محققان پیگیری خواهد شد که آیا Coronavirus بازیابی هزینه های مزایای آب و هوا

یک تیم از محققان از دانشگاه جانز هاپکینز تعیین کرده است برای اندازه گیری چه درصدی از میلیاردها دلار است که جهان دولت ها هزینه های بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است نتیجه پایدار و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

جوناس نهم استادیار انرژی و منابع و محیط زیست در هاپکینز و یکی از رهبران تلاش در هاپکینز’ مدرسه مطالعات بین المللی پیشرفته (عالی تفتیش) توضیح داد که تلاش های رشد از “سرخوردگی.”

مطالعات اثرات گذشته رکود اقتصادی مانند رکود اقتصادی از سال 2007 تا 2009 ارائه اندک اطلاعات در چه درصدی از بازیابی پول صرف تحویل منافع دراز مدت به آب و هوا. برآورد از رکود اقتصادی سال 2009 نشان می دهد که در جایی بین 5 ٪ و 16 ٪ تا به حال اثرات تغییر آب و هوا-مسائل مربوط.

در حالی که مستندات پس از این سال همه گیر منجر به تیز کاهش آلودگی هوا در ماه آوریل نهم اشاره کرد آنها در حال حاضر شروع به محو شدن.

اولین نجات بسته های تایید شده توسط دولت تا حد زیادی متمرکز بر مسائل کوتاه مدت مانند بیکاری است. “این تابستان ما انتظار-طولانی مدت بهبود صورتحساب مورد چگونه ما از این سوراخ که در آن شما انتظار می رود تغییر آب و هوا مرتبط با صرف اتفاق می افتد” گفت: نهم.

او اشاره کرد که یک اندازه گیری در حال حاضر تایید شده توسط دولت فرانسه و خارج از غرفه. به عنوان یک بیماری به یک بسته کمک هوایی فرانسه شرکت هواپیمایی لازم بود برای جلوگیری از رقابت برای مشتریان در کوتاه راه خدمت به ملت با سرعت بالا در خطوط راه آهن که در آن مردم می توان موثر تر (Climatewire, مارس 11).

“است که یک اهرم های مختلف,” او گفت:. “این فقط یک سرمایه گذاری بسته بندی بنابراین شما می توانید تغییر رفتار که در راه است.” گزینه های دیگر دولت می تواند مانند نیاز به ساختمان های آینده به بیشتر انرژی کارآمد می تواند فراتر از کسب و کار به عنوان معمول و کمک به بلند مدت آب و هوا اهداف مانند توافق پاریس را هدف قطع افزایش گرمایش جهانی تا سال 2050.

برخی از اطلاعات از این پس از قبل از آن و رکود او اضافه شده نشان می دهد که قیمت بیش از افست گاز گلخانه ای را کاهش و از رکود خود را. “ما به سرعت به پیش افتادن از آنچه ممکن است ما را نجات داد و اگر ما آن را انجام نمی, خوب,” او گفت:.

تا کنون جهانی دی اکسید کربن کاهش پیش بینی برای سال 2020 نشان می دهد که آنها را رها کردن در حدود 5 درصد و 7.6% کاهش سالانه در سطح جهان مورد نیاز خواهد بود برای دیدار احتمالی پاریس اهداف است. “پس از آن در کوتاه مدت و نه ساختاری و آن شروع به محو شدن مردم به عنوان حرکت در اطراف بیشتر” نهم گفت.

برای ریختن به نور بیشتری در بهبود اقدامات یک تیم از مهندسین در نهاد های عالی تفتیش در حال آماده سازی به مدل های کوتاه مدت و دراز مدت مزایای بهبودی حرکت های عمده سازمان ملل و در حال حاضر آنها را در یک سایت شروع این تابستان.

“است که ما برخی از اطلاعات در مورد چه نوع از صرف خواهد شد با داشتن بزرگترین اثرات,” او گفت:. تا کنون یک هاپکینز “اتحاد برای جهان سالم” صندوق کمک $25,000 به مطالعه است. نهم گفت که با کمک های مالی بیشتر تلاش می تواند گسترش به صفحه نمایش نتایج از بهبود اقدامات از کشورهای کوچکتر.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا را در اینجا بخوانید پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de