موشک آزمایشگاه جلب سقوط الکترون تقویت کننده با هلیکوپتر در استفاده مجدد آزمون (تصویری)

موشک آزمایشگاه فقط در زمان دراماتیک گام به سوی تقویت کننده استفاده مجدد.

این پروازهای فضایی شرکت اعلام کرد در سال گذشته که آن را می خواهد برای شروع دوره نقاهت و reflying مرحله اول از آن دو مرحله الکترون موشکمی دهد که ماهواره های کوچک اختصاص داده شده به مدار.

موشک آزمایشگاه بازیابی بینایی را شامل نمی شود SpaceX به سبک عمودی تقویت کننده فرود; 57-پا بلند (17 متر) الکترون فقط برای این کار ساخته شده, شرکت, مقامات گفت. بنابراین این طرح است که شهامت سقوط الکترون اولین مرحله از آسمان با استفاده از یک هلیکوپتر.

مرتبط: موشک آزمایشگاه و آن الکترون booster (عکس)

و موشک آزمایشگاه کشیده که مانور اوایل ماه گذشته طی یک آزمون بیش از اقیانوس باز در نزدیکی نیوزیلند این شرکت اعلام کرد که روز شنبه (8 مارس).

یک هلیکوپتر کاهش یافته است یک الکترون آزمون مرحله که اعزام یک چتر نجات. دوم هلیکوپتر سپس swooped در و snagged شوت drogue خط در ارتفاع حدود 5000 متر (1500 متر) با استفاده از قلاب قلاب. هلی کوپتر با موفقیت تقبل قایق از آب عبور موشک مرحله بازگشت به زمین به عنوان آن را در یک پست-راه اندازی بازیابی نمایندگان شرکت گفت.

“تبریک به بهبود تیم در موشک آزمایشگاه روی یک بی عیب و نقص هوا recovery تست” موشک آزمایشگاه موسس و مدیر عامل شرکت پیتر بک در بیانیه ای گفت.

“الکترون در حال حاضر قفل شده دسترسی به فضایی برای ماهواره های کوچک اما با هر قدم نزدیک تر به استفاده مجدد است یک گام نزدیک تر به حتی بیشتر راه اندازی فرصت های برای مشتریان” بک اضافه شده است. “ما به دنبال به جلو به هل دادن تکنولوژی و حتی بیشتر در سال جاری و آوردن یک پرواز مرحله بازگشت به کارخانه.”

که نقطه عطف آن موشک آزمایشگاه با هدف شکاف در اواخر سال 2020 نخواهد شامل هوا گرفتن. برنامه این است که اجازه دهید یک الکترون مرحله اول چلپ چلوپ پایین آرام تحت چتر نجات پس از پرتاب از موشک آزمایشگاه نیوزیلند راه اندازی سایت و جمع آوری تقویت کننده با یک کشتی شرکت نمایندگان گفت.

ماه گذشته آزمون صورت گرفت که قبل از نیوزیلند برقرار دقیق اقامت در خانه اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروسبود موشک آزمایشگاه اولین تظاهرات از استفاده مجدد tech. در دو اخیر الکترون راه اندازی که رخ داده است در ماه دسامبر 2019 و ژانویه این سال شرکت هدایت اولین مرحله بازگشت به زمین در یک کنترل مد جمع آوری مقدار زیادی از داده ها در طول راه.

الکترون دارای 11 راه اندازی زیر کمربند خود. همه آنها در زمان خاموش از نیوزیلند سایت در شمال جزیره Mahia شبه جزیره. اما کالیفرنیا مبتنی بر موشک آزمایشگاه نیز ساخته شده است, راه اندازی سایت در ایالات متحده در اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در ویرجینیا جزیره Wallops. راه اندازی اولین بار از ویرجینیا پد باید محل را در این سالشرکت نمایندگان گفته اند.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>