پاسخ به “سرطان صنعت: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت”

من و بعد فورا رفت واز تعداد زیادی از پاسخ به “سرطان صنعت: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت” یک ستون من در اینجا نوشته شده و بحث من در Stevens Institute of Technology هفته گذشته است. برخی از پاسخ های عصبانی بودند و بی اعتنا (نگاه کنید به این بحث در Hacker News) دیگران بودند متفکر آموزنده و قلب wrenching. من از دست عزیزان به سرطان, بنابراین من می دانم که چقدر دردناک است برای بحث در مورد آزمون های درمان و هزینه و در مورد تعادل امید و واقع گرایی. اما ما باید این مکالمات برای بهبود مراقبت از سرطان در ایالات متحده در زیر چند ایمیل و پاسخ های ویرایش شده برای اختصار. من با تشکر از همه نویسندگان برخی از آنها ترجیح می دهند به ناشناس باقی می ماند. – جان هرگن

از جیم McElhatton:

مقاله خود را نه تنها مفید بلکه بسیار دشوار است به عنوان خوانده شده برای من. من پسر سن 6 بود که مبتلا به تومور مغزی 18 ماه پیش. او توسعه آلرژی به یک استاندارد رژیم شیمی. سپس او رفت و دیگر محاکمه و درست generic شیمی مواد مخدر است. او تا به حال پایدار اسکن تا ماه گذشته. در طول تمام این پسر من بود قادر به رفتن به مدرسه فارغ التحصیل pre-k, بازی, تی شرت, توپ, را, دوستان, حفاری برای فسیل دایناسور و زندگی می کنند زندگی خود را به دلیل اسکن پایدار باقی مانده است. و وضع موجود برابر است با زندگی. او هنوز هم به خوبی انجام می دهند. او به مدرسه رفت امروز.

در این مرحله, ما گزینه های درمان را تغییر داده اند. و بنابراین ما در حال تلاش مجاهدین بازدارنده که به من مشکوک شده اند که در میان جدیدتر انواع مواد مخدر داستان خود را گزارش داد. با احترام در حالی که من درک می کنم نظر شما در مورد هزینه های این و دیگر مواد مخدر, آنچه را که شما از من به عنوان یک پدر انجام دهید ؟ علاوه بر این وجود دارد که دلیل خوبی برای این باور بازدارنده می تواند در درمان تومورها مانند پسر من است. در همان زمان, لطفا می دانم که من بیش از حد به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد نفوذ پول در بهداشت و درمان. و من بیمار و خشم وقتی که من شنیدن قول در مورد خانواده و زندگی خود را در حال حاضر طرح میتوانست به سرطان در حال ورشکست توسط دارو و درمان هزینه.

به عنوان هر عضو خانواده می تواند به شما بگویم وجود دارد مطمئن شوید که هیچ چیز و یا تضمین در زندگی است. اما آیا می تواند این دارو و یا یکی دیگر که هنوز در حال توسعه اگر وجود دارد برخی از دارو است که می تواند کمک به پدر و مادر از کودکان و بزرگسالان مانند او چه چیز دیگری است که هر یک از اعضای خانواده به انجام اما فشار و سعی کنید هر چیزی و همه چیز ؟ قطعا هیچ کس نباید ورشکسته در این روند اما چه چیز دیگری مهم تر است از تلاش کند ؟ پاسخ این البته چیزی است.

از جان هانا:

مقاله خود را کاملا روشن برای من با توجه به زندگی از دهه گذشته است. پس من 65, من شده اند رای به یک آژانس دولتی حاکم بر هیئت مدیره دو بار (پایین پلت شمالی منابع طبیعی منطقه) رئیس هیئت مدیره برای مدت دو سال نشستن در نبراسکا زمین اعتماد هیئت مدیره کار کرده با یک حوضه بهبود گروهی که موفق به اولین جریان در ایالات متحده آمریکا به delisted برای آترازین آلودگی رشد من, محصول, مشاوره, کسب و کار, آغاز پرواز هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام بیمه و تنظیم بر روی محصول آسیب شده اند به آموزش و پرورش/نمايشگاه ساحل به ساحل به عنوان یک تست دندان حفاری ساختگی برای 4 های مختلف دندان دانش آموزان در UNL و تدریس 83 ساله به عنوان خوانده شده, که پس از آن به کالج رفت. من شده اند واقعا شلوغ پسر برای نزدیک شدن 76-year-old fart. نیز وجود دارد که زمان برای پرورش این خانواده با فعالیت های متعدد.

یکی ممکن است بپرسید “چه حساب برای این پشت سر هم از فعالیت شدید مانند یک شخص پیر?”. پاسخ این است که من احساس موظف شد در مورد یک بیت از گناه سفر اگر آن را سرگرم کننده بود. آن را در مورد $350,000 که جامعه صرف من بین 11 و 9 سال پیش. سیگار مقدس به شما می گویند ؟ بله. من پایین آمد با مرحله 4 سرطان روده بزرگ و کولون برداشتن به علاوه یک سطح تومور, اصلاح کرده, من, کبد و سپس 6 ماه از شیمی به دنبال برداشتن کبد از یک سال و نیم بعد. البته وجود دارد uncounted CT و MRI اسکن به همراه 2 پت اسکن. من هرگز نمی دانستند چه آمار بودند به دلیل آن مهم نیست برای من خواهد بود و فقط استرس من و که بد است برای سیستم ایمنی بدن است. طرز فکر من این بود که برای انجام هر چیزی که کمی ممکن است به شیب شانس به نفع من حتی به عنوان کمی به عنوان یک درصد یا دو اما این یک داستان جداگانه. برخی از مردمی می گویند من با وسواس دروغ نمی کردن. من سراغ محصول که در تابستان گذشته نیمی از شیمی. زمانی که من تا به حال عود, من سعی کردم به تنظیم یک رکورد برای بازیابی. شش هفته پس از یک تکه از کبد برداشته شد من رفتم در 32 مایل دوچرخه سوار وجود دارد پس از کل گروه را ترک کرده بود تا با آنها و به پایان رسید تا در پایان فقط پس از اولین دسته در آمد. آن دیوانه بود و من می دانم که در حال حاضر.

در جایی در امتداد راه آمد ایده پرداخت جامعه به بهترین شکل ممکن با هر دو زندگی و کمک به بسیاری از مردم است. بدهی شده است کار کردن برخی از در حال حاضر. Amortized بیش از ده سال آن را به $35,000 یک سال و I ain’t انجام نشده است. مشکل بزرگ برای من این است. خوب برای من که $350,000 کار کرده و مسلما یک سرمایه گذاری خوب برای جامعه است. اما 93 درصد از کسانی که با تشخیص من صرف ممکن است حتی بیشتر از من و نه آن را. به عنوان یک سیاست عمومی ساز و ذینفع از سرطان مهلت امروز آن را حس می کند کمی به من به یک سیستم است که هزینه بسیار زیادی با کمی قابل اندازه گیری سود به چند تا. این یک تعجب. اگر $350,000 نمی توانست صرف شده در برابر شانس, من می خواهم که یک مرد مرده. هنوز وجود دارد بسیار کمی وجود دارد در آغاز اند که نشانه های من ممکن است زنده ماندن و یا حتی به مقدار یک لعنت پس از رفتن را از طریق آنچه در آن زمان. تمام چیزی که باعث می شود من هر دو خوشحال و غمگین.

پاورقی است که من فرار از صدمه ندیده. من نوروپاتی در هر دو دست و پا. آن است که وجود دارد هر روز و گاهی اوقات کاملا قابل توجه دیگران بسیار است. دل و روده من است چموش و تا حدودی غیر قابل پیش بینی و در زمان ناراحت کننده – احتمالا از بافت اسکار یا چسبندگی. من تا به حال برخی از chemobrain در درمان و چند اثری که به نظر می رسد باقی بماند. که گفت:, حضور, بیت, heck از فراموشی.

من تعدادی از $350,000 فوق در واقع گمراه. در تولید اگر تولید یک محصول است که در آن 19 از 20 به طور کامل شکست خورده به ماندن در کسب و کار شما را برای پوشش هزینه های تولید از شکست به عنوان بخشی از قیمت گذاری برای 1 در 20 است که کار می کرد. در این صورت موفقیت من در واقع هزینه 19 X برآورد $200,000 برای شکست = $3.8 میلیون + $350,000 برای کسی که کار کرده. در واقع من $4,000,000 عزیزم. از تهیه کننده پایان و بازمانده پایان چه یک معامله شیرین. آن است که تقریبا مانند بیمه و بدون بیمه بودن. و یا یک قرعه کشی. شما باید یک استخر از افرادی که بیمار و کمک به شدت سربار و تمام هزینه ها و سپس به یک برنده خوش شانس در پایان. برای این نوع از پول و به همراه حرص و هوس عامل در ایالات متحده است که آن را هیچ جای تعجب درمان سرطان هزینه های بالا رفتن سرسام آور هستند با وجود مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده آمریکا در حال حاضر در حال پر هزینه ترین در جهان ؟

پس چه باید بکنید ؟ اول من می خواهم بگویم به اندازه کافی در حال حاضر با آزادسازی بودجه به تحقیقات برای پیدا کردن محصولات برای درمان. بنیادی تحقیقات هنوز هم باید انجام شود اگر ما تا به حال به درمان است. اما صادقانه آنچه ما در حال حاضر یک جانشینی از همیشه بیشتر هزینه داروهایی که به منظور افزایش زمان بقا یک ماه یا دو. که بدان معنی است که ده داروهای جدید ضد سرطان, اگر هر یک از آنها طولانی تر از چیزی که 2 ماه به عنوان مدعی مسلما بیماران بیش از 18 ماه دیگر و پس از آن تنها در صورت دریافت آخرین و بزرگترین در مرحله آزمایشی زمانی که آنها برای اولین بار بد. در پرتو این واقعیت مبالغ هنگفتی از پژوهش پول در حال حاضر صرف شده است و ما لازم نیست که درمان کند و هیچ چیز در افق چشمگیر, ثابت, پس از آن که می گوید بعید است که ما برای به دست آوردن زمین قابل توجهی در شرایط جدید محصولات در کوتاه مدت. با این حال ما می تواند همچنان به انجام تحقیقات پایه است که ممکن است به ما سرنخ به محصولات است که possibles. اما در حال حاضر این سیستم بیشتر ارائه می شود امیدوارم که نه دستیابی به موفقیت محصولات. البته وجود برخی از امکان سرندیپیتی مداخله با یک کشف از آبی است. که اتفاق افتاده و با توجه به مقدار زیادی از زمان و تلاش صرف شده توسط استاندارد و تحقیقات به تاریخ آن بعید به نظر می رسد اتفاق می افتد. شاید در نظر گرفتن رویکرد دیگر موجه است.

در اینجا این است که این وضعیت در حال حاضر. شما دریافت سرطان نوع بد. ما همیشه باید انتخاب کند. یکی این است که هیچ چیز و که است که تقریبا در نزدیکی خاصی خودکشی با بسیاری از سرطان ها. حاکم کردن این گزینه پس از آن واقعا بزرگ خروج از پول شروع می شود با کمی ایده از آنچه در نتیجه به احتمال زیاد ممکن است. نشان می دهد که ما نیاز به صرف مقدار زیادی از پول به توسعه آزمون یا ارزیابی است که پیش بینی نتیجه به احتمال زیاد قبل از اینکه بیمار هیچ درمان خاصی. در واقع ما نیاز به کشف که چرا برخی هنوز هم زندگی می کنند و به همین دلیل دیگران با همان پیش آگهی و درمان می میرند. که ممکن است خیلی آسان تر برای پاسخ به از پیدا کردن یک درمان نفسه. این امر همچنین جلوگیری از وضعیت کنونی که در آن برخی از افراد در شروع سفر را دریافت شکنجه صرف مقدار بسیار عظیمی و هنوز هم می میرند. اگر دکتر می تواند آنها را نگاه کنند و می گویند از آنجا که این و این و این نشان این است که یا آزمون یا ارزیابی شما کمتر از 10% شانس زنده ماندن برای 3 ماه. دانستن که در آن است تا بیمار برای تصمیم گیری گزینه است. سوء ظن من این است که بسیاری از انتخاب را به چشم پوشی از شکنجه و هزینه درمان برای مراقبت تسکینی.

از سوی دیگر یک فرد مثل من ممکن است گفته شود از آنجا که از a, b و c تست و ارزیابی شاخص های, اگر درمان 75 درصد از زمان کاری علاوه بر سرطان خواهد مرا بکشند. حتی پس از آن بیمار ممکن است ترجیح می دهند بدون درمان. و یا آنها ممکن است را انتخاب کنید به درمان می شود زیرا شانس تر هستند و قابل احترام. چنین رویکردی دارای پتانسیل مصرف عمده گاز از اقتصاد از سرطان است. به جای من به عنوان یک مبلغ 4 میلیون دلار یا بیشتر کودک, 19 مردم هنوز هم می میرند اما هزینه تمام کسانی که از مرگ باید بطور قابل توجهی کمتر با یک کاهش قابل توجه در بدبختی انسان و خرد شده و امید است.

امروز به عنوان یک پرت بازمانده آن واقعا مرا شگفت زده می کند که هیچ کس آمده است به من و گفت: آقای هانا شما هنوز زنده هستند و ما می خواهم به کار با شما را به کشف کردن که چرا به طوری که ما می توانیم یدکی افراد دیگر طولانی بدبختی با کمی احتمال هر گونه گسترش زندگی در همه. ده سال پیش هیچ کس به من گفت که من شانس زنده ماندن 5 سال بود و 7 درصد. من ممکن است از دست داده اند و امید و مبارزه است. اما این نقطه از آنچه من پیشنهاد می کنم. مردمی مثل من اگر قابل شناسایی ممکن است هرگز نمی توان گفت شانس خود را به دلیل منفی اثر روانی است که باعث می شود در طول درمان. از سوی دیگر شاید مهربان چیزی که اگر مردم واقعا بد شانس می تواند شناسایی خواهد بود به ارسال آنها را به خانه و به آنها بگویید که برای جمع آوری دوستان و خانواده خود را در مورد آنها به دلیل اقامت طولانی نخواهد بود. که خواهد بود بسیار مهربانتر از راه اندازی از جان گذشته دردناک و پر هزینه last-ditch بقا تلاش در قریب به اتفاق منفی شانس است که فقط می خواهم زندگی طولانی چند ماه یا چند هفته.

امید من این است که دیدگاه من به عنوان یک فرد به دنبال بازگشت به سرطان (حداقل برای زمان حال) است برخی از ارزش به شما است.

از آدم Kritzer:

من تا به حال دو سرطان عمل جراحی و یک دور از اشعه درمانی و من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه من آن را به عنوان خرس خود را در مشاجره.

اول از همه من با این موافق محوری خود را در سرمقاله این است که با توجه به مقدار زیادی از پول است که صرف تحقیقات سرطان بهبود در زمان بقا/ مرگ و میر قطعا متاسفانه کم است. علاوه بر این من فکر می کنم آن را حس می کند به کاهش غربالگری (به خصوص هنگامی که این تست است یا بی اثر و یا حتی ضد تولیدی!) و حمایت های کم تهاجمی درمان, همه چیز مساوی می شود. در نهایت من فکر می کنم که آن را تنها عادلانه به تماس از سازمان های بزرگ که با استفاده از نیمه حقایق ترحم و ترس را به تولید درآمد/کمک های مالی.

متاسفانه من مخالف با بقیه مقاله, و من فکر می کنم که شما اجازه دهید این واقعیت است که شما به نظر می رسد به یک تبر برای خرد کردن با علم به طور کلی ابر قضاوت خود را بر این موضوع بسیار پیچیده است. شما به نظر می رسد به صورت انتخابی مرجع مطالعات که ادعا می کنند spuriously که بدون کاهش در سیگار وجود دارد که هر گونه نشده است واقعی کاهش کلی سرطان و مرگ و میر. (این درست و نادرست اما وقیحانه glosses بیش از بسیاری از نکات دقیق وظریف به راه این آمار محاسبه می شود).

حمله خود را بر روی تحقیقات سرطان به نظر می رسید ریشه در مشکوک مفاهیم سودگرایی و بهره وری; آیا شما واقعا بر این باورند که از آنجا که درمان گران است نباید آن را دنبال کرد/استفاده? مفهوم آن این است که این جمعیت از دیگر سرمایه گذاری در تحقیقات سرطان به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با خود مشاجره که تحقیقات سرطان هزینه های بسیار بالا است.

در نهایت من فکر می کنم شما را به جرم “پرتاب کردن کودک با حمام-آب;” چون اکثر تحقیقات سرطان تولید نمی کند سریع درمان و از آنجا که بسیاری از مردم کار در انکولوژی “صنعت” ما باید بی اعتمادی خود را به انگیزه ها و توقف کمک های مالی تحقیقات خود را. چگونه در مورد به سادگی نشان می دهد که برخی از درمان سرطان موثر تر از دیگران هستند به جای glibly این استدلال که کل صنعت باید محدود?

از نظر استدلال خود را glosses بیش از چند کلید حقایق است. اول از همه تحقیقات سرطان است که هنوز هم بسیار در مراحل ابتدایی است و قطعا آن را دهه (یا قرن ها) قبل از آن شروع به نشان می دهد وعده های واقعی. دوم درمان می تواند مخاطره آمیز باشد اما هیچ کاری نیز می تواند مخاطره آمیز. تمام پزشکان (بلكه همه انسان ها!) گرایش دارد. در تجربه من به عنوان یک بیمار سرطانی, ترین سرطان تمایل به توصیه شیمی درمانی, پرتودرمانی سرطان توصیه تابش و جراحان تمایل نسبت به عمل جراحی است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم تجربه شخصی من این است که آن است که اغلب بیماران (با توجه به ترکیبی از خالص خوش بینی و ترس و جهل) است که تقاضا درمانهای تهاجمی و مراقبان آنها.

اگر من به نوشتن این قطعه من می خواهم که به پایان رسید آن را به سادگی با تماس بیشتر صداقت و شفافیت است. علت سرطان پیچیده است و ما نباید انتظار یک “قرص سحر و جادو” برای کشف در هر زمان به زودی. اگر شما یک پرستار چگونه در مورد راستگو بودن با بیماران خود در مورد محدودیت ها و خطرات و مزایای فعلی و محافظه کارانه تر در معرفی درمان در موقعیت های که در آن منافع به آسانی آشکار نیستند? به عنوان بیماران ما نیاز به توسعه مناسب انتظارات انجام تحقیقات خود ما و درخواست ما مراقبان برای متنوع تر توصیه. و در نهایت به عنوان انسان ما باید درک کنند که سرطان است که احتمالا رفتن به تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک (با توجه به افزایش عمر با شیوه زندگی ناسالم و اجتناب ناپذیر قرار گرفتن در معرض مواد سرطان زا) و اختصاص اجتماعی و مالی سرمایه درآمده است.

از یک خواننده در کالیفرنیا:

من یک متفاوت را در ارزش اولیه غربالگری برای سرطان و پس از آن درمان است که به دنبال تشخیص سرطان است. همسر من یک بازمانده از سرطان پستان تا حد زیادی به لطف تشخیص زود هنگام توسط یک ماموگرام. او پس از آن تا به حال 2 عمل جراحی برای برداشتن بافت سرطانی که داشت بسیار تهاجمی از جمله حذف برخی از گره های لنفاوی. پس از این او تا به حال تابش درمان و سپس شیمی درمانی. او همچنین شروع یک رژیم تناوبی استروژن کاهش قرص و تزریق سالانه. انکولوژیست به رسمیت شناخته شده است که پس از 3 شیمی درمانی او در حال تبدیل شدن بسیار بیمار و حذف چهارم و نهایی شیمی درمانی. او به طور منظم می بیند انکولوژیست و در حال حاضر سرطان-رایگان برای بیش از 6 سال است.

او متخصص در اصل بررسی پیشرفت او در هر 4 ماه است. حتی اگر او را نشان می دهد هیچ نشانه ای از سرطان, او هنوز هم می رود در هر 6 ماه. انکولوژیست همچنین اخیرا با بررسی DNA خود را به دیدن اگر او می تواند از او استروژن کاهش دارو. همسر من یک داستان موفقیت; بدون تشخیص و درمان او خواهد بود مرده است. و با یک استثنا همه زنان دیگر ما می دانیم که شده اند برای درمان سرطان سینه در دراز مدت بازماندگان.

ما تا به حال یکی دیگر از دوستان که جان سالم به در برد او سرطان پستان درمان برای چند سال اما در نهایت متاستاز به روده بزرگ است. او به تازگی بخشی از روده بزرگ برداشته شد و با توجه به مواد مخدر (من نمی دانم نام و یا آنچه در آن قرار است انجام دهد) به عنوان بخشی از درمان او اما مواد مخدر ساخته شده او ضعیف است. او گزارش داد ضعف خود را توسط تلفن به او متخصص در موسسه بزرگ و اصرار داشت که او ادامه مصرف آن به هر حال. انکولوژیست نیست او را بررسی. او ضعف منجر به نارسایی قلبی و او درگذشت در حالی که شوهر او بود نگه داشتن او را تا او می تواند رفتن به حمام. انکولوژیست بعد نشان داد به خانواده که متاستاز سرطان می توانست منجر به مرگ او در عرض یک سال به هر حال. نه او و نه همسرش و نه گفته شده است که. برخی از پزشکان به دنبال بیماران خود را نزدیک تر از دیگران است.

در حدود همان زمان که همسر من بود که برای درمان سرطان پستان متخصص پوست یافت ملانوم در پای من. او آن را برداشته و متوجه شد که در مرحله بسیار ابتدایی است. من شده اند با سرطان-رایگان بوده است. تنها این است که من دیگر اجازه را به من اهدا خون O منفی. من خوش شانس هستم تشخیص داده شده اند در اوایل به دلیل سابق دبیرستان همکلاسی (و فامیل دور) تا به حال یک ملانوم در پای او که رفت و تشخیص داده نشده برای بیش از یک سال است. آن برداشته شد اما متاستاز سرطان در نهایت او را کشتند.

خود شواهد آماری است که در حالی که من شواهد حدیثی. من مایل به این باور است که شواهد آماری ممکن است یک مورد دیگر از همبستگی و بدون علت و معلول.

از یک همکار در استیونس که شنیده ام بحث من که در آن من گفت: من تا به حال یک زمان سخت مردم در حال تغییر ذهن در مورد ارزش آزمایش برای تشخیص سرطان:

با توجه به این سوال که چرا آن چنان سخت به تغییر ذهن مردم من فکر می کنم دو امکانات. یکی این است که ما تربیت می شوند از سن نسبتا جوان به احساس می کنم از نظر اخلاقی موظف به مراقبت منظم پزشکی “نگهداری.” قوی وجود دارد underset در بحث از مشخصات بالا موارد سرطان (مشاهیر ، که اگر شما گرفتن چیزهایی که در اوایل به اندازه کافی شما می توانید از “ضرب و شتم” سرطان قبل از آن طول می کشد نگه دارید. با فرمت, اگر مردن از سرطان مفهوم این است که این نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند خود را از تقصیر در برخی از سطح از آنجا که شما شیطان و نمی توانید خود را پاپ اسمير و یا هر چه, و در حال حاضر کودکان خود را در سمت چپ با مامان بدون که برای من بسیار بدتر از تصور واقعی از مرگ خود را. بنابراین مردم ممکن است مشکوک در برخی از سطح است که شما مناسب هستند و در عین حال آنها نمی تواند خطر ابتلا به آن, چرا که اگر آنها تبدیل به یکی از بدشانسی آنهایی که پس از آن بسیاری از زندگی می تواند غرق (نه فقط خود به خود) و آن همه بیمار گسل به خصوص اگر آن را یکی از این چیزهایی که به لحاظ نظری می تواند گرفتار شود زود است.

یکی دیگر از دلایل که چرا مردم احتمالا نمی خواهم این بحث است زیرا نشان می دهد که سرنوشت ما تصادفی است وجود دارد چیزی که ما واقعا می توانید انجام دهید در مورد برخی از این مسائل است و ما فقط باید به زندگی با آگاهی از مرگ و میر خود ما در راه است که ما عادت کرده اند به حال خوب با.

نیز وجود دارد امکان عملی بحث در اینجا هر چند که من شخصا پیدا کنم تا حدودی قانع کننده است. بیایید ماموگرام وضعیت. اگر این درست است که برای هر یک زن را نجات داد وجود 10 که تجربه درد و رنج غیر ضروری و سپس معکوس نیز صادق است: که برای هر 10 زنانی که دچار بی ارزش 1 ذخیره شده است. در یک راه و سپس تست می شود اخلاقی سوال: آیا شما مایل به در این استخر از 11 نفر 10 از آنها رنج می برند بی ارزش به طوری که 1 می تواند نجات از مرگ ؟ و به این سوال من احتمالا بله.

از کارل Dahlke:

من معتقدم مراقبت های بهداشتی جهانی است که از لحاظ مالی مسئول و اخلاقی ضروری است و چند دهه به تعویق افتاده است. اما گویا اجرای مالیات دهندگان بودجه بهداشت و درمان را حذف به شدت گران است و به سختی درمان موثر. من فقط می توانید ببینید ads در حال حاضر برای پرداخت می شود توسط بزرگ داروسازی و در نتیجه سیاسی مقاومت مواجه. “ساندر مدیکر برای همه نمی خواهد پرداخت هزینه برای درمان سرطان است. او را ترک من به مرگ است و هیچ درخواست تجدید نظر روند.” در واقع وجود دارد این است که 1 یا 2 درصد است که می شده اند را نجات داد گفت: درمان است. یک امار شناس را یک مقدار مورد انتظار محاسبه و تعیین بودجه بر این اساس اما این کشور است به دور از منطقی. من ممکن است به دور از منطقی خودم اگر من بیمار سرطانی. شما یک روزنامه نگار علم نه یک سیاستمدار اما من تعجب می کنم که چه پاسخی به این معضل ؟ ما نیاز به دانستن قبل از اینکه ما را جهانی بهداشت در محل.

مطالعه بیشتر:

سرطان صنعت: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت

متا پست: پست در سرطان

می تواند مادام العمر تهاجمی غربالگری از بین بردن سرطان ؟

پزشکی است مبالغه?

عزیز “منتقدان” باش هومیوپاتی و پاگنده کمتر ماموگرافی و جنگ بیشتر

همچنین نگاه کنید من آنلاین رایگان کتاب ذهن-بدن مشکلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im