راه اندازی مجدد اقتصاد بیش از حد به زودی می تواند آسیب آن بیشتر

ایالات متحده خطر صدمه زدن به اقتصاد بیش از کمک به آن را اگر آن را ری استارت قبل از اواسط ماه ژوئن بر اساس یک مطالعه جدید.

پیدا کردن فراهم می کند پاسخ به یکی از سوالات بیشتر فشار رو به کشور—که ما باید بازگشایی توقیف کسب و کار ؟

در این مقاله در American Enterprise Institute, وب سایت نویسنده آنا Scherbina دانشیار امور مالی در دانشگاه برندایس در بر داشت که برای حداقل دو ماه بیشتر منافع اقتصادی از کنترل این ویروس و جلوگیری از بیماری و مرگ هستند بیشتر از هزینه های اقتصادی از بسته شدن اکثر غیر ضروری کسب و کار.

حتی پس از ما بلند مستند و یا آنچه اقتصاددانان “سرکوب” ما باید در حفظ و در جای متوسط بیشتر اقدامات مانند پوشیدن ماسک و محدود کردن تجمعات عمومی تا یک واکسن یا داروی مؤثر و یا درمان می شود به طور گسترده ای در دسترس می گوید Scherbina.

در غیر این صورت اقتصادی آسیب از این ویروس را گسترش خواهد بود بیشتر از نگه داشتن اقتصاد توقیف.

“من به دنبال تاریخ زمانی که هزینه نگه داشتن کسب و کار بسته تبدیل خواهد شد بیشتر از سود حاوی گسترش COVID-19,” Scherbina می گوید. “شما باید برای پیدا کردن لحظه ای که این ویروس به اندازه کافی تحت کنترل است که آن را نمی خواهد به طور قابل توجهی آسیب اقتصاد قبل از واکسن و یا درمان در دسترس می شود.”

بازگشایی کسب و کار در یک بیماری همه گیر

قبل از آمدن به دانشکده کسب و کار بین المللی در 2019, Scherbina مشغول به کار به مدت دو سال به عنوان اقتصاددان ارشد در شورای مشاوران اقتصادی. در حالی که وجود دارد او cowrote مقاله مدلسازی هزینه های اقتصادی و تاثیر سلامت نظری آنفلوانزای همه گیر در ایالات متحده است.

زمانی که Scherbina نوشت: این مقاله برخی از 30,000 آمریکایی ها تا به حال COVID-19. همانطور که از هفته گذشته رقم 460,000. Scherbina تجدید نظر او نتیجه گیری شامل داده های جدید.

او نیز بر برخی مفروضات در مدل بستگی دارد هنوز آشکار سیاست های دولت و رفتار انسان در حالی که دیگران ممکن است تغییر کند که ما بیشتر بدانید در مورد ویروس.

در تجزیه و تحلیل Scherbina در مقایسه با هزینه های اقتصادی از کسب و کار بسته ماندن باعث می شود که شیب کاهش در تولید ناخالص داخلی با منافع اقتصادی از یک مستند است که مردم مانع از بیمار شدن و مردن.

با گسترده بیماری بهره وری قطره به مردم جست و خیز کار برای بازیابی و یا مراقبت از خود بیمار و بستگان. نیز وجود دارد افزایش هزینه های پزشکی. سیاستگذاران و اقتصاددانان نیز اختصاص یک ارزش دلار برای هر زندگی بر اساس یک محاسبه چقدر ما خواهد بود مایل به پرداخت برای جلوگیری از مرگ است.

خوش بینی در مقابل بدبینی

در تعیین اواسط ماه ژوئن تاریخ Scherbina استفاده نسبتا خوش بینانه برآورد چگونه موفق ما در محدود کردن این ویروس را گسترش طول مستند.

از چپ به گسترش بیاختیار ویروس تولید مثل نرخ 2.4 معنی معمولی فرد را آلوده به طور متوسط 2.4 مردم در طول دوره بیماری خود را (با فرض این که هیچ کس در جامعه مصون است).

Scherbina را سناریوی خوش بینانه فرض می شود که ما زمان مهار تلاش های کاهش نرخ تولید مثل به 0.5 زمان اقتصاد بازگشایی.

سناریوی بدبینانه فرض می شود که مهار تلاش های کمتر موثر و کاهش نرخ تولید مثل ویروس به 0.7. در آن صورت اقتصاد نیاز به اقامت در بسته تا اوایل ماه اوت (17 هفته از هفته دوم در ماه آوریل).

هر دو این برآورد فرض کنیم که “کاهش تلاش های” خواهد بود در جایی که مستند آسانسور و خواهد شد تا حد زیادی موفق در کند کردن روند گسترش این ویروس تا یک واکسن یا درمان های دیگر در دسترس است.

کاهش تلاش ها شامل پوشیدن ماسک صورت محدود کردن تجمعات عمومی دلسرد پرواز, تشویق, کار از خانه و ارائه گسترده تست و “تماس با ردیابی” که در آن هر کسی که در تماس با کسی که آلوده است و ردیابی و اطلاع داده شود.

اگر کاهش تلاش های شکست, سود از این مستند خواهد بود نفی و ما ممکن است مجبور به وارد کردن یکی دیگر از مستند دوره Scherbina می گوید.

“در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان موثر یک مداخله بهداشت عمومی میباشد” Scherbina می گوید. “این چیزی است که ما انجام می دهند در این زمان با مستند سیاست سرکوب و پس از آن ما را تبدیل به یک کاهش حالت تا زمانی که یک واکسن یا درمان در دسترس است.”

Scherbina همچنین محاسبه هزینه به اقتصاد اگر ما از هیچ تلاشی برای کنترل این ویروس در 9 $تریلیون دلار بیش از 40% کاهش در تولید ناخالص داخلی.

“با توجه به این هزینه های بالا انجام می دهند چیزی است که یک گزینه نیست,” او می گوید.

منبع: دانشگاه برندایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>