محققان می خواهید به اکتشاف مریخ با استفاده از “Nanocardboard” هواپیما

Tiny آگهی

محققان در دانشگاه پنسیلوانیا می گویند ما می تواند یک روز کاوش در سطح مریخ با استفاده از یک ناوگان از “nanocardboard” هواپیما که در هر وزن به اندازه یک مگس میوه و ویژگی های اجزاء بدون حرکت است.

کوچک آگهی های عنوان شده در این مطالعه برای اولین بار منتشر شده در مجله مواد پیشرفته در ماه فوریه کار توسط مهار قدرت متوسط تفاوت بین بالا و پایین سمت. هنگامی که نور مانند خورشید می درخشد در یک طرف آن گرم, گردش هوا از طریق راه کانال — از این رو “مقوا” — و ارائه محوری.

حرارتی سرخی

تا کنون محققان موفق به پرواز کوچک محموله در قالب سیلیکون حلقه داخل یک کم فشار تست مجلسی که شبیه سازی مریخ محیط زیست است. این تیم در حال حاضر مشغول کار بر روی miniaturizing سنسورهای شیمیایی که کوچک آگهی می توانید استفاده کنید برای کشف آب در مریخ.

“جريان هوا از طریق این میکرو-کانال های ناشی از کلاسیک پدیده ای به نام ‘حرارتی خزش,'” توضیح داد co-نویسنده هوارد هو در بیانیه ای “است که یک rarefied جریان گاز با توجه به گرادیان دما در طول کانال دیوار.”

Nanocardboard > هلیکوپتر

این “nanocardboard” آگهی به مراتب ساده تر در طراحی از مریخ هلیکوپتر ناسا در حال ارسال به سیاره سرخ در این تابستان در کنار آن بعدی rover, پشتکار.

“مریخ هلیکوپتر بسیار هیجان انگیز است اما هنوز هم یک ماشین پیچیده هست” گفت: رهبری محقق ایگور Bargatin استادیار در دانشکده مهندسی مکانیک و مکانیک کاربردی, در بیانیه ای.

“اگر چیزی را اشتباه می رود آزمایش خود را بیش از وجود دارد هیچ راهی برای رفع آن” Bargatin اضافه شده است. “ما در حال ارائه یک رویکرد کاملا متفاوت را می کند که قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید.”

ادامه مطلب: کوچک معلق ‘nanocardboard’ هواپیما می تواند کاوش مریخ یک روز [Space.com]

بیشتر در مریخ هلیکوپتر: ناسا جدید مریخ هنوز راه اندازی در ماه جولای با وجود CORONAVIRUS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>