محققان پیوند آزمایشگاه رشد سلول های عضلانی قلب به بیمار

روز دوشنبه محققان از دانشگاه اوزاکا ژاپن اعلام کرد از اتمام موفقیت آمیز اولین از نوع خود پیوند قلب است.

به جای جایگزین کردن بیمار خود را با تمام قلب با جدید عضو این محققان قرار می گیرد تجزیه ورق حاوی سلول های عضله قلب بر روی قلب مناطق آسیب دیده — و اگر این روش به اثر مورد نظر می تواند در نهایت از بین بردن نیاز به برخی از کل پیوند قلب.

برای ایجاد سلول های عضلانی قلب این تیم آغاز شده و با بنیادی پرتوان القا شده (iPS) سلول. این سلول های بنیادی است که محققان ایجاد با در نظر گرفتن یک فرد بالغ را به سلول های — اغلب از پوست خود را و یا خون و برنامه ریزی مجدد آنها را به خود جنینی مانند پرتوان دولت است.

که در آن نقطه محققان می توانند محور دهنده سلول را به تبدیل شدن به هر نوع سلول از آنها می خواهم. در مورد این مطالعه محققان ایجاد سلول های عضلانی قلب از iSP سلول های قبل از قرار دادن آنها را بر روی ورق.

بیمار که پیوند رنج می برد از ایسکمیک کاردیومیوپاتی بیماری است که در آن قلب یک شخص مشکل پمپاژ چرا که عضلات خود را دریافت نمی کنید به اندازه کافی خون.

در موارد شدید بیماری می تواند نیاز به یک پیوند قلب اما این تیم از دانشگاه اوزاکا امیدوار است که سلول های عضلانی در ورق خواهد ترشح یک پروتئین است که کمک می کند تا بازسازی عروق خونی موجب بهبود بیمار عملکرد قلب.

محققان برنامه برای مانیتور کردن بیمار برای سال آینده و امیدواریم که آنها به همان روش انجام نه افراد دیگر مبتلا به همان بیماری ظرف سه سال آینده.

اگر همه می رود و این روش می تواند تبدیل به بسیار مورد نیاز جایگزین برای پیوند قلب — نه تنها منابع سلول های iPS به مراتب راحت تر از پیدا کردن یک اهدا کننده مناسب اما یک دریافت کننده سیستم ایمنی بدن است که احتمال بیشتری برای تحمل سلول های جدید از یک ارگان.

“من امیدوارم که (پیوند) را تبدیل به یک فناوری پزشکی که ذخیره به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که من دیده ام بسیاری از زندگی است که من می توانم نجات” پژوهشگر Yoshiki ساوا گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به ژاپن تایمز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im