موشک مسئله تاخیر در راه اندازی امارات متحده عربی شاهین چشم 2 ماهواره برای یک ماه: گزارش

Sharp-eyed ماهواره ای راه اندازی شده است تحت فشار قرار دادند از آن انتظار می رود پنج شنبه (5 مارس) تاریخ راه اندازی تا زودتر از مارس با توجه به یک موشک مشکل با توجه به گزارش رسانه ها.

Arianespace که ارائه خواهد شد به راه اندازی از گویان فرانسه است اعلام نشده یک دلیل برای تاخیر. و نه آن آزادی جدید تاریخ راه اندازی برای شاهین چشم 2 که با عملکرد بالا مشاهده نوری ماهواره ای تجاری و نظامی کاربران در امارات متحده عربی.

“راه اندازی خودرو و ماهواره ای خود حمل بار قرار داده شده در حالت شارژ و نگهداری به طور کامل در شرایط امن” این شرکت اروپایی گفت: در یک بیانیه کوتاه.

مرتبط: فضا, تقویم سال 2020: راه اندازی موشک, آسمان, حوادث, ماموریت, و بیشتر!

گزارش های رسانه ها در مورد امارات متحده عربی ماموریت این نقطه به یک موضوع را با Fregat مرحله بالایی از سایوز ST-یک موشک به عنوان دلیلی برای به تاخیر بیاندازد. به عنوان این است که برای اولین بار موضوع را با یک Fregat این گزارش نشان می دهد مهندسین (از احتیاط) به طور کامل جایگزین این ماموریت را به مرحله بالایی به عنوان مخالف به تلاش برای رفع Fregat سوار بر سایوز ST-یک موشک.

آن را فقط شش هفته پیش که شاهین چشم 2 منتقل شد از یک وگا پرتاب موشک به سایوز با توجه به SpaceNews. این Arianespace وگا خط باقی می ماند دارند در حالی که این شرکت با این نسخهها کار به آدرس راه اندازی یک شکست در سال 2019 که نابود شاهین چشم 1 ماهواره ای. اتفاقا هر دو Arianespace و ماهواره سازنده ایرباس دفاع و فضا گفت: SpaceNews که تعویض شد به منظور جلوگیری از تاخیر به این ماموریت است. با Fregat در حال حاضر نما, مسائل, اما, شاهین چشم 2 را کنار می شود برای چندین هفته حداقل گزارش های رسانه ای نشان می دهد.

“[A], روسی صنعت منبع گفت که این ماموریت به تعویق افتاد تا اوایل مارس با توجه به [این] تقاضای مشتری را جایگزین [آن] Fregat مرحله بالایی در این موشک حتی اگر متخصصان روسی پیشنهاد برای رفع این مشکل در زمان booster” گفت: RussianSpaceWeb که به شرح زیر روسی در فضا میباشد.

مهندسین برنامه ریزی برای جایگزینی مرحله بالایی با مبادله در یکی دیگر از Fregat به معنای استفاده می شود برای فضای نوری جزء (CSO-2) ماهواره ای است که برنامه ریزی برای راه اندازی مارس 10, RussianSpaceWeb اضافه شده است. این روش, اما, مجبور,,,, شاهین چشم 2 موشک سایوز به بازگشت به خودرو پردازش ساختمان آن را آماده برای راه اندازی.

چنین روش به طور معمول تاخیر راه اندازی توسط روز یا چند هفته پس از این موشک باید unhooked از اتصالات در لانچپد نقل مکان به ساختمان برای پردازش بازگشت به گفتوگو و سپس دوباره آماده برای راه اندازی. این معلوم نیست از RussianSpaceWeb گزارش اگر CSO-2 را نیز به تاخیر می افتد و اگر CSO-2 Fregat است reassigned به شاهین چشم 2.

ناشناس روسی منبع به نقل از وزارت امور خارجه خروجی اخبار TASS نیز ذکر شده Fregat مشکلات روز سه شنبه (5 مارس). “یک مشکل در یکی از تقویت کننده کابل را نازل شده در دوران قبل از راه اندازی تست های حامل موشک را در تجهیزات الکتریکی” این منبع گفت: TASS. رسانه ها گزارش پیشنهاد راه اندازی خواهد بود با تاخیر حداقل 24 ساعت.

Fregat شده است سخت در گذشته است. به عنوان مثال: بلند پروازانه مریخ ماه ماموریت شناخته شده به عنوان Phobos-Grunt هرگز آن را به مقصد خود را در سال 2011 به دلیل Fregat شکست به جای طولانی بیفایده در مدار زمین برای دو ماه قبل از توفنده به سیاره ما است. و در سال 2014 دو به طور کامل عملیاتی گالیله ناوبری ماهواره گرفتار شده بودند در اشتباه مدار با توجه به Fregat مسائل.

روسیه در صنعت فضایی است برای انتقاد نرخ آن از راه اندازی شکست به طور کلی. در مارس 2018, وب سایت سهموی قوس محاسبه شده است که در طول 30 سال گذشته وجود داشته است به طور متوسط دو شکست سالانه از روسیه راه اندازی وسایل نقلیه. که در ماه اکتبر یک سایوز MS-10 فضاپیمای حامل دو نفر به ایستگاه فضایی بین المللی سقط اولین حادثه در بیش از سه دهه است.

تحلیلگران به طور خلاصه نگرانی در مورد تاثیر بر روی ایستگاه فضایی بین المللی برنامه پس تنها سایوز فضاپیمای می توانید راه اندازی فضانوردان به فضا (تا زمانی که ایالات متحده تجاری خدمه وسایل نقلیه آماده هستند که می تواند اتفاق می افتد در سال 2020.) روس ها اما به سرعت در ترسیم این مشکل به یک تغییر شکل سنسور اجازه می دهد بعد از پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی به ادامه کمی در اوایل در ماه دسامبر سال 2018 است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de