موشک قطعی ثابت, روسیه, راه اندازی ماهواره به منظور افزایش ارتباطات نظامی

روسیه با موفقیت راه اندازی یک نظامی ارتباطات ماهواره به مدار پنج شنبه (Feb. 20). راه اندازی در محل در حدود یک ماه بعد از برنامه ریزی با توجه به ویژگی های موضوع.

یک سایوز-2.1 a موشک لعنتی خاموش در 3:24 a. m. EST (0824 GMT یا 11:24 a. m. به وقت مسکو) از Plesetsk Cosmodrome در شمال روسیه با توجه به فضایی روسیه آژانس Roscosmos.

“راه اندازی راه اندازی خودرو و پرتاب ماهواره به محاسبه مدار در محل به طور معمول” Roscosmos گفت: در بیانیه ای که به زبان انگلیسی ترجمه شده با استفاده از نرم افزار ترجمه.

تصویری: روسیه راه اندازی ماهواره نظامی بالای موشک سایوز
مرتبط با: روسیه و فضای مراکز و راه اندازی سایت در تصاویر

روسی سایوز-2.1 a راه اندازی موشک نصف النهار M ارتباطات ماهواره ای از Plesetsk Cosmodrome در شمال روسیه در فوریه. 20, 2020. (اعتبار تصویر: وزارت دفاع فدراسیون روسیه)

زمین کنترل تله متری دریافت کرده اند (یا داده) از اعزام فضاپیما است که به نام نصف النهار M نشان می دهد که این فضاپیما در حال کار به طور معمول تا کنون Roscosmos گفت.

این موشک قرار بود به بلند کردن در Jan. 24 اما راه اندازی شد و با تاخیر به دلیل یک مشکل فنی در سایوز را در مرحله سوم با توجه به فضای رسانه ای همشهری. از “سایوز-2 موشک تا به حال به حذف از سکوی پرتاب و بازگشت به مونتاژ و تست تسهیلات برای رفع مشکل” تابناک گفت.

نصف النهار M است که قرار است برای کمک به کشتی ها و هواپیمای شناسایی برقراری ارتباط در امتداد دریای شمال منطقه از روسیه و همچنین کمک به گسترش ارتباطات ماهواره ای و ایستگاه های در بیشتر مناطق دور افتاده در سیبری و شرق دور Roscosmos اضافه شده است.

این اولین بار است که سایوز-2 خانواده موشک اندازی 2020 از Plesetsk. در اواخر ماه دسامبر یک Rockot تقویت کننده تبدیل از یک موشک بالستیک بین قاره ای با موفقیت راه اندازی شد از Plesetsk با سه Gonets-M ارتباطات ماهواره در هیئت مدیره. Rockot نیز ممکن است انجام یک نظامی حمل بار به نام Blits-M است که به معنای به منعکس کننده لیزر با توجه به صنعت-نظارت بر وب سایت RussianSpaceWeb.com.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>