افزایش درجه حرارت تا حدودی مقصر در Bumblebees در مورد’ کاهش

چه بهار بود بدون وزش هواپیماهای بدون سرنشین فازی bumblebees lazily فرو بردن در داخل و خارج از گل در آفتاب گرم? متاسفانه تحقیقات نشان می دهد بسیاری از کشور ممکن است در معرض خطر از پیدا کردن. و تغییر آب و هوا است که حداقل تا حدی مقصر است.

زنبورعسل جمعیت را فرو برد در اروپا و آمریکای شمالی بیش از چند دهه گذشته یک مطالعه جدید نشان می دهد. احتمال این که یک مکان داده شده است و جمعیتی bumbles کاهش یافته عظیم 46 درصد در آمریکای شمالی در مقایسه با آنچه در آن بود قبل از 1970s. و آن کاهش یافته است در حدود 17 درصد در اروپا است.

که به احتمال زیاد با توجه به تعدادی از عوامل از جمله استفاده از زمین تغییرات و از دست دادن زیستگاه و آفت کش ها استفاده کنید. اما افزایش درجه حرارت نیز به احتمال زیاد نقش مهمی تحقیقاتی نشان می دهد.

مطالعه جدید انجام شده توسط محققان از کانادا دانشگاه اتاوا و انگلستان دانشگاه کالج لندن دریافتند که زنبور عسل کاهش تمایل به ارتباط به دماهای بالاتر. اين پژوهش بر اساس مشاهدات 66 گونه در سراسر هر دو قاره است.

زنبورها اصلا عملکرد خوبی هنگامی که درجه حرارت می رسد یک نقطه خاص گفت: مطالعه سرب نویسنده پیتر Soroye از دانشگاه اتاوا.

“ما می دانیم که هنگامی که درجه حرارت شروع به گرفتن واقعا داغ زنبورها شروع به یک مقدار زیادی از مشکل های پرواز و جستجوگری گفت:” E&E News.

علاوه بر این افزایش درجه حرارت نیز می تواند بر این پوشش گیاهی است که زنبور عسل بستگی دارد برای بقا است.

محققان توجه داشته باشید که متفاوت زنبور عسل گونه های مختلف دما محدودیت. و در برخی موارد آب و هوای گرم می تواند باز کردن مناطق جدید برای bumblebees در مورد به حرکت به. اما این تنها درست است تا به یک نقطه خاص—در نهایت آن را به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیش از حد گرم است.

به طور کلی این مطالعه نشان می دهد که گرم شدن کره زمین است که بسیار کمتر به احتمال زیاد در ارتباط با افزایش جمعیت نسبت کاهش می یابد.

“انقراض محلی رویدادهای ما در بر داشت—پس از ناپدید شدن زنبورها از منطقه بودند اتفاق می افتد در حدود هشت برابر بیشتر از این reestablishment حوادث” Soroye گفت. “بنابراین زنبورها نه تنها قادر به نگه داشتن سرعت با خطر تغییر آب و هوا و هر چیز دیگری.”

اثرات به نظر می رسد قوی ترین در مکان هایی با آب و هوای گرمتر برای شروع با. کولر مناطق با احتمال بیشتری نسبت گرمتر آنهایی که برای دیدن زنبور در حال حرکت در جای حرکت کردن. اما رد شد و هنوز هم مشهود در تمام مناطق حتی کسانی که با خفیف تر میکردند.

این مطالعه برای اولین بار نشان می دهد ارتباط بین آب و هوا و زنبور عسل کاهش می یابد. یک مطالعه جدید نویسندگان جرمی کر از دانشگاه اتاوا قبلا به رهبری یک مطالعه نشان می دهد که تغییر آب و هوا باعث شد مناسب زنبور عسل زیستگاه کوچک در شمال امریکا و اروپا است.

شده است وجود دارد کمتر پژوهش در bumbles و آب و هوا در دیگر نقاط جهان اگر چه آنها گسترده در سراسر آسیا و در بخش هایی از نیمکره جنوبی به عنوان به خوبی. اما حداقل یک اخیر مدلسازی مطالعه پیشنهاد کرده است که شرق آسیا از گونه های زنبور عسل نیز ممکن است به کاهش ادامه داد: با تغییر آب و هوا.

نویسندگان این مطالعه هستند مراقب باشید به یاد داشته باشید که تغییر آب و هوا نیست و تنها عامل در بازی. انسان در استفاده از زمین تغییر, توسعه, کشاورزی, زیستگاه ضرر و زیان و آفت کش ها استفاده از همه فکر به توان بالای همکاران به زنبور عسل کاهش می یابد.

در برخی از راه, این مسائل ممکن است احساس راحت تر به آدرس با راه حل های محلی—مانند کاشت بیشتر زنبور عسل زیستگاه و اجتناب از مواد شیمیایی خاص—از بلندی مشکل تغییر آب و هوا است که باید در نهایت خطاب کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در مقیاس سیاره ای. اما هنوز هم وجود دارد برخی از اقدامات است که جوامع محلی می تواند به حفاظت از زنبورها از افزایش درجه حرارت Soroye نشان می دهد.

زنبور عسل نیاز به استراحت و پناه گرفتن در مکان های سرد هنگامی که آن را بیش از حد گرم است. پس از ارائه سایه زیستگاه برای آنها مانند درختان یا هجز می تواند یک تفاوت کوچک.

و او اضافه کرد که با وجود آن گریم, آمار, تحقیق اجازه می دهد تا برخی از اتاق را برای خوش بینی نیز هست.

“در پایان روز, ما در حال توسعه نظریه ها و ابزارها و تکنیک های که کار واقعا خوب برای پیش بینی انقراض bumblebees—و امیدوارم ما می توانید آنها را به گروه های دیگر و همچنین: پرندگان و دوزیستان و خزندگان” Soroye گفت. “اگر ما یک ایده بهتر از چرا تغییر آب و هوا است که رانندگی انقراض ما می توانیم یک ایده بهتر از چگونه به آن را متوقف کند.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im