افزایش درجه حرارت ممکن است فشار اکوسیستم های گذشته محدودیت های خود را

تغییر آب و هوا است تست زمین محدودیت.

آن را تغییر الگوهای آب و هوایی تشدید بلایای طبیعی و شکستن متوسط سوابق چپ و راست. در نهایت بسیاری از نقاط جهان ممکن است حل و فصل را به یک “طبیعی” به عنوان شرایط آب و هوایی تغییر فراتر از هر چیزی این سیاره را تجربه کرده است در تاریخ بشر است.

که می تواند ویرانگر برای سیاره اکوسیستم.

قبر مطالعه هشدار می دهد که گیاهان و حیوانات در سراسر جهان ممکن است به زودی زندگی با درجه حرارت آنها به قبل از تجربه هرگز. و برخی از آنها ممکن است قادر به تحمل تغییرات.

منتشر شده دیروز در طبیعت توسط دانشمندان کریستوفر Trisos, Cory Merow و الکس Pigot این تحقیق به نظر می رسد در گونه assemblages در سراسر جهان—گروه گونه که همزیستی در یک فضا با هم و اغلب بستگی به یکدیگر برای حفظ عملکرد اکوسیستم. گونه ها در یک مجموعه اغلب مشابه متوسط محدودیت.

تحت شدید آب و هوا تغییر سناریو که در آن متوسط جهانی افزایش درجه حرارت ممکن است به اندازه 7 درجه فارنهایت تا پایان قرن حدود 15% از تمام گونه های nbsp ممکن است تجربه آنچه محققان دوبله یک “ناگهانی قرار گرفتن در معرض رویداد است.”

که زمانی که بیش از یک پنجم از همه گونه ها در یک مجموعه در معرض درجه حرارت آنها هرگز قبل از تجربه همه در همان دهه است.

این نوع از وقایع ممکن است شروع به رخ می دهد به عنوان به زودی به عنوان سال 2030 در معرض خطر مکان هایی مانند گرمسیری اقیانوس. و آنها می تواند اتفاق می افتد در دیگر نقاط جهان تا سال 2050.

اکثر دانشمندان می گویند این مقدار گرم شدن کره زمین تا پایان این قرن است که احتمالا بعید است اگر چه غیر ممکن نیست و چنین سطح بالایی از گرم شدن کره زمین می تواند هنوز هم رخ می دهد فراتر از سال 2100.

کمتر شدید حالات نیز حمل خطر است.

تحت یک سناریو است که در آن گرمایش جهانی باقی می ماند در زیر 3.6 F (که 2 درجه سانتیگراد هدف اصلی از توافق پاریس) در حدود 2 ٪ از تمام assemblages در سراسر جهان را تجربه خواهد ناگهانی قرار گرفتن در معرض رویداد بین در حال حاضر و در سال 2100.

محققان بر این حوادث ناگهانی برای چند دلیل است. برخی مطالعات نشان داده اند که هنگامی که یک زیستگاه تنوع کاهش 20 درصد و یا بیشتر وجود دارد در معرض خطر بالاتر که کل اکوسیستم را دچار فاجعه بار می میرند ، سریع تر این کاهش رخ می دهد, زمان کمتر زیستگاه را مجبور به انطباق و خطر بیشتر خواهد بود.

وجود دارد بسیار بالاتر احتمال که حداقل یک گونه در هر مجموعه را عبور از آستانه تا پایان قرن اگر چه خطر این شمار به کل اکوسیستم ممکن است پایین تر است.

اگر گونه شروع به در حال مرگ خاموش “ما در ابتدا ممکن است دیدن یک قطره از گونه های از دست رفته از یک ماشین سواری اما این خواهد بود که به دنبال ناگهانی از دست دادن بسیاری از گونه های ماشین سواری در همان دهه گفت:” جنیفر یکشنبه دانشگاه مک گیل دانشمند در یک نظر منتشر شده در مطالعه است.

این مهم است که توجه داشته باشید که این به نوبه خود از وقایع تضمین شده نیست.

این مطالعه به بررسی نقطه که در آن درجه حرارت را افزایش فراتر از هر چیزی یک گونه را تجربه کرده است در گذشته است. اما این ثابت نمی کند که آن گونه را مرگ خاموش به محض این که این اتفاق می افتد.

برخی می تواند تبدیل به بیشتر سازگار از آنها دریافت اعتبار برای محققان توجه داشته باشید. آنها می تواند به طور طبیعی قادر به زنده ماندن در دمای داغتر از آنها عادت کرده اند. و یا آنها می تواند مهاجرت به بیشتر مناطق مناسب اگر آنها به اندازه کافی سریع. و یا آنها می تواند تکامل به تحمل شرایط جدید است.

که این مشکل با تغییر آب و هوا—آن را هل دادن زمین به سرزمین های جدید است. به عنوان یک نتیجه, آن را همیشه آسان نیست و یا حتی ممکن است برای پیش بینی چه اکوسیستم های طبیعی پاسخ خواهد داد.

شدید تغییر آب و هوا می تواند تهدید گونه nbsp سراسر جهان با سابقه شرایط آب و هوا در 30 سال آینده.

و تحت این شرایط محققان نوشتن “ما تقریبا هیچ آگاهی از توانایی های خود تشکیل دهنده گونه برای زنده ماندن.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>