احیا woolly mammoth ژن نور در روزهای پایانی خود را

برای یادگیری در مورد وضع اسفناک ماموت پشمالو و نیروهایی که منجر به انقراض آنها دانشمندان زنده یک Wrangel جزیره ماموت را ژن های جهش یافته.

برخی از 4000 سال پیش در یک جمعیت کوچک از ماموت پشمالو درگذشت در Wrangel جزیره از راه دور قطب شمال پناه سواحل سیبری. آنها ممکن است تاریخ و زمان آخرین از نوع خود در هر نقطه بر روی زمین.

هدف از این پروژه جدید بود که به مطالعه و بررسی اینکه آیا ژن عمل به طور معمول. آنها نه محققان دریافتند.

“پیام را خانه است که آخرین ماموت ممکن است بسیار بیمار است و قادر به بوی گل به طوری که فقط غم انگیز است.”

این تحقیق بر اساس شواهد نشان می دهد که در روزهای پایانی خود را, حیوانات دچار آمیزه ای از نقص ژنتیکی است که ممکن است مانع توسعه خود تولید مثل و توانایی خود را به بوی.

این مشکلات ممکن است ناشی از سریع کاهش جمعیت است که می تواند منجر به interbreeding در میان اقوام دور و کم تنوع ژنتیکی—روند که ممکن است آسیب گونه توانایی برای پاکسازی و یا حد مضر جهش های ژنتیکی.

“کلید نوآوری مقاله ما این است که ما در واقع احیای Wrangel جزیره ماموت ژن برای تست اینکه آیا خود جهش در واقع شدند مخرب (اکثر جهش نیست در واقع انجام هر کاری) می گوید:” منجر نویسنده وینسنت لینچ استادیار علوم زیستی در دانشگاه بوفالو که رهبری این پروژه را در حالی که او در دانشگاه شیکاگو است.

“فراتر از نشان می دهد که آخرین ماموت احتمالا ناسالم جمعیت آن را یک داستان عبرت انگیز برای زندگی گونه های در معرض خطر انقراض: اگر جمعیت خود اقامت آنها بیش از حد ممکن است تجمع زیان جهش است که می تواند منجر به انقراض آنها.”

برای انجام این مطالعه لینچ تیم اول در مقایسه DNA از یک Wrangel جزیره ماموت که از سه فیل آسیایی و دو باستان ماموت که زندگی می کردند زمانی که ماموت آماری بسیار بزرگتر است.

محققان با شناسایی تعدادی از جهش های ژنتیکی منحصر به فرد به Wrangel جزیره ماموت. سپس آنها سنتز تغییر ژن وارد شده است که DNA به سلول ها در ظروف پتری و آزمایش این که آیا پروتئین و بیان ژن تعامل به طور معمول با دیگر ژن ها یا مولکول ها.

دانشمندان این ژن هایی هستند که فکر و یا شناخته شده به درگیر در یک طیف وسیعی از توابع مهم از جمله عصبی و توسعه و باروری مردان سيگنالينگ انسولين و حس بویایی.

در مورد تشخیص بو به عنوان مثال “ما می دانیم که چگونه ژن مسئول توانایی ما برای تشخیص بوی کار” لینچ می گوید. “بنابراین ما می توانیم رستاخیز ماموت نسخه سلول ها در فرهنگ تولید ماموت ژن و سپس تست اینکه آیا پروتئین توابع به طور معمول در سلول. اگر آن را نمی کند—و آن را نمی—ما می توانیم استنباط است که این احتمالا به این معنی است که Wrangel جزیره ماموت قادر به بوی گل است که آنها می خوردند.”

پژوهش های ایجاد شده در قبل از کار توسط دانشمندان دیگر مانند سال 2017 که در آن مقاله های مختلف تیم تحقیقاتی شناسایی به طور بالقوه مضر جهش های ژنتیکی در Wrangel جزیره ماموت تخمین زده می شود بخشی از یک جمعیت حاوی تنها چند صد نفر از این گونه است.

“نتایج بسیار مکمل” لینچ می گوید. “در سال 2017 مطالعه پیش بینی کرد که Wrangel جزیره ماموت جمع آوری شد آسیب رساندن به جهش. ما در بر داشت چیزی شبیه و آزمایش آن پیش بینی شده توسط احیای ژن های جهش یافته در آزمایشگاه است. پیام را خانه است که آخرین ماموت ممکن است بسیار بیمار است و قادر به بوی گل به طوری که فقط غم انگیز است.”

این مطالعه به نظر می رسد در ژنوم زیست شناسی و تکامل.

اضافی محققان دانشگاه شیکاگو دانشگاه, دانشگاه ویرجینیا دانشگاه وین و پن استیت کمک کند. اضافی نویسندگان از دانشگاه شیکاگو و دانشگاه.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de