ربات ضربان مردم در های دقیق و سریع خون تساوی

یک ربات انجام می شود به عنوان به خوبی یا بهتر از مردم در اولین انسان کارآزمایی بالینی یک خودکار قرعه کشی خون و تست دستگاه.

دستگاه فراهم می کند نتایج سریع و اجازه می دهد متخصصان مراقبت های بهداشتی به زمان بیشتری را صرف درمان بیماران در بیمارستان ها و دیگر تنظیمات.

این نتایج که در مجله تکنولوژیدر مقایسه با یا بیش از استانداردهای بالینی با موفقیت کلی رای از 87 درصد به 31 شرکت کنندگان است. برای 25 نفر با آسان برای دسترسی به رگهای موفقیت ميزان 97%.

این دستگاه شامل یک عکس سونوگرافی-هدایت ربات است که تساوی خون از رگ. به طور کامل یکپارچه دستگاه که شامل یک ماژول است که دسته نمونه و یک سانتریفیوژ بر اساس خون تجزیه و تحلیل استفاده می شود می تواند در bedsides و در آمبولانس اورژانس و درمانگاه و دفاتر پزشکان و بیمارستان ها.

رگ که شامل قرار دادن یک سوزن به ورید برای گرفتن نمونه خون یا انجام IV درمانی در جهان است, شایع ترین بالینی روش با بیش از 1.4 میلیارد دلار انجام شده سالانه در ایالات متحده است.

اما پزشکان موفق در 27 درصد از بیماران قابل مشاهده رگهای 40 درصد از بیماران بدون رگ قابل لمس و 60 درصد از لاغر بیماران با توجه به مطالعات قبلی.

شکست مکرر برای شروع یک چهارم خط افزایش احتمال فلبيت ترومبوز و عفونت و ممکن است نیاز به هدف قرار دادن وریدهای بزرگ در بدن و یا شریان—در مقدار هزینه بیشتر و خطر است.

به عنوان یک نتیجه رگ است که در میان علل آسیب به بیماران و پزشکان. بیشتر مشکل دسترسی به رگ ها افزایش می دهد روش زمان تا یک ساعت نیاز به بیشتر کارکنان و هزینه های بیش از 4 میلیارد دلار در سال در ایالات متحده با توجه به تخمین می زند.

“یک دستگاه مانند ما می تواند کمک به پزشکان دریافت نمونه خون به سرعت و با خیال راحت و با اطمینان و جلوگیری از عوارض غیر ضروری و درد بيماران از چند سوزن فرو تلاش می گوید:” منجر نویسنده جاش Leipheimer یک دانشجوی دکترای مهندسی پزشکی در آزمایشگاه محقق اصلی Martin L. Yarmush استاد در مهندسی پزشکی گروه در دانشکده مهندسی در دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

در آینده سلامت کارگران می تواند با استفاده از این دستگاه در این روش به عنوان IV کاتتریزاسیون وریدی مرکزی دسترسی به دیالیز و قرار دادن خطوط شریانی. محققان بعدی اصلاح این دستگاه به منظور بهبود میزان موفقیت در بیماران با مشکل رگ به دسترسی و استفاده از داده ها از زمان مطالعه به منظور ارتقاء هوش مصنوعی در ربات برای بهبود عملکرد آن است.

اضافی نویسندگان از راتگرز و دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای بیمارستان.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>