبار.

و موشک آزمایشگاه کشیده که مهم مانور امروز دوباره. الکترون خود محور عمودی بهتر به مقاومت در برابر گرما و فشار مواجه می شوند در طول آن سقوط به زمین است.

“جنبه های دیگر طراحی شده برای حمایت از بهبود تلاش در این ماموریت شامل به روز رسانی راهنمایی و سیستم های ناوبری از جمله S-band تله متری و پردازنده پرواز سیستم های کامپیوتری برای جمع آوری و انتقال داده ها در طول اولین مرحله تبار” موشک آزمایشگاه نوشت: در ماموریت مطبوعات کیت.

هنگامی که این اولین مرحله سیستم به اندازه کافی ثابت کردن موشک Lab برنامه ای برای شهامت نزولی بوستر از آسمان با هلیکوپترو سپس بازرسی بازسازی و refly راکت در مدت زمانی کوتاه. هیچ نمایشی هوایی تصرف امروز صورت گرفت با این حال; الکترون مرحله اول آمار اقیانوس آرام در حدود 370 مایل در ساعت (600 متر/ثانیه, آسمان صاف;).

موشک آزمایشگاه یک عادت دادن ماموریت های بازیگوش نام; برای مثال این شرکت به نام ماه دسامبر راه اندازی 10 برای الکترون “در حال اجرا از انگشتان دست است.” نام مورد با توجه به امروز پرتاب شد “پرندگان پر” و ماموریت پچ ویژگی های کیوی و عقاب — مرغی نمایندگان نیوزیلند و ایالات متحده احتمالا تماشای یک موشک پرواز.

“برای بیش از شش دهه NRO پاسخ داده است سخت ترین امنیت ملی-سوالات مرتبط با پررنگ فن آوری های نوآورانه و NROL-151 غرفه شرکت در این سنت” موشک آزمایشگاه نمایندگان نوشت: در ماموریت مطبوعات کیت. “به NROL-151 ماموریت لوگو یک راه دل به نور مایل به NROL-151 بخت خوب و راه اندازی در ماموریت خود را.”

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>